*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #946
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Nüüd võib öelda, et ma siiski kasutan MSNi ka jälle :D

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #947
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas kuco Vaata postitust
      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kui autologin Skype peal, siis Sign Out ja login aknas võta Microsoft Messenger vms. ning lisa oma loginid.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #948
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        hahhahaha

        mul maja ees siin miskid männipuud ja ükspäev nägin, et oravad tulnud siia. siis teen akna peal suitsu, mõtlen oma mõtteid ja miski karvakera paistab, mõtlesin, et misasja, et lind w? siis vaatan, et suur karvane saba ja siis pööras ümber ja orav vahib näkku, instinkitisn lükkasin kiirelt akna kinni, hea, et tuppa ei tulnud.

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #949
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Oravapoiss.

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #950
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            vonkartoffel käib akna taga piilumas v:D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #951
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              hahhahaha

              mul maja ees siin miskid männipuud ja ükspäev nägin, et oravad tulnud siia. siis teen akna peal suitsu, mõtlen oma mõtteid ja miski karvakera paistab, mõtlesin, et misasja, et lind w? siis vaatan, et suur karvane saba ja siis pööras ümber ja orav vahib näkku, instinkitisn lükkasin kiirelt akna kinni, hea, et tuppa ei tulnud.
              lol, ma just üx hommik filmisin oravat, kes mööda maja seina ronis nagu Spiderman lol. Üritasin youtube uppida, aga millegipärast rejectis video, dunno why :/

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #952
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                lol, ma just üx hommik filmisin oravat, kes mööda maja seina ronis nagu Spiderman lol. Üritasin youtube uppida, aga millegipärast rejectis video, dunno why :/
                mingi oravate vandenõu nagunii.

                Comment

                • Trapface
                  Jube Noob
                  • Feb 2012
                  • 197

                  #953
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                  lol, ma just üx hommik filmisin oravat, kes mööda maja seina ronis nagu Spiderman lol. Üritasin youtube uppida, aga millegipärast rejectis video, dunno why :/
                  Youtube'is on ainult kassivideod

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #954
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    reformierakonna reklaamikampaania algas ju:P

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #955
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Ivey rajas enda pokkerisaidi: http://iveypoker.com/

                      Comment

                      • ninasarvik11
                        Jube Noob
                        • Mar 2010
                        • 126

                        #956
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        homme on sõjaväe arstlik komisjon. hakkasin praegu vaatama ning avastasin, et ka perearsti tõendit on vaja. arstlik komisjon on kell 8 hommikul :D. lähen lihtsalt kohale ja ütlen, et avastasin alles eile õhtul, et on vaja perearsti tõendit?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #957
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Pannakse mingi teine kuupäev sulle siis raudselt, seda on vaja. Või äärmisel juhul siis ütled seal ja lastakse sul see tõend ära tuua, kaua see ikka aega võtab.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #958
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
                            homme on sõjaväe arstlik komisjon. hakkasin praegu vaatama ning avastasin, et ka perearsti tõendit on vaja. arstlik komisjon on kell 8 hommikul :D. lähen lihtsalt kohale ja ütlen, et avastasin alles eile õhtul, et on vaja perearsti tõendit?
                            saad mingi ettekirjutuse ja palutakse paari kuu pärast tagasi tulla või siis saadetakse kohe perearsti juurde ja nussid terve päeva seal järjekordades.
                            Kui tahtsid vabaks näidelda, siis unusta see kord ära ja valmistu uueks komisjoniks.

                            Comment

                            • valustyng
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 450

                              #959
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              uksepealt juba saadetakse minema

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #960
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Käid perearsti juures ära ja jääd hiljaks lihtsalt, see kell 8 on flexible nkn.

                                Comment

                                Working...