Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • neeme
    Grinder
    • Nov 2008
    • 540

    #226
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Irw. No kammoon, see ei ole küll mingi graafik. Mõtle palkade kasvu peale protsentides.
    Nt, Eesti keskmine on kasvand alates 92st aastast 24+ korda, riigikoguliikme keskmine ~20 korda.
    Alates 2000st aastast ni Eesti keskmine kui ka riigikogu keskmine palk tõusnud 2.8 korda.

    Siukeseid asju sellisel graafikul ei anna võrrelda.

    Sama mis võrrelda Ferrari ja Opeli hinda.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #227
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Politsei- ja piirivalveameti peadirektor Raivo Küüt ütles, et peadirektor vastutab kogu organisatsioonis toimuva eest. «Eeskätt selle eest, et kehtestatud mehhanismidest, reeglitest selgelt kinni peetakse.»


      Tõesti huvitav. Peadirektorina vastutab kogu organisatsioonis toimuva eest, mis minu oleks suht ok, aga peale sellist käitumist aga tagasi astuvad ikkagi teised?

      Comment

      • ninasarvik
        Jube Noob
        • May 2011
        • 124

        #228
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Kas sa Potsataja kuulud ka sellesse gruppi?

        http://ohtuleht.ee/498899

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #229
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Lihtne vastus, et minus ei ole kunagi olnud midagi keskmist, ikka täiega üle või alla keskmise.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #230
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            http://www.postimees.ee/1034226/kuut...s-toimuva-eest

            Tõesti huvitav. Peadirektorina vastutab kogu organisatsioonis toimuva eest, mis minu oleks suht ok, aga peale sellist käitumist aga tagasi astuvad ikkagi teised?
            Ma ei saa aru? Mis mõttes tagasi astuvad teised?

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #231
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Tõesti neli päeva hiljem tuli ka temal lahkumisavaldus esitada. Samas sai ta siiski erandliku neljakuulise "maandumisaja".

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #232
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Taatlemisskandaali tõttu Ida prefekti koha pealt tagasi astunud ja politseinõunikuna tööle asunud Aldis Alus hakkab uuel kohal teenima sisuliselt sama palka, mida ta teenis prefektina. Samuti loodi ametisse uus töökoht nädal aega enne tema tagasiastumise teatamist.


                Nii see meie Eesti elu käib.

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #233
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  USA Connecticuti osariigis sai reedel algkoolis aset leidnud tulistamises surma vähemalt 27 inimest, teatas CBS News.



                  Väga karm :(.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #234
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    omg

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #235
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Tra, mis haigeid inimesi ikka maailmas leidub.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #236
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Valged britid on esimest korda ajaloos Londonis vähemusse jäänud, selgub teisipäeval avaldatud rahvaloenduse andmetest. Immigrantidest elanike arv Inglismaal ja Walesis on aga viimase kümne aastaga kasvanud kolme miljoni võrra.



                        Aega läks, aga asja sai?

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #237
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Nu london saab immigratsiooniga paremini hakkama kui Pariis ja Rootsi Malmö ning veel mõned. ...Kus on tekinud koos immigratsiooniga sellised alad kus politsei ei julge käiagi ...Kui Eestis oleks sellised alad kus politsei ei julgeks käia ma vajuks häbist maa alla.

                          Nu jah eks ole näha kuidas see massiline immigratsioon välja kukub tuleva 20-40 aasta jooksul.

                          Comment

                          • Kosmonaut
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 584

                            #238
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            see immigratsiooni teema on suht halb küll. stockholmi kesklinnas on tänavapildis rootslased kindlasti vähemuses. eks see Eesti muutub ka ahvatlevaks kohaks mõne aja pärast ja hakkavad siia ka tulema.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #239
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                              see immigratsiooni teema on suht halb küll. stockholmi kesklinnas on tänavapildis rootslased kindlasti vähemuses. eks see Eesti muutub ka ahvatlevaks kohaks mõne aja pärast ja hakkavad siia ka tulema.
                              Peamine põhjus Rootsi ahvatlusel on siiski see, et kui aafriklane sinna läheb ja ütleb, et "mu elu on ohus, ma ei saa tagasi minna", siis teda ei saa tagasi saata ja sotsiaalsüsteem on üsna kütkestav sellistele inimestele. Eesti sotsiaalsüsteem on nii sitt, et ükski välismaalane ei viitsi tulla jalgu seinale viskama. Rootsi vanglagi on selline koht, kuhu halvemal elujärjel inimesed muudest riikidest sanatooriumisse läheksid. Ka eestlased harrastasid seda mõningatel juhtudel põõsast välja hüpates pensionäridel telliskiviga üle kupli tõmmates.
                              Last edited by Spewmonkey; 18.12.12, 16:48.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #240
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                See, et nad Eestisse tulema hakkavad, võtab ikka veel aega. Huvitav on hoopis see aspekt, et asjad võivad muutuda teistpidi. Mitte nemad ei taha siia tulla, vaid meie vajame välismaalasi, sest pole piisavalt tööjõudu. Võttes arvesse Eesti demograafilisi arenguid ennustatakse, et aastaks 2020 on ~65k töökätt vähem, aastaks 2030 juba 100k.

                                Comment

                                Working...