*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #61
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Kurat küll, lähen duši alla ja kuulen et mingi asi ketrab ringi, kuradi vooluarvesti. Tüdruk lükkas jälle magamistuppa selle kuradi elektriradika taha, ma veel täna ütlesin, et elektriga kütta pole mõtet, puukuur on kenasti täis, ütle ainult kui tahad et tuba oleks soojem ja ma kütan selle ahju ära. Eila panin veel elutoa ahju puud ja paberi ka sisse, et anna ainult tikku, seda ka ei saanud, ikka ootas ära kuni ma töölt tulen. Kurat see elektriarve on koguaeg nii idootselt suur, nii kui natuke tunneb et jahe on, siis laksab elektriradikad taha ja siis laseb nii kaua kuni toas on mingi 50 kraadi, magada ei saa ja hommikul on ikka jahe kuna kütab ainult õhku.
    Kurat ma viin homme need radikad kokkuostu ära, siis pole enam midagi kui tuleb ise see paber seal ahjus põlema panna

    Comment

    • tiigrikutsu
      Grinder
      • Oct 2011
      • 522

      #62
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Tüdrukut ei ole mõelnud ahju suruda? Osad rapied meigivad ennast suht sitaks, see keemia põleb päris hästi.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #63
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        edit: Teadsin, et oleks pidanud quotema.

        Last edited by KristjanLaas; 03.10.12, 06:53.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #64
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          :DDDDDDDD

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #65
            Re: *** Oktoobri offtopic ***



            pilte nv Rikardi turniirist....

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #66
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              Kurat küll, lähen duši alla ja kuulen et mingi asi ketrab ringi, kuradi vooluarvesti. Tüdruk lükkas jälle magamistuppa selle kuradi elektriradika taha, ma veel täna ütlesin, et elektriga kütta pole mõtet, puukuur on kenasti täis, ütle ainult kui tahad et tuba oleks soojem ja ma kütan selle ahju ära. Eila panin veel elutoa ahju puud ja paberi ka sisse, et anna ainult tikku, seda ka ei saanud, ikka ootas ära kuni ma töölt tulen. Kurat see elektriarve on koguaeg nii idootselt suur, nii kui natuke tunneb et jahe on, siis laksab elektriradikad taha ja siis laseb nii kaua kuni toas on mingi 50 kraadi, magada ei saa ja hommikul on ikka jahe kuna kütab ainult õhku.
              Kurat ma viin homme need radikad kokkuostu ära, siis pole enam midagi kui tuleb ise see paber seal ahjus põlema panna
              Sinu postitusi lugedes jääb korduvalt selline mulje.


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #67
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                Kurat küll, lähen duši alla ja kuulen et mingi asi ketrab ringi, kuradi vooluarvesti. Tüdruk lükkas jälle magamistuppa selle kuradi elektriradika taha, ma veel täna ütlesin, et elektriga kütta pole mõtet, puukuur on kenasti täis, ütle ainult kui tahad et tuba oleks soojem ja ma kütan selle ahju ära. Eila panin veel elutoa ahju puud ja paberi ka sisse, et anna ainult tikku, seda ka ei saanud, ikka ootas ära kuni ma töölt tulen. Kurat see elektriarve on koguaeg nii idootselt suur, nii kui natuke tunneb et jahe on, siis laksab elektriradikad taha ja siis laseb nii kaua kuni toas on mingi 50 kraadi, magada ei saa ja hommikul on ikka jahe kuna kütab ainult õhku.
                Kurat ma viin homme need radikad kokkuostu ära, siis pole enam midagi kui tuleb ise see paber seal ahjus põlema panna
                this

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #68
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  loodan, et toob asemele paar tööstuslikku kuumapuhurit, et elektriarve ikka üleval hoida

                  Comment

                  • raudtee(EST)
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 288

                    #69
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Saunas viin kerisele ei tee mittesittagi.
                    Pole nõus. Kunagi sai ka proovitud ja korralik sahmakas kerisele visatud, viin süttis ja leek laeni ning viskajal osa kulmukarvu läinud

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #70
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      me ka tattidena proovisime .. migni 15 või nii .. sel ajal tõmbas ikka konkreetselt soodaks :D

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #71
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        kägar

                        No raha raiskamise suhtes olen ma pedant, pole midagi parata. Oleks et siis on külm ja pole millegagi kütta or something.

                        Ja kui toas on mingi 25 kraadi siis magada enam ei saa, hommikul selline tunne nagu oleks joonud öö otsa. Kõige paremini puhkab mingi 17-18 juures välja imho

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          hjahhahhaha

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #73
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Good one.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #74
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              nuts lol

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #75
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                proovisin ka.

                                Comment

                                Working...