Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1171
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Head nalja peale peab naerma.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #1172
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Ajal, mil iga minut lisab uusi Venemaa ja selle poolt mahitatud terroristide suunas viitavaid asitõendeid seoses Malaisia reisilennuki katastroofiga, on venemeelsed välja tulnud uue jahmatava versiooniga.
      Nimelt kinnitab terroristide liider Strelkov-Girkin, et Malaisia lennuk vedas laipu! Sellise teadaande edastas Strelkov täna oma Vkontakte lehel. Esiterroristi väidete kohaselt ei olnud sündmuspaigal ja enamikel surnukehadel nii palju verd kui oleks pidanud tekkima lennukatastroofi käigus. Samuti olevat surnukehad juba mõne tunni möödudes vaatamata jahedale ilmale hakkanud levitama ebameeldivat lehka. Lennuki piloodid seevastu olevat avarii hetkel olnud elus ja said surma lennuõnnetuses.
      Kuigi terroristide uus teooria on piisavalt absurdne, et sellele liigset tähelepanu omistada, ei ole siiski ülearune lisada, et üks reisijatest jõudis enne lennuki õhkutõusmist postitada video lennuki sisemusest oma Instagrammi kontole. Videot levitavad muuseas ka vene uudistekanalid.
      Cool story bro.
      Last edited by atsetoon; 18.07.14, 22:09.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #1173
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Ukraina meediakanalite info kohaselt korraldasid Kremli -meelsed separatistid Luganskis reedel tapatalgud, avades linnas suurtükitule, mistõttu erinevatel andmetel hukkus ligi poolsada inimest, Venemaa meedia süüdistab ukrainlasi.


        Ei nuh wtf.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #1174
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Huvitav arvamus Venemaa kohta USAs resideeruvalt venelaselt:

          Personally, I’m thinking to start calling myself Euro-Slavic instead of “Russian”

          Many people in Silicon Valley inquired over the years why I was not coming back to Russia often (I visited once in two decades) or why I’m not spending much time helping Russian startups. I u…

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #1175
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.



            ootaks privadori ja potsataja kommentaare antud kirjutisele.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1176
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Möh?!?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #1177
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                http://www.naisele.ee/590400/minu-lu...spesu-ei-kanna

                ootaks privadori ja potsataja kommentaare antud kirjutisele.
                irw :D

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #1178
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Kui te aru ei saa, et see kirjutis fake on siis tuleb lihtsalt rohkem libahunti mängida.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1179
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Vabastagem koduabilised-lapsehoidjad kõigist maksudest ja avagem oma tööturg ses osas ka aasialastele, kirjutab ettevõtja Priit Alamäe (IRL) ning selgitab, milleks see hea on ja kuidas süsteem toimida võiks.


                    Mees on vist natuke liiga palju Tais käinud ja sealsed naised on aju pehmeks muutnud.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #1180
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Eestlastele peaks ju sobima see orjapidaja mentaliteet.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1181
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.



                        Ei noh, üks asi on see orjapidaja mentaliteet, aga hoopis teine asi on arvamus, et kellelgi 150€/kuus peale "märjaks" läheb. See pere peale kaheksa dollarit kuus teenimine on minu arust nii BS, kui vähegi võimalik. Muidugi meil on siin foorumis reisimehi küll ja eks nemad teavad täpsemalt.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #1182
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Ma pakun puusalt, et maamunal on umbes miljard inimest, kes selle 150€ oleks nõus tegema ükskõik mis tööd.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #1183
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Ma pakun puusalt, et maamunal on umbes miljard inimest, kes selle 150€ oleks nõus tegema ükskõik mis tööd.
                            +1

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1184
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              http://www.numbeo.com/cost-of-living...n&city2=Manila

                              Ei noh, üks asi on see orjapidaja mentaliteet, aga hoopis teine asi on arvamus, et kellelgi 150€/kuus peale "märjaks" läheb. See pere peale kaheksa dollarit kuus teenimine on minu arust nii BS, kui vähegi võimalik. Muidugi meil on siin foorumis reisimehi küll ja eks nemad teavad täpsemalt.
                              No kui kõik toidud-majutused värgid kinni makstakse kohapeal, siis €150/kuus kuskilt urkakülast on isegi vb ok... Mul üks tuttava tuttav läks just hiljuti lapsehoidjaks (eestlane), sama diil, sai €500 kuus lol.

                              See $8 kuus on jah pigem BS või mingi julm džungli-hõimu äärmus ja tegelik value on tööl tasuta lõunasöögid või makstakse vorstilattides või banaanides vms :D

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1185
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                See 150€/kuus oleks ka meie urkakülade neidudele motiveeriv, kui muud kulud makstakse kinni ja saab "suurlinna" elu kaeda. Kusagilt Aasiast teise maailma otsa lendamine riiki, kus suvi on nagu nende talv ning kultuuriruum jms. pole võrreldavadki on hoopis teine tera.

                                Comment

                                Working...