*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #796
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    olen jälginud kolm-neli õhtut high stakes mänge pokerstarsis ajaviiteks ja vaatan et nanonoko istub pidevalt mingi 16+ lauas ja ei mängi kellegagi....keegi tuleb lauda vend insta sit -out...mis värk on?
    tablecamp.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #797
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      nonii ajuvaba jutt kuulatud, nüüd mona vie-d pealtnägijast kuulama

      Kõige parem küsimus oli see, et kui oled võitnud, kas siis tasub kohe mängimse lõpetada?
      Ega jah. Nad lahmivad seal liiga palju imo. Majandusruum on palju asjalikum ja sisulisem. Analüüsitakse uuringuid ja konkreetset statistikat.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #798
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Siin foorumis muidugi kõige õigem küsimusi ravida jms...

        Mis te eeldate, et inimene teab lambist kõike, et oskab alati õigeid asju küsida? Suht kindel, et kui te peale potiku midagi muud ei teadnud küsisite veel lollimaid küsimusi kui see, et kas tasub peale võitmist mängimine lõpetada.
        Puhake jalga veits ausalt ja hatege vähem.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #799
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Siin foorumis muidugi kõige õigem küsimusi ravida jms...

          Mis te eeldate, et inimene teab lambist kõike, et oskab alati õigeid asju küsida? Suht kindel, et kui te peale potiku midagi muud ei teadnud küsisite veel lollimaid küsimusi kui see, et kas tasub peale võitmist mängimine lõpetada.
          Puhake jalga veits ausalt ja hatege vähem.
          lol mis joga sa ajad?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #800
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Seda mida kirjutasin LDO

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #801
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              pizza ja 4 coronat on oma töö teinud

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #802
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                kellelgi head champions league streami on?

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #803
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  keegi võiks sheerida striimi täna õhuseks mänguks reali ja dortmundi vahel!

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #804
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #805
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      saamatu olen ilmselt aga sealt toimima ei saanud midagi kas on midagi maas või pead installima 100 erinevat asja ;(

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #806
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        tasub installida sopcast, ilma selleta on suht võimatu normaalse kvaliteediga streami kuskilt saada.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #807
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Pole ammu kasutanud. Ehk saad sealt miskit:
                          Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #808
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Siin foorumis muidugi kõige õigem küsimusi ravida jms...

                            Mis te eeldate, et inimene teab lambist kõike, et oskab alati õigeid asju küsida? Suht kindel, et kui te peale potiku midagi muud ei teadnud küsisite veel lollimaid küsimusi kui see, et kas tasub peale võitmist mängimine lõpetada.
                            Puhake jalga veits ausalt ja hatege vähem.
                            ega see paha pärast olnud. Lihtsalt selline deja vu tunne tekkis

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #809
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Muide, kui pokkeris on võitjate/kaotajate suhe üldjoontes 10/90, siis milline see börsil on?

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #810
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                tasub installida sopcast, ilma selleta on suht võimatu normaalse kvaliteediga streami kuskilt saada.
                                tehtud ja absull kõik kanalid on offline,ajuvaba

                                Comment

                                Working...