Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1021
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Homoseksuaalsus ei ole muidugi patt, vaid lihtsalt vaimne hälve, nagu psühhopaatia., sotsiopaatia, nartsissism jne.
    Issand jumal. Ärevushäire, paanikahäire ja OCD on ka vaimsed hälved, äkki peaks neid inimesi ka samamoodi diskrimineerima. NSVL laadne suhtumine lüüa ühe puuga kõiki asju ei ole eestlaste seas teatud valdkondades muutunud. Maailm aga on muutunud, vaimne häire ei võrdu enam skisofreeniku või psühhopaadiga.

    Praktikas oleks saanud hakkama ka ilma uue seaduse loomiseta, et täita antud eesmärke. Oleks võinud teha vastavad muudatused Perekonna -ja/või Võlaõigusseaduses. Teisest küljest jälle praegusel juhul kehtiv seltsingulepingu näol on kodanikele keeruline ja seega ei täida isikute ootusi.
    Last edited by inward; 15.06.14, 10:29.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #1022
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      elagu püha kolmainsus - erki nool, vooglaid ja võsa pets !!

      abielu kui institutsioon loodi kahe osapoole varade reguleerimiseks, et tagada kooselu turvalisus. Algselt oli see mõeldud kindlustusena selleks, et naine saaks turvaliselt lapsi teha ning mees ei saaks lambist tõmmata minema noore naabrinaise juurde, jättes oma naise kindlustamata ja peavarjuta (ühiskondlikult oleks see kulukas). Seetõttu jutt mingist "kristlikust traditsioonist" on täielik möga. Tänapäeval abiellutakse palju vähem, seda seepärast, et naised teevad karjääri ja saavad ise oma eluga hakkama, siiski leidub neid inimesi, kes tahaksid oma kooselu turvalisuse eesmärgil kindlustada. Ja siin pole vahet, kas tegu on homode või heterotega, riik peaks seda võimaldama, sest pikas perspektiivis on see ka riigile kasulik (vähem kohtukulusid ja sotsiaalseid kulusid). "Armastuse" jaoks pole ju reguleerivat paberit vaja, seda on vaja ikka vara jaoks.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #1023
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        varasemalt öelnud ka, et ei ole isiklikult midagi uue seaduse vastu.

        Praegu tekkis aga mõte, et kui kaks meest võivad abielluda, siis mis oleks see loogiline põhjus, miks ei või üks mees ja kaks naist omavahel abielluda?

        e: mõeldud lihtsalt mõttearenduse mõttes, mitte lolli võrdluse jaoks.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #1024
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Homoseksuaalsus ei ole muidugi patt, vaid lihtsalt vaimne hälve, nagu psühhopaatia., sotsiopaatia, nartsissism jne.
          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Issand jumal. Ärevushäire, paanikahäire ja OCD on ka vaimsed hälved, äkki peaks neid inimesi ka samamoodi diskrimineerima. NSVL laadne suhtumine lüüa ühe puuga kõiki asju ei ole eestlaste seas teatud valdkondades muutunud. Maailm aga on muutunud, vaimne häire ei võrdu enam skisofreeniku või psühhopaadiga.

          Praktikas oleks saanud hakkama ka ilma uue seaduse loomiseta, et täita antud eesmärke. Oleks võinud teha vastavad muudatused Perekonna -ja/või Võlaõigusseaduses. Teisest küljest jälle praegusel juhul kehtiv seltsingulepingu näol on kodanikele keeruline ja seega ei täida isikute ootusi.
          homoseksuaalsus muidu ei ole vaimsete häirete kategoorias sisaldatud juba alates 90ndatest (ehk siis seda ei sisalda RHK-10, DSM-V vms).

