PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SuurSiim
    Julm Donk
    • Oct 2009
    • 85

    #166
    Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

    sellest jutuajamisest ei mäleta küll midagi, mälu oli suht full :S

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #167
      Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

      davai kes mind prillideta nägi võiks öelda et kus kandis umbes tahaks enne pimedat üles otsida. uute tegemine võtab ka mingi krdi 2 nädalat. ei näe mitte sittagi mingi 2 nädalat siis traaaa

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #168
        Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

        Ikka mingid korralikud kaod peavad alati olema . Mine võta turult 10 eurised prillid, mul vanamees näeb küll nendega.

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #169
          Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          davai kes mind prillideta nägi võiks öelda et kus kandis umbes tahaks enne pimedat üles otsida. uute tegemine võtab ka mingi krdi 2 nädalat. ei näe mitte sittagi mingi 2 nädalat siis traaaa
          Karmavõlg kogu selle möla eest. Vish

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #170
            Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

            :)

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #171
              Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

              tra anna mulle paar tippi, et kust otsida, mitte ära ilgu siin krt. mis krd mölast sa räägid ei saa aru nkn

              Comment

              • Loksutaja
                Õpihimuline Mängur
                • Jun 2010
                • 448

                #172
                Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                haha Codecci seal videos :D:D:D kehahoiak on selline, et hoia ja keela

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #173
                  Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                  Krt codecci kehahoiakut ja näogrimasse on lihtsalt lust vaaadata. Lõpus veel shaakalik naeratus...

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #174
                    Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                    ma ei saa aru miks sorm peab mulku kinni hoidma? any cliffs?

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #175
                      Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      ma ei saa aru miks sorm peab mulku kinni hoidma? any cliffs?
                      Sest koopaorav leveldab????????

                      Comment

                      • anatoli grinder
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2010
                        • 337

                        #176
                        Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                        Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                        Andre aka anaaaaaatoli grinderile tervitused :D Eesti rsk on ikka megaväike
                        tunne oli nagu oleks toila gümnaasiumi vilistlaste pidu :D tervitused sullegi!

                        Comment

                        • anatoli grinder
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 337

                          #177
                          Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                          atm kauumiga veel tartus hotellis rumm ja kohe saame nunnaga kokku :D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #178
                            Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                            Hommikul 3l vett, praegu lõpetan uut liitrist. Taipohh, kui maxivärinad tulevad.

                            QBjohnile soovin edu- vend otsustas Shootersis Chuck Norrise Roundhouse kicki tellida (põhimõtteliselt bensiini ja atsetooni segu) ning siis lasi terve resti hot shotte (kaks korraga).

                            Suure tõenäosusega on see vend hauas :D

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #179
                              Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                              Suht suren jah, sai igasugu keemiat omale sisse aetud, õnnelikult kodus ja elus :)

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #180
                                Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                                Nonii, hommikul sai ilusti taksoga koju tuldud. Teepeal jõin 1L vett, kodus ka veel aga krt ikka ärgates räme värin sees.

                                Aitäh ilusa ürituse eest!

                                Comment

                                Working...