PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #151
    Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

    kuidas flippamine lõppes, kellel EV alla ja üle jooksis?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #152
      Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

      Cod jäi 0i. Priidix -300. Andu seisu ei tea. (codi ja andu mega flippamised jäid BE)


      inb4 Meidla ühineb järgmine kord ning codecci higistab 10 000€ flippides....

      Comment

      • SuurSiim
        Julm Donk
        • Oct 2009
        • 85

        #153
        Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

        magu ei seedi seda vedeliku..sick üritus/aftekas ! kell on 11 ja õnnelikult kodus

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #154
          Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

          Ranka andis teada, et järgmine kokkutulek toimub ca veb-märts @ Parki lounges. Härra Dorbek, vaata et sa oma 500€stega kohal oled :)

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #155
            Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

            ajuvaba :D

            Comment

            • Ajuvaba
              Grinder
              • Oct 2008
              • 634

              #156
              Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

              hehe, kus selliseid võetakse?

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #157
                Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                Keegi veel Tartus on ja Tallinna poole sõitma hakkab ? :D MA joiniks.

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #158
                  Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                  keegi teab kus ma käisin või mis teema on. kaotasin prillid ära kuskil aga ilma ei näe midagi. vihje et kus kandis ära kaotasin oleks +ev ma praegu tra lähen otsima.

                  Comment

                  • SuurSiim
                    Julm Donk
                    • Oct 2009
                    • 85

                    #159
                    Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                    Algselt postitas donkament Vaata postitust
                    keegi teab kus ma käisin või mis teema on. kaotasin prillid ära kuskil aga ilma ei näe midagi. vihje et kus kandis ära kaotasin oleks +ev ma praegu tra lähen otsima.
                    Mingi 6-7 vahel, kui vastu tulid linnapeal...olid need kadunud juba

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #160
                      Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                      Sorm sa võiksid oma mulgu kinni hoida, enne kui juhtuma hakkab...

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #161
                        Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        Sorm sa võiksid oma mulgu kinni hoida, enne kui juhtuma hakkab...
                        lol, konkreetne

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #162
                          Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                          te võiks mainida et kus kandis te nägite mind. vbolla tuleb meelde kuhu viskasin.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #163
                            Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                            Mida kuradit flippe :D ?

                            Codil on hea nägu peas, "Kõik siia.." või muidu saad kuuli.

                            Comment

                            • SuurSiim
                              Julm Donk
                              • Oct 2009
                              • 85

                              #164
                              Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                              raekoja platsis vist, täpset kohta ei mäleta

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #165
                                Re: PokkeriProd.com kokkutulek: 17. november, kell 19:00@Tartu, turu 21a

                                a nagu ma rääkisin ka midagi nendest või krt mul nagu koht tuleks meelde, kus prillid ära kaotasin. pmst mingi parkla vms ristmik oli mingi krdi ärikeskus vms ja siis seal lendasid eest ära mul oli täiesti pohhui aga krt sõitsin just linnavahel ringi aga see koht ette ei tulnud

                                Comment

                                Working...