TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cpkr
    Jube Noob
    • Nov 2012
    • 195

    #16
    Re: TV-showd/seriaalid

    täna SoA season finale väljas , ei tea kuna torrenti saab, või oskab keegi öelda ,kas saab kuskilt saidilt vaadata tasuta?

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #17
      Re: TV-showd/seriaalid

      Algselt postitas cpkr Vaata postitust
      täna SoA season finale väljas , ei tea kuna torrenti saab, või oskab keegi öelda ,kas saab kuskilt saidilt vaadata tasuta?
      Täna USA aja järgi, meie aja järgi tuleb öösel alles.

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #18
        Re: TV-showd/seriaalid



        kui ma ei eksi, siis tuleb see homme varahommikul alles.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #19
          Re: TV-showd/seriaalid

          comee onnnn

          Comment

          • cpkr
            Jube Noob
            • Nov 2012
            • 195

            #20
            Re: TV-showd/seriaalid

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            comee onnnn

            kust sa leidsid ? piratebay?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #21
              Re: TV-showd/seriaalid

              Comment

              • cpkr
                Jube Noob
                • Nov 2012
                • 195

                #22
                Re: TV-showd/seriaalid

                tyvm

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #23
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  päris hea osa olid, Gemma ajab tõesti iga osaga aina rohkem tilti tho.

                  uut seasonit ei jõua ära oodata

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #24
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                    kust sa leidsid ? piratebay?
                    refreshi taolist lehte näiteks
                    eztv.it

                    Comment

                    • valustyng
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 450

                      #25
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      kurat season finale kohta oli SOA küll eriti nõrk

                      Comment

                      • cpkr
                        Jube Noob
                        • Nov 2012
                        • 195

                        #26
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        ei olnud kõige hullem aga võrreldes eelmiste seasoni lõppudega, jäi ikka actionit hulga puudu
                        Last edited by cpkr; 05.12.12, 09:47. Põhjus: vigane

                        Comment

                        • cpkr
                          Jube Noob
                          • Nov 2012
                          • 195

                          #27
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Algselt postitas Poke Vaata postitust
                          Gemma ajab tõesti iga osaga aina rohkem tilti tho.
                          täpselt samad sõnad kui see Gemma kaoks oleks teine jume kohe

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #28
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Algselt postitas Poke Vaata postitust
                            "Ax Men" mulle tundus päris huvitav vaatamine.

                            kurat ikkagi tahaks mingit uut vaadata, ei leia midagi muhedat.
                            tahaks, et poleks osasid sarju vaatanud varem, ainult selleks, et neid uuesti vaadata ja naerda vms:D nt "Trailer Park Boys" epic vaatamine ikka:D
                            või Califoniacation, ah nvm neid liiga palju.

                            hetkel ei jõua ära oodata SoA uusi osasid päris põnev hooaeg ikka rsk.

                            Imo on "Leverage" selline muhe vaatamine. Sarjade kõrgtase just ei ole, aga paneb vahel muigama ning oma sügavam point on ka. "Human Target" on ka selline sari, millest pole eriti räägitud.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #29
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              PoI stsenaristil on vist hea huumorisoon: "Estonian mob and their methods."

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #30
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Imo on "Leverage" selline muhe vaatamine. Sarjade kõrgtase just ei ole, aga paneb vahel muigama ning oma sügavam point on ka. "Human Target" on ka selline sari, millest pole eriti räägitud.
                                Human Target sai vist cancelit minuteada. Hea sari oli though.

                                Ma ei tea kas siin teemas on mainitud, aga parim seriaal ever imho on "Jericho"

                                USA-s saavad kõik suurlinnad ühel päeval tuumapommi ja seriaal on post-apocalyptic world ühe väikelinna vaatepunktist.

                                Mingi fänni tehtud trailer ka

                                Comment

                                Working...