*Ametlik taksoteema*

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #136
    Re: *Ametlik taksoteema*

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Lol, mis gif :D no see oli jah naljaga pooleks

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #137
      Re: *Ametlik taksoteema*

      Algselt postitas eddi Vaata postitust

      Lol, mis gif :D no see oli jah naljaga pooleks
      odav odavaks, aga miski kell 4 öösel ei ole küll vahet mis auto on, peaasi et põhku saab :) ja see äpp on ikka üks kasulikumaid äppe mul küll.
      Taksopaha on rõve ainult, see tekib alati vanemates autodes, aga õnneks saab akna alla kerida kui ilusti küsid

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #138
        Re: *Ametlik taksoteema*

        taksopaha lol, mäletan kui tatina tondi viadukti peal 30ne krooni eest ketti panin kenasti tagauksest välja, taksojuht oli väga mõistev õnneks ja itsitas teistega kaasa autos :)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #139
          Re: *Ametlik taksoteema*

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          taksopaha lol, mäletan kui tatina tondi viadukti peal 30ne krooni eest ketti panin kenasti tagauksest välja, taksojuht oli väga mõistev õnneks ja itsitas teistega kaasa autos :)
          Kas eesti keeles saaks ?

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #140
            Re: *Ametlik taksoteema*

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            taksopaha lol, mäletan kui tatina tondi viadukti peal 30ne krooni eest ketti panin kenasti tagauksest välja, taksojuht oli väga mõistev õnneks ja itsitas teistega kaasa autos :)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            ot mis, 30 eeki on oksepaneku tasu?

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #141
              Re: *Ametlik taksoteema*

              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
              ot mis, 30 eeki on oksepaneku tasu?
              Haha, peaks selle hinnakirja juurde lisama :D paned roopi, siis taksomeetrisse tiksub automaatselt x summa peale :D

              Edit: mind ajab alati naerma, kui näen plaza ees feik tallink taksot. Kollast värvi, mingi FIE ükssarv on ukse peal ja all on slogan "Mina sõidan koguaeg" (Tallink takso slogan - "Meie sõidame koguaeg")
              vend pidevalt seal jahib kliente
              Last edited by eddi; 03.02.13, 16:24.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #142
                Re: *Ametlik taksoteema*

                taksomeeter jooksis 30 eegu jagu sel ajal edasi, eraldi hinnakiri oleks päris solid lol

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #143
                  Re: *Ametlik taksoteema*

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #144
                    Re: *Ametlik taksoteema*

                    Läks korralikuks actioniks meedias sellega. Lähiajal tuleb veel Saksa Takso poolt pressi väljaandeid, kaasaarvatud telekas. Mida Saksa Taksot kõige rohkem häirib on see, et Tallinna linn pakub tasuta teenust, kuigi selle jaoks raha ei ole. Selle asemel, et põletada raha tasuta teenuse alla, võiks Tallinn ennem enda teed korda teha, mis lõhuvad autosi ikka väga ulmeliselt.

                    Aga jah, pole esimene kord, kui Saksa Takso protesteerib Tallinna Linnaosa vastu :-)

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #145
                      Re: *Ametlik taksoteema*

                      Jutt jumala õige ju.
                      Sõidan iga päev läbi kesklinna. See ei ole normaalne. Lisaks sellel, et see lõhub autosid, lõhub see ju ka busse/tramme väga jõhkralt.
                      Ükspäev nägin mitut autot järjest tee ääres, kõigil juhipoolne esirehv tühi. wft is this shit???

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #146
                        Re: *Ametlik taksoteema*

                        eddi, mis selline ühekordne reklaamikampaania Saksa Taksole maksma võib minna umbes?

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #147
                          Re: *Ametlik taksoteema*

                          puusalt - ca 10k.

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #148
                            Re: *Ametlik taksoteema*

                            Eks see üks päev mingi 6-7k kanti läheb umbes

                            Kampiaaniapilt ka siis ST poolt tasuta teisipäeva jaoks:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            EDIT: pigem jääb see kulu ikka mingi 5k juurde.
                            NB! see on kõigest minu arvamus, eks homse päeva populaarsus ja tootlikkus otsustab, kui suur kulu firma jaoks tuleb
                            Last edited by eddi; 25.02.13, 15:30.

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #149
                              Re: *Ametlik taksoteema*

                              dafuq, saksa takso teeb miski 2k sõitu 12 tunni jooksul? Kui suur see autopark neil on?

                              Comment

                              • eddi
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1200

                                #150
                                Re: *Ametlik taksoteema*

                                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                                dafuq, saksa takso teeb miski 2k sõitu 12 tunni jooksul? Kui suur see autopark neil on?
                                2k sõitu 12h jooksul ei tule küll. autopark ca 40 autot ST'l

                                Comment

                                Working...