*Ametlik taksoteema*

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #31
    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

    Taksojuht välja ei kukkunud taksost?

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #32
      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Tulin Gaga kontserdilt taksoga ära. Teadsin, et Oru hotelli juures seisavad kallid taksod, kuid samas tahtsin sealt kiiresti minema pääseda. Suutsin valida maximaalselt kõige kirvema takso, Global Takso vms. Lauluväljakult kuni Kreutzwaldi hotellini: 18€........sellised asjad võtavad pisara silma :D

      Loll saab isegi kirikus peksa.
      Hollika kallide balla taksode all pidasingi eelkõige Global Taksot silmas :D :D.

      Kunagi ammu mitte kõige kainemas olekus astusin ka lolli peaga kesklinnas Global Takso peale, et Viimsisse sõita (mingi 9km). Võtsin tee peal sõbra ka peale, kes järsku mainis, et vaata taksomeetrit, siis ei teadnudki, kas nutta või naerda
      Last edited by eddi; 10.09.12, 01:09.

      Comment

      • Maheaatom
        Grinder
        • Oct 2008
        • 958

        #33
        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

        Ma olen kohati mõelnud, et miks lastakse näiteks Pargi ees üsna segamatult tegutseda kahel Globali bankovtšikul (üks muuseas veel naine)? Ok, nad mängivad suure osa teenitust vist hommikul aparaatidel maha ning võimalik, et ka maksavad kellelegi, kuid kas Olympic ei mõika, et nendegi mainele ei mõju hästi kui pahaaimatuid turiste kasiino otse ukselt üsna krõbeda raha eest linna viiakse?

        Veidi OT, kuid kui juba jutt taksodele läks, siis äkki mõni asjas pädev inimene ütleb oma arvamuse?

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #34
          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

          Siinkohal võiks küll väheke vaba turumajandust solkida ja panna taksotariifile mingi ülempiiri. Võib kasvõi taksofirmad kokku võtta ja nende endi käest küsida, mis see piir peaks olema. Pole ühtegi põhjust, miks peaks taluma mingeid tegelasi, kelle ainus mõte on turiste, joobnuid ja tähelepanematuid inimesi nöörida.

          Sealjuures on Taco ette tekkinud mingid tegelased, kelle logo on väga sarnane Tulikaga, autod ka valged Toyotad/Skodad vms. Ma ühe korra võtsin selle, autosse istudes ütlesin veel naisele, et 'Siit võib ainult Tulika või Tallinki võtta, teised varastavad vigaseks'. Juht ei ütelnud midagi. Poolel teel sain aru, et ikkagi oli rip-off ride. Seletasin siis naisele taksojuhi kuuldes, et 'sa oled kainem, jäta auto number meelde, selle Tulika teesklemise skeemi peale peab kaebama'. Kohale jõudes küsis tüüp mitte taksomeetri järgi, vaid umbes sama summa, mida Tulika/Tallinkiga maksaks. Ta mõte töötas, ma ei kaevanud ka kusagile.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #35
            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

            Tariifi ülempiir jäeti küll panemata, aga sellest kuust alates on taksojuht kohustatud reisijat teavitama sõidu võimalikust maksumusest juba enne sõidu alustamist.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #36
              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

              Sõitsin venna ja ta sõbrannaga mingi aeg tagasi(eeki aeg) linnast Kakumäe poole öösel peale pidu. Haabersti Statoilis tegime peatuse ja siis märkasime ka arvet, 300+eek(tavaliselt keksklinn-kakumäe ca 100-120eek). Mõtlesime, et maksame ära ja tellime uue takso. Õnneks oli tüdrukul aru tsekki küsida. Seda aga taksojuhil anda polnud. Kukkus lõugama, ärplema. Napistanud nagu olime, saatsime ta siis ilma tseremooniata v...., vaatamata, et ta suht priske tagis koll oli ja lõime ukse kinni. Pisut passis ja sõitis minema.
              EPT ajal sõitis meedia juht Mad Harper Pirita kloostri juurest Swissi. Hind 500 eek. Ta oli teadlik palju maksma peaks, kuid siiski keegi tasus ta eest selle arve ära, kuna tal polnud nii palju eek kaasas. Talle muidu väga meeldis Eestis aga selline spoiler rikub üldmuljet palju.
              Lisaks on uued piraadid väga tugevalt linnapilti tunginud, Tallinn takso, kes jäljendab Tallink taksot. Samat värvi autod- mustad ja kollased ja logod ka sarnased. Iga kord kui näen siis ikka võimalusel nõelan, et oleks vaja sõita, aga piraadiga ei sõida.

