Re: ***Official tournament thread***
flat ei ole kindlasti valik selliste stäkk sizedega. üldiselt alla 20bb ei tohiks peaaegu kunagi flattida kui ei close actionit. vaakumis mõlemad shoved kui sul pole mingit riidi ala et pigem seal limiidis teatud kordne raise on tugevus.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Q
2
(
, 8
Comment