Re: *** Oktoobri offtopic ***
Kurat küll, lähen duši alla ja kuulen et mingi asi ketrab ringi, kuradi vooluarvesti. Tüdruk lükkas jälle magamistuppa selle kuradi elektriradika taha, ma veel täna ütlesin, et elektriga kütta pole mõtet, puukuur on kenasti täis, ütle ainult kui tahad et tuba oleks soojem ja ma kütan selle ahju ära. Eila panin veel elutoa ahju puud ja paberi ka sisse, et anna ainult tikku, seda ka ei saanud, ikka ootas ära kuni ma töölt tulen. Kurat see elektriarve on koguaeg nii idootselt suur, nii kui natuke tunneb et jahe on, siis laksab elektriradikad taha ja siis laseb nii kaua kuni toas on mingi 50 kraadi, magada ei saa ja hommikul on ikka jahe kuna kütab ainult õhku.
Kurat ma viin homme need radikad kokkuostu ära, siis pole enam midagi kui tuleb ise see paber seal ahjus põlema panna
Kurat küll, lähen duši alla ja kuulen et mingi asi ketrab ringi, kuradi vooluarvesti. Tüdruk lükkas jälle magamistuppa selle kuradi elektriradika taha, ma veel täna ütlesin, et elektriga kütta pole mõtet, puukuur on kenasti täis, ütle ainult kui tahad et tuba oleks soojem ja ma kütan selle ahju ära. Eila panin veel elutoa ahju puud ja paberi ka sisse, et anna ainult tikku, seda ka ei saanud, ikka ootas ära kuni ma töölt tulen. Kurat see elektriarve on koguaeg nii idootselt suur, nii kui natuke tunneb et jahe on, siis laksab elektriradikad taha ja siis laseb nii kaua kuni toas on mingi 50 kraadi, magada ei saa ja hommikul on ikka jahe kuna kütab ainult õhku.
Kurat ma viin homme need radikad kokkuostu ära, siis pole enam midagi kui tuleb ise see paber seal ahjus põlema panna


Comment