Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1111
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    http://vimeo.com/m/38177969 See dokukas aitab mõnel vb. neid paremini mõista. Üsna ilmekalt tuleb välja ka paraadide ja teavitustöö vajalikus.
    vaatasin ära ja julgen soovitada - tunnine dok siis lätist, kus asi läks päris teravaks. väga hästi ka kajastab sealsete poliitikute kahepalgelisust antud küsimuses (tunnistavad, et häälte nimel toetavad ebaõiglust). tabavad mõtted londoni linnapealt, kapist väljatulnud pastori eksnaiselt jne.

    Comment

    • Tarq666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 814

      #1112
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Kuna kooselu seadus on mõeldud kõigile, siis hääletaksin poolt või vastu vastavalt oma vajadustele. Mulle seda seadust vaja pole ja hääletaksin vastu. Kui see seadus oleks ametlikult mõeldud homodele, siis ma hääletusest osa ei võtaks. <<< See on minu silmis tervemõistuslik mõtlemisviis.

      Comment

      • Herbert Sammal
        Jube Noob
        • Jul 2013
        • 165

        #1113
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Nii seosetut juttu ei oska ega taha kommneteerida.
        Jep, Sambla Herbs on nkn madala haridusega, ebaintelligente..raudselt kuulus eelmise sajandi esimesel poolel NSDAP-sse. Muud moodi ei oska seletada endast erinevaid vaateid/arvamusi.
        Nagu FB on mul paar sõbralisti inimest paadunud ateistid. Vähemalt jagavad pidevalt Atheists vms temaatilise community pilte/tekste. On nii mõnigi väga lähedane sõber olemas, kes on tunnistanud end kristlaseks, samas pole nad kunagi hakanud sellel teemal illi suust välja ajama (a la Vahitorni tädid..). Samas need ateistid igal võimalusel röögivad ning mõnitavad usklikke, mis teeb neist way tõsisemad jüngrid oma ateismi religiooniga. Sama on ju ka selle homoteemaga. Mind tõepoolest jätab suht külmaks kas keegi on M+M või N+N, nende asi.. aga siis on need "agressiivsed tolerandid". Sõimavad kõiki ja kõike, mis ei mahu nende raamidesse. "Olge sallivamad, värdjad!". Padad ja katlad.. Imo teeb see suurima karuteene kogu selle homoteema juures.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #1114
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Ma olen vb loll ja ei tea asjadest midagi (olgem ausad, ei ole ka väga viitsinud süvendeda), kuid usk ja kirik, kui selline, on maailma ajaloo suurim butafooria ja kurjuse kants. Sellist jama peabki bashima. Krdi Tartus tahavad õiguteaduskonda likvideerida. Selle fckng teoloogia oleks pidanud juba 20a kinni panema ja üldse ära keelama. Tramaivõi rsk.

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #1115
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            See homoteema tõmbab vere keema ikka meestel. Mingi viirus imo

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1116
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
              Jep, Sambla Herbs on nkn madala haridusega, ebaintelligente..raudselt kuulus eelmise sajandi esimesel poolel NSDAP-sse. Muud moodi ei oska seletada endast erinevaid vaateid/arvamusi.
              Nagu FB on mul paar sõbralisti inimest paadunud ateistid. Vähemalt jagavad pidevalt Atheists vms temaatilise community pilte/tekste. On nii mõnigi väga lähedane sõber olemas, kes on tunnistanud end kristlaseks, samas pole nad kunagi hakanud sellel teemal illi suust välja ajama (a la Vahitorni tädid..). Samas need ateistid igal võimalusel röögivad ning mõnitavad usklikke, mis teeb neist way tõsisemad jüngrid oma ateismi religiooniga. Sama on ju ka selle homoteemaga. Mind tõepoolest jätab suht külmaks kas keegi on M+M või N+N, nende asi.. aga siis on need "agressiivsed tolerandid". Sõimavad kõiki ja kõike, mis ei mahu nende raamidesse. "Olge sallivamad, värdjad!". Padad ja katlad.. Imo teeb see suurima karuteene kogu selle homoteema juures.
              Katsu teinekord eelnevad postitused mõttega läbi lugeda ja siis alles vasta, muidu võib kentsakalt välja kukkuda.

