*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #706
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Mu meelest kütuse hind siiski 1,4 euri midagi. Ja diisel bensiinist siiski kallim.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #707
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      imo on need tulbad proportsioonist väljas. hollandis tundub et diisel oleks poole odavam kui bensiin...aaa 1 on null punkt...mind fuck taas

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #708
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        USA-s hetkel 0,76€/l.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #709
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Norras on keskmine palk ~4300 eur.
          Jah, aga liha kilo maksab 25eur, piim 3eur, leib 5 euri, õle 4 euri, pudel viina 50 euri. Seega suht miinimum, millega seal ka hakkama saab.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #710
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Mu meelest kütuse hind siiski 1,4 euri midagi. Ja diisel bensiinist siiski kallim.
            vaata kuupäeva graafikul.. juuni seisuga statistika

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Norras on keskmine palk ~4300 eur.
            bensukas kõige tavalisem ilma igasuguse lisandita hotdog maksab ca 4€ ja tavaline burger maksab 7€ jne.. kõik asjad on norras ka rämedalt kallimad.. kluibipilet oli vanas rahas 400kr:)

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #711
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              täna tlns mingi korralik kräu kah toimub?

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #712
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Jah, aga liha kilo maksab 25eur, piim 3eur, leib 5 euri, õle 4 euri, pudel viina 50 euri. Seega suht miinimum, millega seal ka hakkama saab.
                Average prices of more than 40 products and services in Norway. Prices of restaurants, food, transportation, utilities and housing are included.


                Kas sina liialdad või teised vähendavad? Muidu üldist 5x palgavahet arvestades on imo alko ja suits neil tsipa kallimad ja toidukraam omajagu odavam.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #713
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  Norras on keskmine palk ~4300 eur.
                  mhm mhm see on 32k noki. Korter 2 toaline keskmine hind 12-15k noki. sinna veel maksud ning lisa asjad nagu telefon nett jne lisaks veel kui sul telekas on siis sellest maksad kah et ta sul on. bensiin on siiski kallim kui diisel. Eile veel oli diisli hind 13,86 noki. Alkoholist ma ei räägi parem see on juba poes overpriced rääkimatta pubidest. Sama siis väljas söömine. Iga liigutsu plekib. Elad töökohats nii eemal et pead tunelist läbi minema klõps 2x päevas saad tunneli maksu maksta. Ja just sai kohalikuga räägitud lubade hinnast need maksavad ca 30k noki.
                  Pms jah kui siin käid tööl ja oma palga kulutad eestis siis seal oled päris tehtud palgaga mees

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #714
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    norras maksab 2 toal korteri üürimine ca 2k eur??

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #715
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      jah, norras on elu kallis

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #716
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        mul üks sõbrants töötas oslos ja tema üüris heas rajoonis 2 toalist ja maksis 7k nok-i, + maksud ca 3,5k. ja üks teine tuttav üüris drammenis 2-toalist 4k nok-ga+ kommunaalid ca 3,5k. suht kirves on.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #717
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Teadlased leiutavad aparaadi, mille abil
                          saab naise sünnitusvalusid lapse isale
                          telepaatiliselt üle kanda, et mees aru
                          saaks, mida sünnitus naisele tegelikult
                          tähendab ning teda rohkem hoida ja
                          armastada oskaks. Istubki üks katseks
                          väljavalitud mees oma sünnitava naise
                          kõrval ja arst annab talle kõigepealt 10%-
                          lise doosi. Mees ei tee teist nägugi. Arst
                          keerab valud 50% peale, isa aga hakkab
                          rahulikult laulukest ümisema. Nördinud
                          arst paneb mehele 100% sünnitusvalusid,
                          see aga küsib:
                          "Noh, kas alustate ka oma katset või
                          mitte?"
                          Arstid ja teadlased vabandavad katse
                          ebaõnnestumise pärast ning saadavad
                          vanemad koos lapsega koju. Oma maja
                          koridorist leiavad mees ja naine surnud
                          naabrimehe, kohutav valugrimass näol...

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #718
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Pole eriline anekdoodi mees, aga see ajas küll naerma mis ükspäev lugesin.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • JarmoH
                              Julm Donk
                              • Jun 2009
                              • 73

                              #719
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Otsisin täna Pärnust muusikapoodi, et CD-plaat osta, aga ei leidnudki. Apollo raamatupoes oli väga väike valik ja seda, mida vaja, ei olnud. Äkki oskaks keegi soovitada, kust järgmine kord otsida?

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #720
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                http://www.numbeo.com/cost-of-living...country=Norway

                                Kas sina liialdad või teised vähendavad? Muidu üldist 5x palgavahet arvestades on imo alko ja suits neil tsipa kallimad ja toidukraam omajagu odavam.

                                See on siin BS, Kotka jutt enamvhem õige imo. Ma tean eestlasi kes käivad norrast rootsi endale suuremat kaupa toomas. rootsis on küll tõesti mõni asi odavamgi kui eestis, kui palgavahet ka arvestada siis tuleb pisar silma.
                                Last edited by Ints; 18.10.12, 21:13.

                                Comment

                                Working...