          ühena põhjustest on see, et see ei vasta järgnevatele tingimustele:

          "A mental disorder, also called a mental illness or psychiatric disorder, is a mental or behavioral pattern or anomaly that causes either suffering or an impaired ability to function in ordinary life (disability), and which is not developmentally or socially normative. "

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #1025
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            Praegu tekkis aga mõte, et kui kaks meest võivad abielluda, siis mis oleks see loogiline põhjus, miks ei või üks mees ja kaks naist omavahel abielluda?
            Sest mitmenaisepidajad ei ole korraldanud paraade, ei oma häid tutvusi tipppoliitikute hulgas ja ei anneta erakondadele raha.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #1026
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              miks ei või üks mees ja kaks naist omavahel abielluda?
              Võiks ju olla, et abielus inimesed võivad armukesega kooselulepingu vormistada. Kas armuke ei vajagi majanduslikku kindlustunnet ja kõike muud, mida loodav seadus pakub?

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1027
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Issand jumal. Ärevushäire, paanikahäire ja OCD on ka vaimsed hälved, äkki peaks neid inimesi ka samamoodi diskrimineerima. NSVL laadne suhtumine lüüa ühe puuga kõiki asju ei ole eestlaste seas teatud valdkondades muutunud. Maailm aga on muutunud, vaimne häire ei võrdu enam skisofreeniku või psühhopaadiga.

                Praktikas oleks saanud hakkama ka ilma uue seaduse loomiseta, et täita antud eesmärke. Oleks võinud teha vastavad muudatused Perekonna -ja/või Võlaõigusseaduses. Teisest küljest jälle praegusel juhul kehtiv seltsingulepingu näol on kodanikele keeruline ja seega ei täida isikute ootusi.


                Kuulake oma rahvast ja ärge sundige neid muutma igavesi inimlikke tõekspidamisi, palub avalikus kirjas riigijuhtidele vabakutseline näitleja ja teoloog, luterlane Malle Pärn.


                Me mäletame väga hästi, kuidas toimis propaganda, ja meil on selle vastu kujunenud allergia. See mõjub rahvale vastupidiselt, seega teeb karuteene nii homoseksuaalidele, geiaktivistidele kui ka seda kaitsvatele poliitikutele. Meie rahvas suhtub neisse üsna rahumeelselt ilma mingi «sallivuse» nõudeta, viha nende vastu õhutab meis ainult selle «sallivuse» agressiivne pealesurumine. Eriti valus on kohustuslik seksipropaganda, mida plaanitakse läbi viia laste hulgas. See just ongi tegelikkuses see «vihkamise õhutamine», milles alusetult süüdistatakse rahumeelseid ja viisakaid perekonna kaitsjaid. Tundub, et õigus ja terve mõistus on nende poolel. Kaalukaid argumente nende vastu lihtsalt ei ole, muidu poleks vaja neid avalikult naeruvääristada ega sõimata.





                Selle tüübiga olen koos viina visanud ja täitsa ok tüüp oli. Mul ei ole ka otseselt midagi kooselu seaduse vastu, aga kui see viib enamuse diskrimineerimisele vähemuse nimel, siis ma ärritun.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #1028
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Mul ei ole ka otseselt midagi kooselu seaduse vastu, aga kui see viib enamuse diskrimineerimisele vähemuse nimel, siis ma ärritun.
                  Seleta lahti kuidas sa oma õigustes kaotad.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1029
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                    Seleta lahti kuidas sa oma õigustes kaotad.
                    ta ei kaotagi. lihtsalt ta ei saa aru asjast. täiesti pseudoprobleem on sellise seaduse vastuvõtmine, aga külajoodikute jaoks on selline asi hullem kui katk või nõukogude võim. "hea" jututeema ühesõnaga.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #1030
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      [I]

                      Kuulake oma rahvast ja ärge sundige neid muutma igavesi inimlikke tõekspidamisi, palub avalikus kirjas riigijuhtidele vabakutseline näitleja ja teoloog, luterlane Malle Pärn.

                      Mõningaid vahvaid väljaütlemisi Malle Pärnalt.

                      Neil vaestel pedehüsteerikutel pole ikka mitte midagi mõistlikku vastu panna, ainult sildistamise ja laimuga oskavad välja tulla.

                      /

                      Ärge kasutage nende terminoloogiat. Pole olemas sellist asja nagu "hetero" - ärme liigitame INIMESI seksuaalideks!

