*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Algselt postitas tonis Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Ega sealsed torrentid on ju samuti avalike saitide omad. Ala clickid küll lingile sealt, kuid reaalsus tõmbad Piratebay vahendusel enamus aega.

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #17
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Kurat, miks ma ei ostnud 25$ HEM´i kui pakuti, nüüd kahetsen.

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #18
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        solid tüübid



        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #19
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Purjus peaga ei tasu lapsi teha. Kui ema raseduse ajal ka veel joob ja suitsetab, siis tulevadki sellised tipp&täpp. Meditsiiniline juhtum.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #20
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Jesh oktoober. Algab kõle, külm ja pime 5 kuune periood.

            Kalamehele parim aeg. Olen terve suvi oodanud, et ilmad jaheneksid :D

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #21
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Jesh oktoober. Algab kõle, külm ja pime 5 kuune periood.
              praegu just ju parim aeg : mõnus jahe. päike ei prae aju, silma ka ei paista

              mida ma kardan, on jaanuar-veebruar, kui 2+ min väljas olemisega hakkab HP langema
              Last edited by Jeebus; 02.10.12, 08:08.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #22
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                tegu on vist kohaliku mafioosoga, lol

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #23
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  lol, tahtsin oma preemiapunkte annetada(pank konverdib rahasse ja annetab) swedpangas erinavatele organistatsioonidele- loomade varjupaik , lapserohked pered jms. tegin ühe annetuse ära ja tahtsin järgmist teha aga ei saa.
                  preemiapunktide eest on võimalik ühes kuus ainult üks "ost" teha.
                  nende eest võid mingit nodi ka endale tellida.
                  bad beat.

                  Comment

                  • Gang Starr
                    FPP Pro
                    • Sep 2012
                    • 231

                    #24
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Kas päeviku omamine on tõesti nii suur privileeg siin foorumis?
                    Oleks siis, et olen postidega kuidagi väga offtopicuga silma jäänud. Ootasin kuu ja kasutasin seda blogimajandust mis ausaltöeldes on quite ebamugav - ühe käe või rea jutuks peab pmt nagu uue teema tegema.
                    Ometi on mu sooviks arutada/arendada pokkeriteemalist juttu, aga blogide all on tõsiselt väike tagasisise ükskõik mille puhul.
                    peace.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #25
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Only in america

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #26
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
                        Kas päeviku omamine on tõesti nii suur privileeg siin foorumis?
                        Oleks siis, et olen postidega kuidagi väga offtopicuga silma jäänud. Ootasin kuu ja kasutasin seda blogimajandust mis ausaltöeldes on quite ebamugav - ühe käe või rea jutuks peab pmt nagu uue teema tegema.
                        Ometi on mu sooviks arutada/arendada pokkeriteemalist juttu, aga blogide all on tõsiselt väike tagasisise ükskõik mille puhul.
                        peace.
                        võid minu päevikut kasutada. ma suht perses omadega ja millestki nagu kirjutada pole ka. Tööl ok ja perega ka ok. Pokkerit enam ei biidi.
                        Ranka pane minu päevik kinni ja las gängi täht saab omale päeviku.

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #27
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          asjalikele uutele kasutajatele (kui näha on, et tegemist on mängijaga mitte mingi tilulilutajaga) võiks siinkohal küll teatud mööndusi teha. probleem on see, kui "aur otsa saab" - esimese kuuga tõestad ennast foorumis tõsise pokkerihuvilisena (kes lisaks mõne siin tuntud tegelase käe all areneb), saad eriloal päeviku, siis kuu aega kirjutad ja hoiad arutelu üleval, siis tuleb downswing ja peale seda ei viitsi enam mingeid uuendusi panna. see imeks.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #28
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Standard.
                            Usas oma hoovis päevitamise peale kutsutakse isegi mendid, et pervot paned.
                            Kui just kuskil eraldatud kohas ei ela.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #29
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Laupäeval käisin teatris, Oja Pets lasi palja tilliga mööda lava ringi ja keegi ei köhinud. Eestis on ikka hea elada.

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #30
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                epic lol.
                                endale ka ei meeldiks kui kõnnid tänaval ja mingid vanad nässid päevitaksid kõrval full-naked, aga krdi jah, oma kodus passid rahulikult särki pole seljas ja kutsutakse ment sulle lol. whaaat....

                                Comment

                                Working...