Seoses jõulude tulekuga võiks ühendada hea kasulikuga ja proovida ühiselt motivatsiooni buustida jõuluchallenge'iga. Konkreetseid reegleid või konkreetset latti, mida ületada, ei ole, sest mänguformaadid ja ajalised võimalused on kõigil erinevad. Küll aga peaks osa võtmiseks annetama teatud osa kuu kasumist detsembris ühiselt valitud isiku(te), loomade või veel millegi kolmanda toetuseks.
Osavõtu soovist võiks teada anda siin teemas, ideid, kellele, kuidas jne annetada, võiks pakkuda jõuluannetuse teemas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...tus-2012/page2
Loodame aktiivset osavõttu ja püüdke siin teemas 1x nädalas, nt pühapäeval, enda seisu uuendada ka.
Jõuluchallenge'i osavõtust teatanute nimed:
muruntau
HerrJanks
Provoker
Lambitont ?
Jassass ?
nikitheone
harryahven
Tarmonator
Fyte
WinnieTHEpooh
Foux
Osavõtjad võiks lühidalt rääkida ka midagi, ise kohe.
P.S. mul endal see kuu tõenäoliselt kujuneb päris kiireks, äkki on keegi teine veel nõus kokkuvõtteid tegema, ideid andma jne?
Osavõtu soovist võiks teada anda siin teemas, ideid, kellele, kuidas jne annetada, võiks pakkuda jõuluannetuse teemas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...tus-2012/page2
Loodame aktiivset osavõttu ja püüdke siin teemas 1x nädalas, nt pühapäeval, enda seisu uuendada ka.
Jõuluchallenge'i osavõtust teatanute nimed:
muruntau
HerrJanks
Provoker
Lambitont ?
Jassass ?
nikitheone
harryahven
Tarmonator
Fyte
WinnieTHEpooh
Foux
Osavõtjad võiks lühidalt rääkida ka midagi, ise kohe.
P.S. mul endal see kuu tõenäoliselt kujuneb päris kiireks, äkki on keegi teine veel nõus kokkuvõtteid tegema, ideid andma jne?


Comment