Jõuluchallenge 2012

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    Jõuluchallenge 2012

    Seoses jõulude tulekuga võiks ühendada hea kasulikuga ja proovida ühiselt motivatsiooni buustida jõuluchallenge'iga. Konkreetseid reegleid või konkreetset latti, mida ületada, ei ole, sest mänguformaadid ja ajalised võimalused on kõigil erinevad. Küll aga peaks osa võtmiseks annetama teatud osa kuu kasumist detsembris ühiselt valitud isiku(te), loomade või veel millegi kolmanda toetuseks.

    Osavõtu soovist võiks teada anda siin teemas, ideid, kellele, kuidas jne annetada, võiks pakkuda jõuluannetuse teemas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...tus-2012/page2

    Loodame aktiivset osavõttu ja püüdke siin teemas 1x nädalas, nt pühapäeval, enda seisu uuendada ka.

    Jõuluchallenge'i osavõtust teatanute nimed:
    muruntau
    HerrJanks
    Provoker
    Lambitont ?
    Jassass ?
    nikitheone
    harryahven
    Tarmonator
    Fyte
    WinnieTHEpooh
    Foux

    Osavõtjad võiks lühidalt rääkida ka midagi, ise kohe.

    P.S. mul endal see kuu tõenäoliselt kujuneb päris kiireks, äkki on keegi teine veel nõus kokkuvõtteid tegema, ideid andma jne?
    Last edited by muruntau; 05.11.12, 01:12.
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2
    Re: Jõuluchallenge 2012

    Eelmise kuu kasum jäi koos väikse live hitiga $10k kanti, +- $500. Proovin see kuu paremini. Annetan 10% kasumist, min €200

    Volüüm topelt vs eelmine kuu.
    Õppida 1h iga päev enne mängu
    Liikuda üles või vähemalt sisse mixida 1-2 kõrgemat limiiti.
    A game
    Last edited by muruntau; 01.11.12, 13:23.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3
      Re: Jõuluchallenge 2012

      annan 10%, mis tõenäoliselt ei ole palju
      novembri eesmärk on volüüm, volüüm ja volüüm. mängin kõike - HT HUSNG, Cashi 6-max/fr, HU-cashi + turkasi
      loodan mergest rolli kätte saada ja see starsi transferida.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: Jõuluchallenge 2012

        Loobun hetkel, kuna ilmselt ei ole aega mängida eriti, kui miskit muutub annan kohe teada.

        Comment

        • winnieTHEpooh
          FPP Pro
          • Jan 2012
          • 237

          #5
          Re: Jõuluchallenge 2012

          in, mttde variatsioon on päris killer, kuid profiti korral toetan kindlasti :)

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #6
            Re: Jõuluchallenge 2012

            no kui listis, siis mingi protsendi kindlasti ka annan, oleneb milline kuu tuleb obv. pooldan loomade aitamist

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: Jõuluchallenge 2012

              nagu varem kirjutatud 10% kasumi puhul Kui kahjum siis midagi ikka leian võimaluste piires. Loodan muidugi kasumit siiski. :)

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #8
                Re: Jõuluchallenge 2012

                Olen nõus ja teen sellise diili endale, kui kuu kasum ületab 3K$ siis annetan vähemalt 200$, kui jääb alla selle siis vähemalt 50$ ikka leian. Mängin HUHT-si 30$ ja 60$ kui väga jõhkralt alla EV ei lähe, lisaks veel uut lemmikut HU cashi nl100.

                võin nädala graafikuid ka lisada

                Comment

                • Foux
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 486

                  #9
                  Re: Jõuluchallenge 2012

                  Toetaks ühiselt valitud isikut/pere. 7% nov. kasumist. Kui peaks tulema 2x rekordkuu, siis 10%.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #10
                    Re: Jõuluchallenge 2012

                    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post468701

                    Comment

                    • Foux
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 486

                      #11
                      Re: Jõuluchallenge 2012

                      (lisage mind listi ka ikka)
                      Update:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: Jõuluchallenge 2012

                        Online koos RBga umbes $1k plussi, live €200 miinust, ütleme $770 hetkeseisuga. Jooks kehvapoolne, volüümis ka arenguruumi.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #13
                          Re: Jõuluchallenge 2012

                          +670$ kuu algusest siiani, cashis omajagu alla EV ka, loodame paremat jooksu, aga ple hullu midagi.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #14
                            Re: Jõuluchallenge 2012

                            peaks enamvähem break-even olema praegu
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Foux
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 486

                              #15
                              Re: Jõuluchallenge 2012

                              2x rekordkuu vist tulemas.
                              Aga keegi võiks tegeleda abi vajavate inimeste/perede otsimisega. Koeri või jalkatiime ma eriti toetada ei taha.
                              Samas, kui mõni raplakas veel käpp oleks, siis võiks Saagu Valgus Fondis midagi lastele võibolla korraldada. Mul ema sellega veits seotud ja olen ise ka mitmeid kordi igast asjade transportimisel abiks olnud - väga tore organisatsioon.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...