Aeg on jälle käes, et halada ja bragida ning vbl isegi mõni hitt koju tuua.
On veel rahvast kes sellest osa võtab? Ise olen välja vaadanud 60~ turniiri millest osa võtan.
Nutame ja naerame koos siis siin.
On veel rahvast kes sellest osa võtab? Ise olen välja vaadanud 60~ turniiri millest osa võtan.
Nutame ja naerame koos siis siin.
Comment