Re: Pokkeriprode jõuluannetus 2012
Promo projekt? Ilma sinuta seda teemat ei oleks s.t. mul on antud teemaga täiesti null huvi. Kui see oleks promo projekt, siis oleks ma selle teema ise algatanud.
Ja mis mu kommentaaridel siis häda on? Lepiti kokku teisiti. Samas oli väga palju aega ise kordineerida asjade ostmine pumperi ideel, aga seda ei teinud keegi. Aega oli lausa 2-3 nädalat, kuna ei saanud koheseltk annet teha neile.
Sama teema tuli FC Pokkeriprodega, et miks see annetuste nimekirjas on. Kuigi aega oli palju, et oma ideed välja käia. Alati on nii, et tagantjärgi targutajaid on väga palju ja see ei ole mitte teps halb. See on tagasiside ja järgmisel korral saab juba korraldada paremini võttes arvesse eelmist negatiivset tagasisidet.
Algselt postitas muruntau
Ja mis mu kommentaaridel siis häda on? Lepiti kokku teisiti. Samas oli väga palju aega ise kordineerida asjade ostmine pumperi ideel, aga seda ei teinud keegi. Aega oli lausa 2-3 nädalat, kuna ei saanud koheseltk annet teha neile.
Sama teema tuli FC Pokkeriprodega, et miks see annetuste nimekirjas on. Kuigi aega oli palju, et oma ideed välja käia. Alati on nii, et tagantjärgi targutajaid on väga palju ja see ei ole mitte teps halb. See on tagasiside ja järgmisel korral saab juba korraldada paremini võttes arvesse eelmist negatiivset tagasisidet.
TC
Comment