Pokkeriprode jõuluannetus 2012

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    Pokkeriprode jõuluannetus 2012

    Pokkeriprode jõuluannetus 2012


    Otsustasime, et sel korral üritame leida abivajajad, keda meie foorumi poolne panus tõesti aitaks ning raha suures katlas kaduma ei läheks. Sel puhul valisime abivajajatena välja kaks teemat, mis mõlemad ka meediatähelepanu saanud.

    1.Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus
    http://www.ptsk.ee/
    Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus on Tallinna linna hoolekandeasutus, mis on asutatud 1995.a.
    Tema põhieesmärgiks on sotsiaalteenuste osutamine linnaosa toimetulekuraskustega perede lastele ja nende peredele, eakatele ning puuetega inimestele. Sotsiaalkeskuse põhiülesannete elluviimine toimub tema allüksuste, eakate päevakeskuse ja laste päevakeskuse, tegevuse kaudu.
    • LASTE PÄEVAKESKUSES tegeldakse toimetulekuraskustes perede laste vaba aja sisustamise, neile järelõppe korraldamisega, seal kasvavate laste toetamise ja järelvalvega



    nikitheone tegi veidi taustauuringut ning neil on sotsiaalkeskustest ka kõige rohkem abi vaja.

    2.
    Hiiumaa loomade varjupaik
    Peamiselt vaid annetuste toel tegutsevad loomakaitsjad ei suuda enam uusi loomi vastu võtta ja otsivad pääseteed, kuidas varjupaika edaspidi ülal pidada.

    KuuliKodu.EU - to portal w którym bez problemu przedstawisz innym internautom swoja ofertę. Zrobisz to szybko i bez żadnych problemów. Postaw na sprawdzone rozwiązania !



    3.FC Pokkeriprod
    Pokkerimängijates ja nende sõprades koosnev tugev IV. liiga jalgpalliklubi ilmselt lähemat tutvustamist ei vaja.

    Kõik annetused kanda Ranka arvele. Juurde märkida kindlasti fooruminimi, kellele annetada soovite. Kui soovite annetuse jagada mitme abivajaja vahel, palun märkida ka see.

    Jõuluchallenge'i osavõtust teatanute nimed:
    muruntau (10% kuu kasumist min €200)
    kjmrc
    HerrJanks
    Provoker
    Lambitont ?
    Jassass ?
    nikitheone ?
    harryahven
    Tarmonator
    Fyte

    Rahad laekunud järgnevatelt foorumi kasutajatelt:

    • andu_andu: €600 (sots)
    • muruntau: €500 (lapsed ja jalgpall)
    • kardpleier: €500 (lapsed 300, jalku 200)
    • fyte: €150 (€100 sots, €50 FC Pokkeriprod)
    • kardaanirist: €125 (sots)
    • Foux: €117 (€300 lapsed, €200 FC Pokkeriprod)
    • Fortune: €100 (kõik esimesele)
    • jasssass: €100 (jagada 1 ja 2 vahel)
    • Ghost0: €50 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)
    • winnieTHEpooh: €50 (lapsed)
    • rage: €25 (loomade varjupaik)
    • Pastilaa: €25 (FC PP)
    • Provoker: €20 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)


    Kokku: €2362
    Last edited by muruntau; 01.11.12, 12:04.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

    Võin rahad enda peale võtta.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

      j6uludel on n6me annetada imo, pmslt mingi sellep2rast annetate et yhiskond ytleb et christmas time of peace?

      parem koguge 1x aastas raha, jagage 12ga ja las ranka saadab iga kuu kuhugi

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

        Teeb jõululoto see aasta ära nagu HinnaVaatluses tehakse iga aasta? Mingi ~ 30% piletite rahast heategevuseks, ülejäänud auhinnafondi - ma usun, et kokkuvõttes õnnestuks nii rohkem raha koguda kui standard annetusega.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

          Panustaks ise ka siia, mingi % novembri kasumist ilmselt.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            j6uludel on n6me annetada imo, pmslt mingi sellep2rast annetate et yhiskond ytleb et christmas time of peace?

            parem koguge 1x aastas raha, jagage 12ga ja las ranka saadab iga kuu kuhugi
            ma tõsiselt ei saa aru milles su probleem inimene on? Iga jumala asja üle pead sa bitchima? Hullem kui naisterahvas juba ..

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              j6uludel on n6me annetada imo, pmslt mingi sellep2rast annetate et yhiskond ytleb et christmas time of peace?
              Lol, lastekodulastele oleks "nõme annetada" jõulukingiks? Dude, grow up..

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

                Codecci idee on hea, kuid imo võiks mingi 40%+ minna fondi ..

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #9
                  Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

                  Kui profitit tuleb siis nõus samuti miskit panema.

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #10
                    Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Codecci idee on hea, kuid imo võiks mingi 40%+ minna fondi ..
                    Nõus, aga käpp olen nagunii.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #11
                      Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

                      Loto idee hea. Ja eeldusel, et pokkeriprode pidu toimub novembri lõpu poole, siis võiks tegelt seal avalik loosimine olla. Välistaks kõiksugu vandenõuteooriad. Ning purjus peaga on ikka inimesed lahkemad ja kohapeal oleks võimalus veel sisseoste teha (kosutaks kindlasti prizepooli tublisti).

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

                        Imo loto idee ei ole hea. Nt ma tahan annetada 10% novembri kasumist, aga selleks ei taha ma gämblida veel 15%'ga enda kuuteenistusest (eeldusel, et 40% rahast läheb annetuseks). Loto/turniir võiks lisavarant olla, aga kogumine peaks ka eraldi toimuma.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #13
                          Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

                          ma mingi kümpsi ikka leian kui asjaks läheb. Hetkel kohustusi päris palju, et rohkemat lubada ei julge hetkel. Loto ei huvitaks.

                          Comment

                          • lambitont
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1095

                            #14
                            Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

                            kindlasti nõus annetama midagi kui tollel hetkel raha on. heategu tekitab hea enesetunde

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #15
                              Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012

                              sain just ise sellise meili

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              Working...