Vastu shastra & Feng Shui - Creating a Perfect Building

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #16
    Re: Vastu shastra & Feng Shui - Creating a Perfect Building

    Ei ole kumbki neist mingit teaduslikku tõestust saanud, et lagi kõrge v madal, jalad põhjas või lõunas. Sinu kodu kujunduse määravad ära sinu enda väikesed mugavusvajadused ja kui sa oled piisavalt FS või VS ajuloputust saanud, siis pead ka nendega arvestama. Muidu tunnedki ennast rusutu ja rahutuna.

    Kes ei usu, see ei pea nende asjadega arvestama.

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #17
      Re: Vastu shastra & Feng Shui - Creating a Perfect Building

      Algselt postitas rrrr Vaata postitust
      Ei ole kumbki neist mingit teaduslikku tõestust saanud, et lagi kõrge v madal, jalad põhjas või lõunas. Sinu kodu kujunduse määravad ära sinu enda väikesed mugavusvajadused ja kui sa oled piisavalt FS või VS ajuloputust saanud, siis pead ka nendega arvestama. Muidu tunnedki ennast rusutu ja rahutuna.

      Kes ei usu, see ei pea nende asjadega arvestama.
      this

      Comment

      • BentleyMulsanne
        Bännitud
        • May 2012
        • 499

        #18
        Re: Vastu shastra & Feng Shui - Creating a Perfect Building

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        ok. proovime. kuhu poole ma peaks magama? mis suunas? kuidas peaks asetsema - telekas-läpakas-voodi? mis värvi ei tohiks voodipesu olla?
        Siin mängib rolli toa struktuur, on hea kui voodipeats on sellise seina vastas kus pole ei akent ega ust ja uksest võimalikult kaugel(et voodi ei jääks näiteks ukse ja aknavahele).Soovitatakse magamistuba teha edelasse või lõunasse, mis muidugi välistab selle probleemi(ei soovitata idapoolseid aknaid magamistuppa). Isiklik kogemus on see, et hommikul otseselt pealepaistev päikesevalgus(kasvõi läbikardina) mõjub negatiivselt. Lõunapoolses toas on fine. Põhjapoolsed toad ei saa päikest meie poolkeral..

        Idapoole magamine on hea aga sellest tähtsam on siiski nagu eelnevalt mainiti, kus sa magad.`Peenel` Feng Shuil on muidugi omad arusaamad, millises suunas on indiviidil hea peaga magada, loomamärgi/elemendi teema aga ma jätaks selle heameelega praegu kõrvale ja keskkenduks tähtsamale. Kui grindid võiks läpakas asetseda nii, et selg jääb seinapoole ja üpris lähedale (ja nägu otse aknapoole ka pole hea), selg akna/ukse poole lihtsalt on vähe ebakindlam tunne. Kui nüüd vinti räigelt peale keerata ja küsida konkreetselt, mis suunas F S soovitab, siis pead ise uurima vastavalt enda loomamärgile(võin linke anda) aga see on juba ulme või nearulme ja ma sellega ise ei tegele, kuna reaalne elu/kodustruktuur paneb paika, kus kõige parem.


        Värvil mõju tujule, nii kuidas meeldib/sobib aga Punane on liiga stimuleeriv värv, seega igapäevaselt ei pruugi sobida. Must ja tumesinine ei kõlba IMO ja ka F S veeelemendi järgi ei kõlba kuna neelab n.ö energiat(tsiteerin teooriat). Ise ei ole neid värve kasutanud aga eks ta ole, et puhkeruumi on omad värvid, mis sobivad. Endale meeldivad heledad toonid ja ka purpurne ning ei kurda.

        Comment

        • BentleyMulsanne
          Bännitud
          • May 2012
          • 499

          #19
          Re: Vastu shastra & Feng Shui - Creating a Perfect Building

          Algselt postitas rrrr Vaata postitust
          Ei ole kumbki neist mingit teaduslikku tõestust saanud, et lagi kõrge v madal, jalad põhjas või lõunas. Sinu kodu kujunduse määravad ära sinu enda väikesed mugavusvajadused ja kui sa oled piisavalt FS või VS ajuloputust saanud, siis pead ka nendega arvestama. Muidu tunnedki ennast rusutu ja rahutuna.

