Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #121
    Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

    huvitav kaua see shoothanded kesta võib-ainuüksi ühe laua mäng peaks tunde kestma

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #122
      Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Mul 5 inimest ainult lauas.
      +1

      Selline tunne, et kui siit mingit raha tahta, siis l2heb sellega homse õhtuni. Hakkan millalgi nuppe jagama prolly :D

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #123
        Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

        LOL, out

        set vs runner runner rida
        2 pair vs 2 pair

        2.5k stack jäi alles, floppasin J high flushi , teisel tyybil 2 paari nupud sisse ja talle maja, gg gl

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #124
          Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

          Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 4 players - View hand 1824632
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          SB: t6432.00 321.60 BBs
          BB: t5590.00 279.50 BBs
          Hero (CO): t2440.00 122 BBs
          BTN: t10538.00 526.90 BBs

          Pre Flop: (t30) Hero is CO with 7 J
          Hero raises to t60, 2 folds, BB calls t40

          Flop: (t130) 3 K 2 (2 players)
          BB checks, Hero bets t120.00, BB raises to t5530, Hero calls t2260 all in

          Turn: (t4890) K (2 players - 1 is all in)

          River: (t4890) A (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: t4890
          BB shows K 2
          Hero shows 7 J
          BB wins t4890.00

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #125
            Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

            Stud Hi Los 80s.Ei tahtnud tulla.

            Comment

            • imthcplant
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #126
              Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

              Algselt postitas viki Vaata postitust
              Stud Hi Los 80s.Ei tahtnud tulla.
              Viimane käsi tundus sul alla andmisena. Tahtsid masti kokku joosta ? :D

              Comment

              • imthcplant
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #127
                Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                4 eestlast MM- event 30s sees ja ootamas uut vastast... uus ring algab 128 inimesega. Hetkel vaja veel ühel inimesel saada 129 koht :D

                Edu teile Eesti sõdurid!!! Peab tulema. 7 ringi seljataga. võitmiseks vaja 6 ringi veel võita! Kaksik võid oleks päris asjalik ju :P

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #128
                  Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                  Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                  Viimane käsi tundus sul alla andmisena. Tahtsid masti kokku joosta ? :D
                  Ei mäletagi kätt täpselt.Vist oli kolm madalat kaarti algul.Stack tublisti alla keskmise ja otsustasin sisse ajada.Sain vist Lo kätte,aga vastasel oli parem.Hi võttis kuute paariga.

                  Comment

                  • imthcplant
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #129
                    Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                    üks eestlastest kukkus välja.

                    Comment

                    • imthcplant
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #130
                      Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                      Kaks eestlast väljas. Viimane neist kukkus flipates. AQs vs TJo ja vastasele runner runner rida J-high

                      E: Üks allesjäänud eestlastest alistas vastase! Teine madistab veel suhteliselt võrdsete stackidega aga on tunda eestlase paremust!

                      E2: Ja nii ka läks. Kaks eestlast edasi järgmises voorus! GL!!!
                      Last edited by imthcplant; 16.07.12, 00:35.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #131
                        Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                        **** kyll, miks ma seda shootouti hakkasin mängima, kui ei suuda-taha 100bb+ hu-d mängida

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #132
                          Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          **** kyll, miks ma seda shootouti hakkasin mängima, kui ei suuda-taha mängida
                          fyp

                          E: AQ vs KK preAI mingi dongi vastu ja out ka, ongi tore, magama ära.
                          Last edited by virukunn; 16.07.12, 00:53.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #133
                            Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                            Neverfuckingever ei mängi enam ühtegi donkamenti.

                            Senine jooks Micromillionsil:

                            $3.3 6-max: 15 minutit mängitud, AsKs vs QQ, Flop TsJs8h, nupud sisse ja ei tule midagi kokku.
                            $5.5 4-max: 3 minutit mängitud, K-high flush vs A-high flush
                            $3.3 HU: 50 minutit veeretan mingi eriti tight kutiga nuppe, lõpuks shoven varastamise eesmärgil 33 ja KTo callib. Loomulikult tuleb K lauda.
                            $5.5 6-max SO: Saan esimeses raundis HU'sse. Vastane disconnectib, blindin teda järgmised 35 minutit surnuks. Tuleb tagasi kui tal umbes 3k alles on. Võidab paar flippi, stackid on enam-vähem võrdsed ja siis tuleb AA vs 97o. Floppi kohe kenasti 99x ja mõnituseks turni veel 7.

                            Fuck donkaments.
                            Last edited by Fabulous; 16.07.12, 01:04.

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #134
                              Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                              probably beadid ainult suurte sisseostudega turniire.

                              Comment

                              • Matu
                                FPP Pro
                                • Aug 2009
                                • 284

                                #135
                                Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                                5.50 6-max so FT alles algas :D
                                hea oli et ei viitsinud peale esimest raundi edasi mängida ja läksin magama 2ra

                                Comment

                                Working...