Re: *Ametlik taksoteema*
Mina sain tasuta sõita. Olin ennem varastanud sõbra laualt 3 eur raha kuna teadsin, et neil 50-st tagasi anda nagunii pole. Rääkisime maast ja ilmast ja kordagi ei kurtnud ta oma muret. Kohale jõudes mainis, et sõit oli tasuta ja kõik. Kuna mul oli võõrast raha laialt käes, siis arvasin, et tasuta ikka vedama ei pea ja andsin oma vast röövitud 3 eurikut talle.
Algselt postitas jrgn hell
Vaata postitust
Mina sain tasuta sõita. Olin ennem varastanud sõbra laualt 3 eur raha kuna teadsin, et neil 50-st tagasi anda nagunii pole. Rääkisime maast ja ilmast ja kordagi ei kurtnud ta oma muret. Kohale jõudes mainis, et sõit oli tasuta ja kõik. Kuna mul oli võõrast raha laialt käes, siis arvasin, et tasuta ikka vedama ei pea ja andsin oma vast röövitud 3 eurikut talle.

Comment