Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

    Aeg on jälle käes, et halada ja bragida ning vbl isegi mõni hitt koju tuua.

    On veel rahvast kes sellest osa võtab? Ise olen välja vaadanud 60~ turniiri millest osa võtan.


    Nutame ja naerame koos siis siin.
  • K2okfor_Mey
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2012
    • 429

    #2
    Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

    Million million alõõhh ross :D

    Ilmselt mõnda ikka näpin :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

      Need kõik ju nii jubedad laulupeod, et ei näe eriti valuet ;(

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4
        Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

        Mida sa selle alla mõtled?

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #5
          Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

          Ranka mõtles arvatavasti seda, et MM igal turnal mustmiljon osalejat ja märkimisväärse võidu nimel pead metsikust fieldist läbi murdma.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

            Seda ma arvasingi.
            Aga kui on valida kas mängida igaõhtuseid GTD turniire kus palju häid mängijaid või siis taoliseid promo GTDsid siis laseks igakell enne viimaseid ju.
            Fieldi pehmus kaalub kindlasti üles selle, et mitu inimest osaleb või mitte. Kui olete suurte fieldidega taolised turnasid mänginud siis teate, et neid langeb nagu ei tea mida nagunii.

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #7
              Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

              Esimesel MMil see aasta plaanisin sitaks mängida, aga ei viitsinud sõna otseses mõttes ühtegi mängida ja nüüd tahaks meeletult mängida, aga töö segab, nvl lasen kindlasti, ehk siis reede-pühap õhtu saab grindida.Äkki tuleb 1 time ära :D

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #8
                Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                Ise teen ka spets selle jaoks depo ja proovin võimalikult paljudest eventidest osa võtta.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #9
                  Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                  suur field palju kalu-fl-s siiski suht kopsakad auhinnad
                  Lihtsalt vaja sellist mammutturniiride lucky veidi

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #10
                    Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                    meh, ei viitsi neid väga teha. või noh, eestis pole ka samal ajal :D
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • V4LDO
                      FPP Pro
                      • Jun 2010
                      • 229

                      #11
                      Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                      Tore ikka, et mikromeestele selline turniiridesari on tehtud. Üritan ka võimalikult paljudest osa võtta. Kui ühte lauda satume, sis öelge ikka tere ka.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #12
                        Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                        Main Eventi ainult arvatavasti

                        Comment

                        • IsandJoberst
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 326

                          #13
                          Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                          Hakkan 20$ starsi rolliga gämblima!

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #14
                            Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                            Bring it on! Bring it on! Esimene event rsk. Ballz and chips and fishes

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: Ametlik MicroMillions II, 12-22 juuli.

                              42k osalejat atm, top 100 paid :D

                              Comment

                              Working...