*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Viiidrik
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 128

    #931
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Ma olen lugenud, et see tüüp ongi palgatud inimestele selliseid teemasid ajama ja igasugu vandenõuteooriaid nn. paljastama selleks, et tegelikke suuri ja tähtsaid asju mida tehakse, inimesed ei märkaks.

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #932
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Kui seal tabelis näitab et olen 5 kuud makse maksnud,siis vist töötukassasse asja ei ole ? :(

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #933
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        IMO niikaua kui iga sügistormi HAARP-iks kohe peetakse pole mingeid kõrvalejuhtimise manöövreid vaja, et inimeste "tähelepanu" hajutada.
        Samas, mulle on mõistlik vandenõuteooria alati meeldinud. Võibolla see vana pikib ise oma uudistesse igasugust rämpsu sisse meelega, et võime ja tsensuuri eksitada ja jätta mulje nagu ta oleks mingi ullike? Muidu kui ainult mingeid normaalseid vandenõuteooriaid pidevalt kukuks sealt, siis kaoks vend pildilt ära vaikselt nagu üks blond kes saatkonnas passib praegu.
        Last edited by Vandalar; 30.10.12, 13:48.

        Comment

        • raaids
          Grinder
          • Mar 2009
          • 606

          #934
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas Murdock Vaata postitust
          Kui seal tabelis näitab et olen 5 kuud makse maksnud,siis vist töötukassasse asja ei ole ? :(

          Haigekassa ikka saad.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #935
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
            Ma olen lugenud, et see tüüp ongi palgatud inimestele selliseid teemasid ajama ja igasugu vandenõuteooriaid nn. paljastama selleks, et tegelikke suuri ja tähtsaid asju mida tehakse, inimesed ei märkaks.
            Vandenõuteooria vandenõuteoreetiku kohta?



            Meil oli 9/9 enne 9/11.
            Last edited by Potsataja; 30.10.12, 14:00.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #936
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Algselt postitas Trapface Vaata postitust
              krt töö ajab juhtme nii kokku.. need to relax.
              Kas keegi teab- on üks pokkeriblogi, kus oli situatsioonid hästi vaimukate gif-idega illustreeritud?
              Link anyone?
              Want to get free Call of duty free CP & Credits ? Codm Hack 2020 ? It takes just 2 minutes to add...

              Comment

              • Viiidrik
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 128

                #937
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Lihtsalt selleda tüüpi rahastab firma, mis kuulub inimesele, kes ise kuulub vabamüürlaste ordusse. Põhi vandenõud ongi ju vabamüürlaste kohta ja sealt võib oletada päris palju seega.

                Comment

                • Trapface
                  Jube Noob
                  • Feb 2012
                  • 197

                  #938
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Tänud :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #939
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Kunagi siin räägiti, et Skype võiks MSN-iga ühendada - see täitsa võimalik. Tänud Kucole, 2x küsisin irv tal linki, et siia ka panna aga ikka suutsin ära kaotada ja ei viitsi chrome historys sorada. Nuts.

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #940
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kunagi siin räägiti, et Skype võiks MSN-iga ühendada - see täitsa võimalik. Tänud Kucole, 2x küsisin irv tal linki, et siia ka panna aga ikka suutsin ära kaotada ja ei viitsi chrome historys sorada. Nuts.
                      Masendav kobakäpp :P

                      Start free Teams video calls instantly! Connect, collaborate, and communicate effortlessly. Enjoy features like video calls, chat, file sharing, and more. Perfect for personal use, freelancers, solopreneurs, PTAs, teachers, small businesses and social events. Get started today!

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #941
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas kuco Vaata postitust
                        Tirisin alla, aga ei leia kuidas saaks MSNi kontaktid Skype ?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #942
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                          Tirisin alla, aga ei leia kuidas saaks MSNi kontaktid Skype ?
                          Kui autologin Skype peal, siis Sign Out ja login aknas võta Microsoft Messenger vms. ning lisa oma loginid.

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #943
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Tänud. Tundub hea.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #944
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kui autologin Skype peal, siis Sign Out ja login aknas võta Microsoft Messenger vms. ning lisa oma loginid.
                              ei leia

                              Edit: never mind, uuendama pidi!

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #945
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                ei leia

                                Edit: never mind, uuendama pidi!
                                uuenda ära

                                editg: never mind, leidsin

                                Comment

                                Working...