Jõuluchallenge 2012

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #31
    Re: Jõuluchallenge 2012

    Päris brutaalset reipi olen saanud see nädal. Ei räägi mingist 3 flippi valele poole teemast, vaid pigem +50 70-30 olukorda neto teistele, mõni tüüp oli konkreetselt endale godmode'i lisaks superuserile saanud, konstantne tugevamasse range'i jooks jne. Kas sellist pokkerit me tahtsimegi? Aga mis siin ikka vinguda, -500 ei ole kõige hullem sellise nädala kohta, kokku +$7,7k. Vaim pidas ka enam-vähem vastu. Sai paari uut liigutust katsetadud, pole veel kindel, kas need ka +EV olid. Osade vastu mitte, aga population tendency vastu peaks olema küll.
    Last edited by muruntau; 26.11.12, 03:08.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #32
      Re: Jõuluchallenge 2012

      mul seis sama mis eelmisel nädalal. Peab natuke pingutama. Polnud üldse muude toimetuste kõrvalt aega mängimiseks.

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #33
        Re: Jõuluchallenge 2012

        muruntau, kui saladus pole siis mängid starsis kuni 180man? Up to 60$?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #34
          Re: Jõuluchallenge 2012

          null kätt, seega kuu ilmselt jääb miinusesse.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #35
            Re: Jõuluchallenge 2012

            hyper :(
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            cash
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #36
              Re: Jõuluchallenge 2012

              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
              muruntau, kui saladus pole siis mängid starsis kuni 180man? Up to 60$?
              Kuni 60sed SNG'd on tõsi, nii suure fieldiga SNG'sid eriti ei puutu.

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #37
                Re: Jõuluchallenge 2012

                Kukkusin mingi päev tsüklisse jälle. Ca. 9k kätt ainult. Üritan tänasest restartida ja mõtlen vaikselt ampulli või Tallinnast kaugemale kolimise peale.

                Kuu:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #38
                  Re: Jõuluchallenge 2012

                  nl2?

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #39
                    Re: Jõuluchallenge 2012

                    tundub olevat hiiteris NL50 või niisama solid winratega NL100.

                    Comment

                    • Foux
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 486

                      #40
                      Re: Jõuluchallenge 2012

                      NL25

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #41
                        Re: Jõuluchallenge 2012

                        solid 50k käega peaaegu 100bi
                        nicenice
                        starsis?

                        Comment

                        • Foux
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 486

                          #42
                          Re: Jõuluchallenge 2012

                          Stars, jh. obv nunnu väike hiiter

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #43
                            Re: Jõuluchallenge 2012

                            Kuu esimeses kolmandikus tundus, et on väga hea kuu tulemas üle pika aja. Kahjuks olid kaardijumalatel teised plaanid ning nii pikka ebameeldivat jooksu polegi kogenud varem. On ta nagu on aga abiks ikka miskit.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Panen sutsaka peale ka, et 20€ täis tuleks. Eks järgmisel aastal püüan paremini. Sooviks edastada jõulupapi moneybookersi vahendusel.

                            Comment

                            • Foux
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 486

                              #44
                              Re: Jõuluchallenge 2012

                              Lasin BE viimase nädala. Sorr. 2x rekordkuud ei tulnud, niiet ainult 7% saan ära anda. 151$. Annetan Pahkla Camphilli Külale, kui ei leita mõnda väga hädas isikut/perekonda.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #45
                                Re: Jõuluchallenge 2012

                                Ilmselt miinuskuu...
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...