Re: *** Oktoobri offtopic ***
Ma olen lugenud, et see tüüp ongi palgatud inimestele selliseid teemasid ajama ja igasugu vandenõuteooriaid nn. paljastama selleks, et tegelikke suuri ja tähtsaid asju mida tehakse, inimesed ei märkaks.
Ma olen lugenud, et see tüüp ongi palgatud inimestele selliseid teemasid ajama ja igasugu vandenõuteooriaid nn. paljastama selleks, et tegelikke suuri ja tähtsaid asju mida tehakse, inimesed ei märkaks.
Comment