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #37
                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                Talle muidu väga meeldis Eestis aga selline spoiler rikub üldmuljet palju.
                oh teda õrnakest küll. igal maal võib selliseid asju juhtuda ja vahel veel hullemaidki. Või nagu uudisteski, kui keegi kullapoeröövel-eestlane võetakse Norras kinni, sis terve kommentaarium haliseb, et Eesti saadik ja mis mulje nüüd eestlastest jääb jne - kokkuvõttes vaevalt kedagi kotib sealmail.
                Last edited by adam_q; 10.09.12, 07:39.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #38
                  Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                  tõesti ??? sa ei saanud mu mõttest vist aru. no worrys.
                  see, et seda juhtub, ei tähenda, et meil peaks siin pohh olema. kui juhtub siis ütleme, et mujal juhtub ka, ära virise?
                  või siis meile ei olegi vaja, et mingid turistid siin tilbendavad, röövime 7 nahka neilt?
                  ja no wtf, kellele seda EPT-d siia vaja on? (see ei olnud peamine põhjus, miks enam ei toimu, aga sellised asjad mõjutavad tugevalt)
                  ma olen päris kindel, et soomes, rootsis, norras, taanis, inglismaal sellist asja ei juhtu.

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #39
                    Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                    ma tahan öelda, et me ei peaks muretsema sellise väikse scami pärast, kui mujal maades juhtub kordi hullemaid asju. Aga Saksamaal juhtus ju, EPT-d enam Berliinis ei toimu?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #40
                      Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                      Heh, reedel olin linnas ja püüdsin mingi 4 paiku öösel Viru tänaval taksot saada.. no ei saanud.. mingi 10 firmat helistasin läbi.. ja siis vaatasin kohapeal Tallinn taksode jms liba taksode hindasid.. kilomeetrihind oli 3.50 kui nt Revalil on 0,47... siis üks välismaalane hakkas sisse istuma.. ma pikalt hüüan talle, et ärgu ronigu sellesse taksosse.. isegi õlale koputasin, ta ei hoolinud.. aga nohh.. lollidelt tulebi raha ära võtta...

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #41
                        Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                        toimub berliinis, kuna see on ülimalt rahvarohke alati olnud, Saksamaal on buum ning PS tahab kohal olla, obv.
                        kindlasti me peaks muretsema, kuna see rikub mainet. lisaks peaks muretsema eriti, kuna seda on äärmiselt kerge reguleerida aga seda tehakse väga vaevaliselt.
                        eriti kummaline tundub ütlus, et miks muretseda, mujal toimub hullemaid asju......miks võrrelda ennast halvematega, mitte parematega?
                        Last edited by vsiu100; 10.09.12, 08:04.

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #42
                          Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                          ma arvan et ilusad naised (võimalik, et ka odavamad võrreldes teiste riikidega) parandasid taksosõidust jäänud sita üldmulje Eestist kiiresti :)

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #43
                            Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                            kahtlen, et 60a daami puhul ilusatest naistest üleliia palju abi oli......

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #44
                              Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              kahtlen, et 60a daami puhul ilusatest naistest üleliia palju abi oli......
                              lol, ma millegipärast arvasin et mees ja 35+

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #45
                                Re: OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                Lisaks on uued piraadid väga tugevalt linnapilti tunginud, Tallinn takso, kes jäljendab Tallink taksot. Samat värvi autod- mustad ja kollased ja logod ka sarnased.
                                Jaa, WTF is this ish. Täpselt üks-ühele sama muster, logo sama paigutusega ja selle vahega, et sloganis on märkamatult vahel "Meie sõidame ka kogu aeg".

                                Kuidas selline asi lubatud saab olla?

                                Comment

                                Working...