Augusti offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #16
    Re: Augusti offtopic

    tahan minna naisega nädalaks trippima 5-12 august mööda eestit. on kellegil mingeid soovitusi, ideid, kuhu minna, kus ööbida, kus mingi hea spa, mingi lahe üritus kuskil? tyty

    e: ühendagem väed cocaga
    e2: ei ole coca naine vist
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #17
      Re: Augusti offtopic

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      tahan minna naisega nädalaks trippima 5-12 august mööda eestit. on kellegil mingeid soovitusi, ideid, kuhu minna, kus ööbida, kus mingi hea spa, mingi lahe üritus kuskil? tyty

      e: ühendagem väed cocaga
      e2: ei ole coca naine vist
      10, 11 august Hauka laat Antslas, astu läbi, peaks suht mõnus suvine feeling olema

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #18
        Re: Augusti offtopic

        ty. selle ja käsmu folgi vahel peab valima :P
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Augusti offtopic

          Algselt postitas Konso Vaata postitust
          Kas keegi teab mingit normaalset saiti, kuhu pilte üles lasta ning neid parooliga kaitsta?
          Facebook, miks ei kõlba?

          Parooliga kaitsta ei saa aga saad teha pildid privaatseks ja seda mitut pidi:
          • näed ainult Sina
          • näed ainult Sina ja kindel kasutajate grupp (ise saad määrata)
          • näevad kõik peale kindla kasutaja grupi

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #20
            Re: Augusti offtopic

            tahaks mingit head rämpstoitu süüa, parem oleks kui koju saaks tellida. oskab keegi miskit norm asutust tartus pakkuda?
            Sirius on sitt

            Comment

            • r1v0
              Julm Donk
              • Jun 2012
              • 93

              #21
              Re: Augusti offtopic

              proovi siis fastersit, kuigi ega to palju mõttekam pole siriusest :D

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #22
                Re: Augusti offtopic

                Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
                proovi siis fastersit, kuigi ega to palju mõttekam pole siriusest :D
                Kiidan heaks.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #23
                  Re: Augusti offtopic

                  Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                  tahaks mingit head rämpstoitu süüa, parem oleks kui koju saaks tellida. oskab keegi miskit norm asutust tartus pakkuda?
                  Sirius on sitt
                  you must be out of your mind. Sirius on parim Tartu rämpstoit. seda muidugi juhul kui ostad toidu Annelinna Siriusest. Annelinna Siriuse toit >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Aardla Sirius. muidugi küsi friikartulitele ka kartulimaitseainet peale.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #24
                    Re: Augusti offtopic

                    jõhker keemia on see kartulimaitseaine. erp varsti viskab tabelid letti.

                    Comment

                    • kondor
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 339

                      #25
                      Re: Augusti offtopic

                      kartulimaitseaine on kõige sitem leiutis ever

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #26
                        Re: Augusti offtopic

                        Algselt postitas kondor Vaata postitust
                        kartulimaitseaine on kõige sitem leiutis ever

                        Comment

                        • kondor
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 339

                          #27
                          Re: Augusti offtopic

                          ma ei tea mida see tähendama peaks aga neid pilte võid sa oma voodikohale riputada, tundud ka kasulikum

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #28
                            Re: Augusti offtopic

                            Kas keegi oskab soovitada häid kasiinosi/pokkeriklubisid Londonis?
                            On mingeid kogemusi kellelgi?

                            Ise kaalun hetkel Aspers Casino Westfield ( uus nn. super-kasinn olümpiastaadioni läheduses)
                            Siis veel Casino Empire, Fox Poker Club ja Victoria Casino

                            Suht hull lahmimine pidi toimuma, rahakott on kõigil puuga seljas, väga variatsioonirikas mäng.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #29
                              Re: Augusti offtopic

                              FC Pokkeriprod otsib FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängule 15.08. kell 17.15. Sporland Arenal pallipoisse! Kui keegi on huvitatud või kellelgi on näiteks mõni noorem jalkafännist sugulane/tuttav huvitatud, siis võiks teada anda. Saaks tasuks sooja käepigistuse ja hooaja priipääsme meie mängudele.

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #30
                                Re: Augusti offtopic

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Facebook, miks ei kõlba?

                                Parooliga kaitsta ei saa aga saad teha pildid privaatseks ja seda mitut pidi:
                                • näed ainult Sina
                                • näed ainult Sina ja kindel kasutajate grupp (ise saad määrata)
                                • näevad kõik peale kindla kasutaja grupi
                                Ei ole kontot seal

                                Suht hull lahmimine pidi toimuma, rahakott on kõigil puuga seljas, väga variatsioonirikas mäng.
                                Svenza, soovitan NLH asemel siis omahat, hoiab variatsiooni väiksemana

                                Comment

                                Working...