stt ja mtt sng mängijad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #16
    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Limp on küll väga weak asi.
    Ise limbin tavaliselt siis aint kui tõesti pool lauda tahab floppi vaadata, kuid enamasti siiski mitte ja tõmban siukses olukorras ikkagi squeeze sisse.
    Kaks võimalust on pokkeris kätt võita, üks on kui sa hitid oma käe ja teine agresiooniga. Kui sa limbid on sul pmst aint üks varjant, preflop alates tuleb ikka pressure peal hoida. Passive mäng ei vii võidule. Üldiselt limpides suht obvious ka mis käsi vastasel käes on tavaliselt, suited connetorid/väiksed paarid ja mõtlevatelt mängijatelt ei saa mingit value nende overpairide või mingite marginaalsete käte vastu.

    Oletame, et limbid keegi tõstab ja sa callid... hitid oma seti... kui sa nüüd raised seda venda flopil siis rohkem obvious enam ei anna olla mis sul käes on. cards face up pmst ja ei saa sa mingit value sealt long runis. Ega kõik mängijad retardid pole.
    Kui tõesti limp callid raise siis st ka seda, et pead tihti ka õhuga floppe raisema ja tihti paneme ennast väga halba olukorda siis ja jällegi kui igakord alla annad kui setti ei hiti siis ikka väga kusine.
    pluss veel muidugi see et raisetud potid kipuvad suuremad olema kui limbitud potid.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #17
      Re: stt ja mtt sng mängijad

      Aga näiteks gaybet? Mängin 3-6 taalaseid stt-sid ipokeris ja kontigent on voolav, samas enamus neist ei tea midagi mõistetest nagu isoleerimine ja tptk foldimine. 3bet on üldjoones alati nuts, iseasi on muidugi see, et mõne jaoks on A2 ka sinna klubisse kuuluv. Siiani olen mänginud nagu iicacii, sest fold nuppu pole paljude softil kaasas ja pre oop raise väikse paariga on suht raha maha viskamine samas limpides ja pihta saades on nii mõnigi valmis oma auku reaostu vms. bustosse minema.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #18
        Re: stt ja mtt sng mängijad

        Äkki keegi viitsib mängu mikagoga jälgida?

        Comment

        • ponoke
          Julm Donk
          • Nov 2008
          • 97

          #19
          Re: stt ja mtt sng mängijad

          olen ka mõned sng d lasknud ja mõelnud väikeste paaride peale. siiani ma tõstan pre kõik paarid väikeste blindidega seal mitu eelist saad poti suuremaks ja nupud kiirelt sisse kui hitid ja on ka vähem üllatus momente kus 85o tüüpi käega härrad ridu hitivad. hiljem oleneb laua suurusest ja stacki sügavusest väga väiksed foldin aga 66+ ikka tõstan sest siis saab juba niisama poti vb kätte ja lisaks ei tule hunnikus calle järgi ja vastavalt boardile ka ilma setti saamata mängida. kahjuks ei kasuta progesi et täpselt uurida ega see hull leak ei ole. limp on gay minu arust aga ma fish ka nagu foorum ütleb:P

          jutt siis varajastest positsioonidest
          Last edited by ponoke; 10.02.12, 08:23.

          Comment

          • iicacii
            Julm Donk
            • May 2009
            • 25

            #20
            Re: stt ja mtt sng mängijad

            Multitabledes sai pref liiga väike raise tehtud... mingi 200-250 oleks kindlasti parem, aga kui sageli te siin nupud ikka sisse panete? kas liiga nit on foldida, arvestades et selja taga on veel 3 mängijat? tegemist on 3$ reg speed 6maxiga

            Hand History Converter

            Hero (BB): t2000.00 50 BBs
            UTG: t2100.00 52.50 BBs
            MP: t2000.00 50 BBs
            CO: t1960.00 49 BBs
            BTN: t1980.00 49.50 BBs
            SB: t1960.00 49 BBs

            Pre Flop: (t60) Hero is BB with Q Q
            UTG calls t40, MP calls t40, CO calls t40, 1 fold, SB calls t20, Hero raises to t160, UTG calls t120, MP calls t120, CO calls t120, SB calls t120

            Flop: (t800) 4 7 9 (5 players)
            SB bets t800.00, Hero folds

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #21
              Re: stt ja mtt sng mängijad

              Väga nit! Nupud flopis sisse!

              Comment

              • ponoke
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 97

                #22
                Re: stt ja mtt sng mängijad

                mina paneks küll nuppe miks sb kohe poti paneb, setiga mitte ma arvan. aga käsi kisub jamaks jah juba enne floppi. ma ise isegi shoveks pre sest mingi optimist ei suuda kindlasti AJ v veel väiksemat A d maha panna ja shove paistab nõrgem ka.

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #23
                  Re: stt ja mtt sng mängijad

                  Tõstaks pre rohkem ja flopis läheks bustoks/saaks duubli debiilselt A 9/10 10/J J

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #24
                    Re: stt ja mtt sng mängijad

                    Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                    Väga nit! Nupud flopis sisse!
                    This.
                    Kindlalt nupud sisse. Väga imelik, et keegi üldse seal setiga KUNAGI nii donkaks, suht vähe isegi kõige halvematelt mängijatelt siukest move näinud. Lisaks kas igakord anname siis alla QQga kui keegi donkab meid siuksel boardil, easy ship imo.

                    Comment

                    • romario
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 230

                      #25
                      Re: stt ja mtt sng mängijad

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      This.
                      Kindlalt nupud sisse. Väga imelik, et keegi üldse seal setiga KUNAGI nii donkaks, suht vähe isegi kõige halvematelt mängijatelt siukest move näinud. Lisaks kas igakord anname siis alla QQga kui keegi donkab meid siuksel boardil, easy ship imo.
                      Tean ühte halba mängijat, kes nutsiga alati donkab ise, aga sellegipoolest flopil nupud sisse jep.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #26
                        Re: stt ja mtt sng mängijad

                        Tean ühte sitaks head mängijat kes iga kuu vähemalt 5x bustoks läheb, ühe mehe argument.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #27
                          Re: stt ja mtt sng mängijad

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Tean ühte sitaks head mängijat kes iga kuu vähemalt 5x bustoks läheb, ühe mehe argument.
                          leits v

                          Comment

                          • oohoh
                            Grinder
                            • Oct 2009
                            • 547

                            #28
                            Re: stt ja mtt sng mängijad

                            Palju miskine adekvaatne sample size 5handed,3min level, 1500 starting stack, payout 1. 70% 2.30% SNGdes olla võiks? Palju miskine kõvem kukkumine võib olla? praegu 2000 mänguga kukkunud 140bi, on küll väga swingine formaat, aga natuke paljuks ei lähe?

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #29
                              Re: stt ja mtt sng mängijad

                              Suht turbokas tundub, ega võib olla küll 140BI, kui väiksem ROI. Kuid kisub juba paljuks jah imo. Mingi microgaming, kus rake on massive ja biitimatu mäng tegelt ? :D

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #30
                                Re: stt ja mtt sng mängijad

                                Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                                Suht turbokas tundub, ega võib olla küll 140BI, kui väiksem ROI. Kuid kisub juba paljuks jah imo. Mingi microgaming, kus rake on massive ja biitimatu mäng tegelt ? :D
                                ongame turobkad, a see microgaming oli veel omaette ooper, 2 kätt või 3 kätt, mis see leveli pikkus oli seal extreme turbodes, be mängimine oli juba klass omaette :D

                                Comment

                                Working...