          Kes ei usu, see ei pea nende asjadega arvestama.
          Oled proovinud näiteks magada peaga väga madala kaldlae all, suurte taladega lae all või üldse voodiga keset tuba? vaata, kas mõjub, IMO mõjub. Mugavusvajadus ja maitseeelistus on muidugi määraja(mõni tunneb end suures magamistoas hästi, teine tavalises) http://blog.ounodesign.com/2009/05/0...nd-creativity/

          Comment

          • CheekyMullet
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 232

            #20
            Re: Vastu shastra & Feng Shui - Creating a Perfect Building

            Pmst oled teinud teema, kus saad ise targutada. Well done!

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: Vastu shastra & Feng Shui - Creating a Perfect Building

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #22
                Re: Vastu shastra & Feng Shui - Creating a Perfect Building

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                "tyvm" Codecci lingi eest. juba 2 tundi ennast harinud and counting......
                fmp

                armukesed, siledad vs karvased tussud ja palju muud huvitavat. deem, kus ma elanud olen?

                tnx, m8.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #23
                  Re: Vastu shastra & Feng Shui - Creating a Perfect Building

                  täpseid linke?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #24
                    Re: Vastu shastra &amp; Feng Shui - Creating a Perfect Building

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    täpseid linke?
                    For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • BentleyMulsanne
                      Bännitud
                      • May 2012
                      • 499

                      #25
                      Re: Vastu shastra &amp; Feng Shui - Creating a Perfect Building

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      täpseid linke?


                      Ja on ka teooria mis võtab aluseks igaaastased ja muud ajalised mõjutused.

                      Comment

                      • BentleyMulsanne
                        Bännitud
                        • May 2012
                        • 499

                        #26
                        Re: Vastu shastra &amp; Feng Shui - Creating a Perfect Building

                        Kui nüüd rääkida millegist praktilisest+loogilisest, et kodus hea õhkkond/energia(chi) oleks, siis soovitan pimeduse tulekul tõmmata igaviimselegi aknale ette kardina/ruloo ja hommikul kõik öökardinad avada. Ja hea oleks, kui tegemist oleks täispikkuses kardinatega, vastu põrandat ja hommikul, päevaks tõmmata mõlemale poole kõrvale ja siduda!, mitte jätta niisama rippuma.
                        Last edited by BentleyMulsanne; 25.09.12, 13:17.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #27
                          Re: Vastu shastra &amp; Feng Shui - Creating a Perfect Building

                          Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                          http://www.fengshuidiva.com/compass.html

                          Ja on ka teooria mis võtab aluseks igaaastased ja muud ajalised mõjutused.
                          rofl
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • BentleyMulsanne
                            Bännitud
                            • May 2012
                            • 499

                            #28
                            Re: Vastu shastra &amp; Feng Shui - Creating a Perfect Building

                            St need n.ö seletused/teooriad kõik töötavad koos(lähtuvad ühest ja samast) ja kokku moodustavadki FS. Mul isiklikult ei ole soovi nendega rohkem tutvuda ja ka ei soovita. Parim feng shui soovitus, mis on, ongi füüsilise keskkonna üle kontrolli võtmine - üleliigne tilulilu/träni majast/elust välja lüüa ja hoida ainult neid asju alles, mis on ka reaalselt kasutuses või teenivad silmarõõmu/hingerõõmu eesmärki.Katkised asjad korda või insta pkasti. Omast kogemusest võin õelda, et ca 2007 toimunud kerge elustiili muutus/declutterdamine andis elule hoopis uue meki, tekkis reaalne flow and easy go. Absoluutne basic.

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #29
                              Re: Vastu shastra &amp; Feng Shui - Creating a Perfect Building

                              Aga kuna video tuleb?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #30
                                Re: Vastu shastra &amp; Feng Shui - Creating a Perfect Building

                                Mulle Bentley jutt meeldib ja nii ka ilmselt on. Endal läks seis paremaks, kui avastasin, et kõik energia kaob läbi varvaste ja ma ei ole kuidagi tõsiseltvõetav mehena. Nii kui sain sinna energiale tropi ette (koonus), läks asi korda. Aitasid seega terava ninaga kingad. Ja mitte mingid tavalise muidumehe omad, vaid €420 maksvad terava ninaga seemisnahksed viisud.

                                Comment

                                Working...