Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • whippit
    Julm Donk
    • Nov 2009
    • 69

    #16
    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Aga viik?
    Nagu tolmuahv ütles. Samas, viiki saab elimineerida näiteks Betfairi lay funktsiooni või asian handicappe kasutades. Mulle endale isegi meeldib jalgpallis ka viigile panust teha, kuna kui viigikoefitsient on turu keskmisest suurem, siis võimaldab see ka suuremat kasumit.

    Comment

    • whippit
      Julm Donk
      • Nov 2009
      • 69

      #17
      Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

      Algselt postitas isutuba Vaata postitust
      Pmeliselt sama küsimus vist nagu alaskal ,aga kas ei oleks mõttekas oma teadmisi jagada ja selle pealt raha teenida,võtad omale nt staketava kellel on oma br või annad ise ja jagad temaga oma teadmisi,nagu mis, kus ja kui palju bettida,teeb täpselt samad bettid nagu sinagi ja teenite samapalju profitit,kuu lõppus maksab siis staketav kasumist mingi % nt 50 sinule,võtad omale 10 töölist ja teenid kuus 5x rohkem ...
      Eks see ole usalduse küsimus. Samas, kui teha kellegi teisega koguaeg täpselt ühesuguseid bette, täpselt samal ajal, siis võib bookie hakata kahtlustama syndicate plays, mis on paljude bookiede t&c järgi keelatud.

      Comment

      • whippit
        Julm Donk
        • Nov 2009
        • 69

        #18
        Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
        Whippit,

        Esmapilgul tundub see üsna staightforward ratede võrdlemine olevat. Milles seisneb arberi oskus/kogemus? Teab, kust mida ja millal otsida? Teab, millest hoiduda, et jama ei tuleks? Omab IT-platvormi, mis sourceb koefe ja flashib arbitraazhivõimalust kui seda näeb?
        Jah, osaliselt on ta ka ratede võrdlemine, kuna see on kõige lihtsam. Oskus ja kogemus seisneb selles, et kui kiiresti suudad panused peale saada ning tõepoolest teadmine kust ja mida otsida. Algaja üldjuhul keerulisemaid arbitraaži valemeid ei tea, seega piiruvad tema panused bookie juures backimise ja Betfairis lay-ga, mis tähendab, et tema kasum jääb küllaltki tagasihoidlikuks. Soft on ka väga tähtis, kuigi oskajad leiavad sageli väga häid arbitraaži võimalusi just kohtadest, mida soft ei skänni ja mis on seetõttu sageli ka tulusamad.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #19
          Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

          Aasta oli vist 2002 kui mulle rootsi spetsialistid spordiennustuse köögipoolt tutvustasid. Siis oli nende andmetel igapäevaselt mitte väga raske leida ~10 mängu, millega sai teenida 4% puhast. Palju tänasel päeval "väga hea %" mille sa ühe mänguga teenid ?

          Comment

          • whippit
            Julm Donk
            • Nov 2009
            • 69

            #20
            Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

            Algselt postitas vennike Vaata postitust
            Aasta oli vist 2002 kui mulle rootsi spetsialistid spordiennustuse köögipoolt tutvustasid. Siis oli nende andmetel igapäevaselt mitte väga raske leida ~10 mängu, millega sai teenida 4% puhast. Palju tänasel päeval "väga hea %" mille sa ühe mänguga teenid ?
            Valin nende hulgast, mille tootlikkus on üle ühe protsendi. Tavaliselt jääbki ühe tehingu tootlikkus kuhugi 1.5% peale, kuigi eraldi statistikat selle kohta pole teinud.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #21
              Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

              Olen kasutanud nii vastavat softi, kui ka lasknud endale vastava softi teha. Mõnikord olen kasutanud mitut softi korraga, kui nad suudavad erinevaid asju leida.
              Tuleb tunnistada, et see teema ajas endalgi tuju peale seda värki uurida.
              Leidsin palju lehti, kus peab mingit ilmatuma summat maksma, et näha neid Sure Bete.
              Kas ise ka maksad (investeerid?) sellise teenuse eest ja kui palju?
              E:+ Kelle kaudu on mõtekas liituda sportsbet saitidega, kui üldse sellel mingit vahet on?
              Last edited by TaistoJ; 30.07.12, 20:22.