                      /

                      Seksuaalsus on binaarne: on olemas mehed ja naised. Kõik parafiiliad on seksiasendusmängud nendele, kes miskipärast seksist loobuda soovivad.
                      Kusjuures ma ei usu, et need "geid" nii kohe kangesti kooselluma tormavad, kui see seadus vastu võetakse. Ja normaalsed paarid ammugi mitte, kesse tahab olla võrdsustatud mingi pedepaariga?

                      /

                      Jah, kohustuslikud eufemismid… Tegelikult õige sõna on ikka pederastia. Me oleme tõesti üsna alandlikult viisakad. Äkki see neid nii ülbeks teebki. Teavad väga hästi, et korraliku inimese jaoks on see piinlik teema. Peab ikka rõve olema, et oma ihade rahuldamisele seaduslikku kaitset nõuda.

                      /

                      See on kindla peale ajuviirus. Nagu aids.

                      /

                      See näitab veelkord, et terve mõistusega ei ole tollel kontingendil midagi tegemist, liivakastis alles ja mähkmetes.

                      /

                      Niisugune on nende mõtlemine, nii et ega neid ei veena ümber mitte millegagi, nad õigustaksid isegi massimõrva. Ja nende sinisilmsed "õrnasüdamelised" toetajad laulavad taustaks hosiannat.

                      /

                      See on ikka tõeliselt hea, kuidas meil need paraseksi seadustajad ennast blameerivad… Üks ämber teise otsa.

                      /

                      Ärge kasutage nende terminoloogiat. Pole olemas sellist asja nagu "hetero" - ärme liigitame INIMESI seksuaalideks! Seksuaalsus on binaarne: on olemas mehed ja naised. Kõik parafiiliad on seksiasendusmängud nendele, kes miskipärast seksist loobuda soovivad.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1031
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        ta ei kaotagi. lihtsalt ta ei saa aru asjast. täiesti pseudoprobleem on sellise seaduse vastuvõtmine, aga külajoodikute jaoks on selline asi hullem kui katk või nõukogude võim. "hea" jututeema ühesõnaga.
                        Millest ta aru ei saa? Sa ei saa ise sittagi aru. Järgmisena abielluvad nekrofiilid, zoofiilif, pedod jne. Pededel ja muudel vähemustel plaan ju terve maamuna vallutada. AVA OMA SILMAD!!! Kui ei usu, siis loe seda: http://english.pravda.ru/society/fam...mosexuality-0/

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1032
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          ta ei kaotagi. lihtsalt ta ei saa aru asjast. täiesti pseudoprobleem on sellise seaduse vastuvõtmine, aga külajoodikute jaoks on selline asi hullem kui katk või nõukogude võim. "hea" jututeema ühesõnaga.
                          PP kommuni jaoks on viimane aeg Potsajata vs, pastilaa betiks. Kes küll võidaks, kas 90% töövõimetuspensionär või enam vähem võimekas arhitekt.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1033
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Bet mille peale? Kes kiiremini 700-se lauaviina ära suudab lahendada?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1034
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Seekord oli tegu pooliku "vene hingega" + 100 milliliitrise topsikuga. Suht kurb oli ligi tunnike tagasi ärgata ja avastada , et mitte tilkagi pole alles. :(

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #1035
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                Ma ise olen suht neutraalne proovinud olla kooseluseaduse koha pealt, tundub olevat selline pealesunnitud asi mis tegelikult kellegile midagi juurde ei anna, pigem gay-lesbi-bi promo või nii. Aga ma ei saa aru, miks siis ei lubata juba 2 meest 1 naine või 2 naist 1 mees kombosid ja intsesti suhteid, samamoodi ju täiskasvanud inimesed kes ise otsustavad. Et kuskohas tuleb piir et üks asi on väga normaalne ja teine on rangelt keelatud. Aga noh, tegelikult omasooiharus ei ole ka normaalsus, pigem mingi kõrvalekalle kuna selline kooslus pole liigi liigi püsimajäämise kohalt jätkusuutlik.

                                Comment

                                Working...