              Mind absoluutselt ei huvita, kas sa oled homo, lesbi, must, valge, ateist, kristlane või muslem. Inimestel peavad olema ühiskonnas võrdsed õigused, mille alusel elada. Kui üks grupp peab ennast teistest paremaks ja hakkab nende õigusi alusetult pärssima, siis see ei ole terve ühiskonna märk. Miks peaks homodel olema väiksemad õigused, kui heterodel?

              Kui sa usust tahad rääkida, siis viimase paari aasta tendents tundub olevat, et kristlased käivad tänavatel kirikusse uusi liikmeid värbamas. Vist on liikmeid vähemaks jäämas neil. Viimati eelmisel laupäeval pidasid kaks keskealist prouat mind Kadrioru pargis kinni ja tahtsid Jumalast ning hinge päästmisest rääkida. Ei ole veel ükski ateist mind tänaval kinni pidanud ja hakanud rääkima, et Jumalat pole olemas ning su hing päästmist ei vaja.

              Ära pööra asju isiklikuks, pole kedagi rünnanud ega harimatuks sõimanud.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1117
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                . aga siis on need "agressiivsed tolerandid". Sõimavad kõiki ja kõike, mis ei mahu nende raamidesse. "Olge sallivamad, värdjad!". Padad ja katlad.. Imo teeb see suurima karuteene kogu selle homoteema juures.
                Nii on, ise olen seaduse vastuvõtmise poolt, aga sain insta siin mingi homofoobi märgi külge. Tuleb tunnistada, et olen ka ise selle padutolerantsuse peroioodi läbi põdenud, tahtmata aru saada, miks inimesed ikkagi vihkavad mingeid gruppe. Inimene, kes sõidab 100% ajast autoga, töö-hobid-kaubanduskeskus marsruudil, võib ju kodutuid vaadata kui eluheidikuid, keda tuleb aidata ja tolereerida, aga kui ise järjekordselt bussi tagaistmel kuseloigu sisse istud, siis ei ole see nii kerge. Rohkem tolerantsust mittetolerantsete suhtes, ma ütlen.

                Comment

                • Herbert Sammal
                  Jube Noob
                  • Jul 2013
                  • 165

                  #1118
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Ma olen vb loll ja ei tea asjadest midagi (olgem ausad, ei ole ka väga viitsinud süvendeda), kuid usk ja kirik, kui selline, on maailma ajaloo suurim butafooria ja kurjuse kants. Sellist jama peabki bashima. Krdi Tartus tahavad õiguteaduskonda likvideerida. Selle fckng teoloogia oleks pidanud juba 20a kinni panema ja üldse ära keelama. Tramaivõi rsk.
                  +1

                  Comment

                  • Kahololani
                    Julm Donk
                    • Mar 2013
                    • 32

                    #1119
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Alustuseks olgu öeldud, et mul pole homode vastu midagi. Tehku, mis tahavad oma magamistoas, aga olles lapsevanem, siis paneb mind muretsema see, mis on toimunud viimase kümne aasta jooksul Massachusetssis. Kui juba lasteaia programmidesse viiakse sisse õpetused samasooliste perekondade kohta ning lapsevanemal pole mingisugust õigust selle üle, kas tema peab seda oma väikelapsele vajalikuks õpetuseks või mitte, siis minu arvates piirab see juba minu, kui hetero, õigusi. Massachusettsis näiteks visati vangi isa, kes palus, et talle antaks ette teada, millal antud õpetus toimub, et tema saaks oma lapse sel päeval koju jätta. Kas siis lapsevanemal pole mingit valikut?


