Re: Jõuluchallenge 2012
Päris brutaalset reipi olen saanud see nädal. Ei räägi mingist 3 flippi valele poole teemast, vaid pigem +50 70-30 olukorda neto teistele, mõni tüüp oli konkreetselt endale godmode'i lisaks superuserile saanud, konstantne tugevamasse range'i jooks jne. Kas sellist pokkerit me tahtsimegi? Aga mis siin ikka vinguda, -500 ei ole kõige hullem sellise nädala kohta, kokku +$7,7k. Vaim pidas ka enam-vähem vastu. Sai paari uut liigutust katsetadud, pole veel kindel, kas need ka +EV olid. Osade vastu mitte, aga population tendency vastu peaks olema küll.
Päris brutaalset reipi olen saanud see nädal. Ei räägi mingist 3 flippi valele poole teemast, vaid pigem +50 70-30 olukorda neto teistele, mõni tüüp oli konkreetselt endale godmode'i lisaks superuserile saanud, konstantne tugevamasse range'i jooks jne. Kas sellist pokkerit me tahtsimegi? Aga mis siin ikka vinguda, -500 ei ole kõige hullem sellise nädala kohta, kokku +$7,7k. Vaim pidas ka enam-vähem vastu. Sai paari uut liigutust katsetadud, pole veel kindel, kas need ka +EV olid. Osade vastu mitte, aga population tendency vastu peaks olema küll.


Comment