*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #826
    Re: *** Oktoobri offtopic ***



    Imestama paneb alati kui palju matsu pannakse kui esimene lumi maha tuleb. Kurat, mõnedel juhtidel teeolude ja riskihindamine puudub täielikult.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #827
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas inward Vaata postitust


      Imestama paneb alati kui palju matsu pannakse kui esimene lumi maha tuleb. Kurat, mõnedel juhtidel teeolude ja riskihindamine puudub täielikult.
      See päris 1:1 nii ei ole. Pigem sõltub ja on nii ja naa.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #828
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Päris 1:1 vb ei ole, aga 90% on ikka. Ma saan aru, et alati ei saa õigesti ajastada oma talverehvide alla panekut, aga no siis tuleb seda enam väga ettevaatlikult sõita. Pole see talvel sõitmine mitte midagi hullu kui vastav sõidukiirus ja rehv all on. Täna enamus meist jõuavad ju tervelt tööle-koju, aga osad sõidavad kraavi jne.

        Ehk et see esimene lumi toobki hästi välja need halvad ja lohakad juhid, kes pole üle öö teeoludega suutnud kohaneda.
        Last edited by inward; 26.10.12, 10:25.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #829
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Päris 1:1 vb ei ole, aga 90% on ikka. Ma saan aru, et alati ei saa õigesti ajastada oma talverehvide alla panekut, aga no siis tuleb seda enam väga ettevaatlikult sõita. Pole see talvel sõitmine mitte midagi hullu kui vastav sõidukiirus ja rehv all on. Täna enamus meist jõuavad ju tervelt tööle-koju, aga osad sõidavad kraavi jne.

          Ehk et see esimene lumi toobki hästi välja need halvad ja lohakad juhid, kes pole üle öö teeoludega suutnud kohaneda.
          oleneb ka masinast. minu bemmiga (tagasillavedu, kerge) on see iga kummiga ja ka aeglaselt sõites ohtlik
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • raidov
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 436

            #830
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Euronics on nendele, kes googlit kasutada ei oska
            +1

            Mul on hea näide, kuidas meil oli Lätis leping nendega, et -30% ja ikka ei ostnud ühtegi asja sealt, sest üks lambi neti pood kes 2-5% tegi müüs koos saatmisega ikka kõiki asju odavamalt..

            Comment

            • kallekusta
              Grinder
              • May 2012
              • 603

              #831
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Analüüsi võime on teil küll nullilähedane. Kui järjest vähem euronicsist ostetakse siis on sellele ainult kaks varianti.
              1. Et pood ära tasuks tuleb hinda tõsta.
              2. Pood pannakse kinni.

              Praegusel hetkel juba enamus inimesi käibki poes vaatamas ja mudeleid valimas. Samas kribatakse HV sse nutitelefoniga mudel sisse ning ostetakse internetis kuna seal on odavam. Füüsiline pood ei saa kuidagi olla odavam mingist netipoest. Enamusel Eesti netipoodidel puudub ladugi, kuna tellimused saadetakse "also" lattu. http://www.alsoactebis.com/ec/cms3/e...esti/start.jsp

              Mina näiteks ei taha kõrvaklappe osta ilma neid kuulmata ja telekat osta ilma pilti nägemata jne jne. Või kui on vaja mingit kaablit kiiresti siis ootama neti poe taga paar päeva.

              Praegusel hetkel on Euronicsi poed nagu tasuta näitustesaalid.

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #832
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                Analüüsi võime on teil küll nullilähedane. Kui järjest vähem euronicsist ostetakse siis on sellele ainult kaks varianti.
                1. Et pood ära tasuks tuleb hinda tõsta.
                2. Pood pannakse kinni.

                Praegusel hetkel juba enamus inimesi käibki poes vaatamas ja mudeleid valimas. Samas kribatakse HV sse nutitelefoniga mudel sisse ning ostetakse internetis kuna seal on odavam. Füüsiline pood ei saa kuidagi olla odavam mingist netipoest. Enamusel Eesti netipoodidel puudub ladugi, kuna tellimused saadetakse "also" lattu. http://www.alsoactebis.com/ec/cms3/e...esti/start.jsp

                Mina näiteks ei taha kõrvaklappe osta ilma neid kuulmata ja telekat osta ilma pilti nägemata jne jne. Või kui on vaja mingit kaablit kiiresti siis ootama neti poe taga paar päeva.

                Praegusel hetkel on Euronicsi poed nagu tasuta näitustesaalid.
                Arvad, et sama tootja ja sama marki kõrvaklapid mängivad Euroncsist ostes paremini kui netist tellides? Same story telekaga.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #833
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  lol. saad aru, mis püsikulud on Euronicsil ja mis kulud on netipoel? saad aru, mida kallekusta üldse kirjutas?

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #834
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Mina ostan küll palju Euronicsist. Mugavus ja kiirus maksab kah midagi. Telekaga tegin küll tegelt nii, nagu kallekusta kirjutas.

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #835
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      90% populatsioonist ostab oma asju euronicsist või mõnest muust suurest poest.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #836
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        90% populatsioonist on one level above mentally disabled kah

                        Comment

                        • IsandJoberst
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 326

                          #837
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          lol. saad aru, mis püsikulud on Euronicsil ja mis kulud on netipoel? saad aru, mida kallekusta üldse kirjutas?
                          lol. Loomulikult saan aru mis kulud on, loomulikult ei saagi seal odavam olla, aga see ei tähenda nüüd seda, et ma sealt ostma peaksin.
                          Mis sa arvad mitu inimest käib protsentuaalselt kaubamajas lihtsalt parfüüme nuusutamas ja hiljem tellib need netipoest?

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #838
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            ma kägaras

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #839
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              90% populatsioonist sööb õhtuks Suure Pizza ja 4 Coronat.

                              EDIT: googledasin, 88%

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #840
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Minge perse.

                                Comment

                                Working...