                    Lapsendamise koha pealt, ma ei usu ka, et homoseksuaalsus oleks nakkav või oleneks kasvatusest, aga ma kardan küll, et neid lapsi hakkaksid eakaaslased narrima, mis omakorda viib depressioonini ning halvimal juhul enesehävituse või suisa enesetapuni. Teismeiga on niigi segadusseajav, igasugune erinevus teiste suhtes tekitab vaid lisa meelehärmi. Ükskõik, kui palju seda koolis õpetatakse, kui valdav osa on heterod, siis jääb see ülejäänud alati vähemuseks, erinevaks. Teismeliste jaoks on aga erinevus hea asi, mille kallal norima hakata, ma ei usu, et õpetus seda muudaks. Tihtipeale võib see just vastupidist efekti omada. Meile näiteks õpetati põhikoolis seksuaaltervise tundides taolisi asju, homoseksuaalsusest, hermofrodiitidest, transseksuaalidest jne. Ma pean ennast sallivaks inimeseks, aga ma ei taha kõike detailselt teada, ma ei taha, et selline õpe võetaks läbi sügavuti, ma ei taha, et see algaks juba lasteaias. Tekib tõrge, millegi vastu, mida sulle kõigest väest normaalsusena pähe üritatakse määrida.

                    Pealegi on uurimused näidanud, et paljud homodest ei soovigi tegelikult abielluda ning nende suhted ei ole enamasti püsivad.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #1120
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Mina olen ka samasooliste paaride adopteerimise vastu juba kasvõi sellest lähtuvalt, et pidevalt tehakse uuringuid ja arvamusi kus tõdetakse, et lapse parimaks kasvamiseks on vajalik ema ja isa mõlema olemasolu. Ehk siis et , üksikvanemate lastel on kindlasti raske kuna jääb puudu kas siis ema või isa roll. Nüüd kui samasooliste paaride puhul vaadata siis jääb see üks roll puudu juba by default ja ei ema ei asenda see kui üks pedepoiss meelast kiisuhäält teeb. Kõik need homopaaride adopteerimise pooldajad alati toovad välja, et homovanemad on paremad kui alkohoolikuid, naisepeksjad jms. Loomulikult on, aga sellele vastu ei saa vaielda, et õnnelikud heterovanemad on siiski parim valik. Seega miks on vaja toota peremudelit mis ei saa olema mitte kunagi kõige parem variant. Ideaalis ei ole neid alkohoolikuid, narkareid, naise-laste peksjaid ja homovanemaid ja kui neid isegi tekib, siis ei tohiks seda soodustada riigi poolt. Ei vaidle vastu et üksikvanem võib olla päris hea lapsevanem (loe: parem kui narkarid, alkassid jne.), aga üksikisik ju adopteerida ei saa ja minu arvates õigustatult.

                      ei viitsi pastilaa ja co´ga vaidlusesse astuda, lihtsalt my two cents selle kohta :)

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #1121
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        lol wut teema

                        Need vennad kes õilalt üritavad väita, et see kõik bueno ja neile peaksi lubama siis minge ostke omale üks purk vaseliini ja mängige sellega kodus.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1122
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          ega enam eriti isu siin juttu ajada pole, kuna suht lootusetu yritus tundub olevat. aga head jaani jätku ja mõtlemisvõimet :b

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #1123
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            Kõik need homopaaride adopteerimise pooldajad alati toovad välja, et homovanemad on paremad kui alkohoolikuid, naisepeksjad jms. Loomulikult on, aga sellele vastu ei saa vaielda, et õnnelikud heterovanemad on siiski parim valik. Seega miks on vaja toota peremudelit mis ei saa olema mitte kunagi kõige parem variant. Ideaalis ei ole neid alkohoolikuid, narkareid, naise-laste peksjaid ja homovanemaid ja kui neid isegi tekib, siis ei tohiks seda soodustada riigi poolt. Ei vaidle vastu et üksikvanem võib olla päris hea lapsevanem (loe: parem kui narkarid, alkassid jne.), aga üksikisik ju adopteerida ei saa ja minu arvates õigustatult.
                            jutt oleks loogiline kui homopaarid käiks kahe vanemaga perest lapsi endale nõudmas või vanemateta lapsi heterodele adopteerimiseks liiga vähe
                            Last edited by minbetmillionaire; 24.06.14, 10:38.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1124
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              IMO te olete välisuudiste teema täielikult ära rikkunud. Te olete kõik homod.

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #1125
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                mulle homod üldiselt ei meeldi

                                Comment

                                Working...