              Comment

              • marcoloco
                FPP Pro
                • Nov 2010
                • 203

                #22
                Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

                Kas betting kontorid kisama ei hakka kui pidevalt kontole sisse-v2ljakandmine toimub (nemad peavad teatavasti fee maksma tehingutelt) v6i on tavaliselt extra fee kui kuus yle n korra withdrawal teha? Kuidas yldse see rahade saitide vaheline liikumine on sul korraldatud, kas nt netelleri/moneybookersi cashback on ka arvestatav teenistus?

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #23
                  Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

                  Kas antud tegevus on selles vallas kuidagi ebaeetiline ka? Umbes nagu pokkerilauas collusion.


                  Tean sportsbettingust sama palju kui siga lennuõnnetusest, huviprst küsin lihtsalt.

                  Comment

                  • isutuba
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 633

                    #24
                    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Kas antud tegevus on selles vallas kuidagi ebaeetiline ka? Umbes nagu pokkerilauas collusion.


                    Tean sportsbettingust sama palju kui siga lennuõnnetusest, huviprst küsin lihtsalt.
                    Umbes nagu kasiinodes kaartide lugemine,keelatud ei ole aga banni saad...

                    Comment

                    • rainer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 383

                      #25
                      Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

                      Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                      Tuleb tunnistada, et see teema ajas endalgi tuju peale seda värki uurida.
                      Leidsin palju lehti, kus peab mingit ilmatuma summat maksma, et näha neid Sure Bete.
                      Kas ise ka maksad (investeerid?) sellise teenuse eest ja kui palju?
                      E:+ Kelle kaudu on mõtekas liituda sportsbet saitidega, kui üldse sellel mingit vahet on?

                      Tahtsin just umbes sama küsida. :P

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Kas antud tegevus on selles vallas kuidagi ebaeetiline ka? Umbes nagu pokkerilauas collusion.

                        Tean sportsbettingust sama palju kui siga lennuõnnetusest, huviprst küsin lihtsalt.
                        Arbitraazi võrdle blackjackis kaardide lugemisega. Ebatäpsetele bookide (reeglina väikesed) jaoks arbijad tähendavad kahjumit.

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #27
                          Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

                          Kas ma saan õigesti aru, et saidid saavadki neid arbijaid kindlaks teha ainult selle järgi, et panustavad suuri summasid perioodiliselt suht lambiasjadele? Selles mõttes, et sa ju ühel saidil panustad ainult ühele poolele.

                          Ja teine küsimus on, et kuna ma sain aru, et arbijate kasum tuleb mingite väikeste saitide tegevuse (tegevusetuse) arvelt, siis kui palju neid eri saite sul näiteks selle aasta jooksul juba käigus on olnud?

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #28
                            Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

                            Mis on su rekord arbis st % ja (eeldan et betid läksid läbi)

                            Kas vahest on kahju ka arbist, kui need nt, et ühel pool on tugev value trade(samas arbimisega annad sa turule tagasi)

                            Mis on su max limiidid triobetis, pafis?

                            Kui palju on nn force majore. Kui arbimisega teenid 1%+ siis võib juhtuda, et sa ei suuda 2 poolt korraga panustada(1 pool on koefe muutnud), b sait paneb scammi. St võidad vähe, kui oled pasas siis kaotad korraga palju

                            Kui palju sa kasutad ühe osapoolena betfairi(paremad koefid aga pead teenustasu maksma)
                            Last edited by privador; 30.07.12, 22:13.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #29
                              Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

                              Üle väga pika aja üks väga huvitav teema! Ise ei jaga asjast põhimõtteliselt muffigi, aga üritan regzide sõnad kõrvataha panna.

                              GL whip!

                              Comment

                              • whippit
                                Julm Donk
                                • Nov 2009
                                • 69

                                #30
                                Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

                                Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                                Tuleb tunnistada, et see teema ajas endalgi tuju peale seda värki uurida.
                                Leidsin palju lehti, kus peab mingit ilmatuma summat maksma, et näha neid Sure Bete.
                                Kas ise ka maksad (investeerid?) sellise teenuse eest ja kui palju?
                                E:+ Kelle kaudu on mõtekas liituda sportsbet saitidega, kui üldse sellel mingit vahet on?
                                Jah, kasutan arbitraaži võimaluste leidmiseks softi. Olen kasutanud mitmeid erinevaid, kõige kallim on olnud 150 naela kuus, kõige odavam 19 eurot kuus, kusjuures see kõige odavam oli sigahea teenus. Keskmiselt olen teenuse eest maksnud kuskil 100 euri kuus.

                                Comment

                                Working...