Re: ***Official tournament thread***
aa, seda ei pandki tähele, aga ikkagi tunduks call õige, kuna selle käega ju pmst lõpetaksid selle ft.
aa, seda ei pandki tähele, aga ikkagi tunduks call õige, kuna selle käega ju pmst lõpetaksid selle ft.
J 
3
Comment