***Official tournament thread***

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1006
    Re: ***Official tournament thread***

    mulle tundub Karita jutt suht selge ja ta oleks shippinud seal oma 57s 4value obv.
    pre mäng 57s ei ole hea selle stacksizega obv.
    spr on selline et võid vabalt turni läbi checkida. riveris bet-callid seal ju igat Qx, KK,AA, mõnikord ka Ax, millega leveldad ka end harva callima kui ta oma 7x shipib. imo loogiline.
    Last edited by vsiu100; 07.01.14, 11:34.

    Comment

    • NhTyGgWp
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 89

      #1007
      Re: ***Official tournament thread***

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      mulle tundub Karita jutt suht selge ja ta oleks shippinud seal oma 57s 4value obv.
      pre mäng 57s ei ole hea selle stacksizega obv.
      spr on selline et võid vabalt turni läbi checkida. riveris bet-callid seal ju igat Qx, KK,AA, mõnikord ka Ax, millega leveldad ka end harva callima kui ta oma 7x shipib. imo loogiline.
      Vsiu sind ja hoodies agro skandi obvious callin, aga mingit neiut (vahet ei ole, et pokkerimängija pruut) mitte väga tihti. Aga okei, vb ta eeldab, et ma ei oska ala top ja overpaari maha panna, 3 way spotis, üle average stäkiga.

      Comment

      • NhTyGgWp
        Julm Donk
        • Jul 2009
        • 89

        #1008
        Re: ***Official tournament thread***

        Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
        kui sa flopi seal checkid, siis ma ka turni ei betiks, täiesti lamp kaart, vaevalt et keegi improves = no value. + kui neil T on, siis saad nende stäki nagunii. river on see koht, kus tuleks juba juba value peale minna. pm sellise käega ongi see seis, et sa tahad, et vastased kokku tõmbaks, kui isegi on TT või midagi vastas, siis on, see on vältimatu olukord. rahad lähevad sisse nagunii. oleks mingit adekvaatset historyt ja sa maniac vms, siis hakkaks juba flopist paugutama, hetkel kui sind QQ peale pandi või ma ei saandki aru, kas näitasid ennem ja siis ütles, et ma arvasin, et sul QQ või misasja?
        Result oriented, et one outer value kaart potsatab riverisse, millega villain hulluks läheb. Minu arvates pole cooler, madala fulleriga seal bustosse minna. Aga ju vist ainult mina arvan, et olen nit. Panus väike, rea ja mastiostud lauas, kutsub vigu tegema.
        QQ näitasin ise seepärast, et kõrval üks rex, kurtis et foldis winneri (T7o).
        Last edited by NhTyGgWp; 07.01.14, 12:00.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #1009
          Re: ***Official tournament thread***

          rofl ma isegi ei vaevu sulle enam vastama, sa oled ju ehtne troll, ma kirjutasin enda arust täiesti selgesti ära, miks ma nii mängiks ja sa ütled results oriented, gg. Sa mängid seda nii face up kui võimalik ju, nit ja paned pre otsa, ideaalsel cbet flopil võtad hoo maha, turnis väike meelituspanus ja river samasugune. elusees ei tee ükski hea mängija su vastu siin viga, fakt.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1010
            Re: ***Official tournament thread***

            ROFL, mõtlesin, et micro värk ,et AA-QQ raudselt, aga vot kus hittis!
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Dzuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 445

              #1011
              Re: ***Official tournament thread***

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              teoorias võiks foldida? ise vist ei siidaks siiski.
              Jeh, ma foldisin, vastas oli AK ja Ac6c , sa oleksid võitnud. Huvitaski, kumb siis õige on long run :?

              Comment

              • romario
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 230

                #1012
                Re: ***Official tournament thread***

                Mis rangega callite kui SB igakord shoveb oma umbes 30BB stacki sisse kui temani on folditud? Turniiri keskmine umbes 40BB kandis. Minu stack suurem kui SB oma. 4 max.
                Last edited by romario; 09.01.14, 21:27.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #1013
                  Re: ***Official tournament thread***

                  Mis teete siin, callite, foldite?
                  Sunday million, mingi 350 on alles. Mõlemad on solid regularid, MP1 veits loosemalt avanud kui CO.
                  Mingeid erilise riide pole




                  Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - 5k/10k Blinds - 9 players - View hand 2401572
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  MP1: t117781
                  MP2: t293826
                  [b]CO: t98842
                  BTN: t140817
                  SB: t111120
                  Hero (BB): t112685
                  UTG: t366957
                  UTG+1: t128154
                  UTG+2: t222415

                  Pre Flop: (t0) Hero is BB with 7 7
                  3 folds, MP1 raises to t116781, 1 fold, CO calls t98842 all in

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #1014
                    Re: ***Official tournament thread***

                    hmmz mõtled tõesti callda?
                    panen lambist nash ranged. mp t9s+,22+,a2+,at+
                    co ats+,aj+,88+
                    bb jj+,ak

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #1015
                      Re: ***Official tournament thread***

                      Fold it is.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1016
                        Re: ***Official tournament thread***

                        Foldisingi, MP1 oli T8s ja CO-l AJ.

                        Edit: Busto käsi shovesin UTG+1 5k/10k juures 9BB Q9s, ok?
                        Last edited by qbj0hn; 13.01.14, 05:32.

                        Comment

                        • minbetmillionaire
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 363

                          #1017
                          Re: ***Official tournament thread***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          hmmz mõtled tõesti callda?
                          panen lambist nash ranged. mp t9s+,22+,a2+,at+
                          co ats+,aj+,88+
                          bb jj+,ak
                          JJ+, AK tundub way too tight. Ei viitsi kuskile kalki toppida aga AQo, 99 calliks seal kahe kompetentse vastu küll ära. Nashi järgi vast seitsmed ka muidu call.

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Edit: Busto käsi shovesin UTG+1 5k/10k juures 9BB Q9s, ok?
                          norm
                          Last edited by minbetmillionaire; 13.01.14, 07:41.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #1018
                            Re: ***Official tournament thread***

                            Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                            JJ+, AK tundub way too tight. Ei viitsi kuskile kalki toppida aga AQo, 99 calliks seal kahe kompetentse vastu küll ära. Nashi järgi vast seitsmed ka muidu call.
                            2 inimese vastu ei kipuks ju?

                            Comment

                            • minbetmillionaire
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 363

                              #1019
                              Re: ***Official tournament thread***

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              2 inimese vastu ei kipuks ju?
                              kahe vastu ikka

                              Comment

                              • anatoli grinder
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 337

                                #1020
                                Re: ***Official tournament thread***

                                Tegu siis 215 sunday mega deep stack turnaga. 18 left . 29 lauda oli järgi siis jägisin teisi laudu, tegu väga loose agroga. Eelnevalt olid all innis teise reksiga AQ vs AQ pre. Herol siis avarge stakk , mis andis hetkel 11. koha.

                                Pacific No Limit Hold'em Tournament - t/t Blinds - 9 players - View hand 2407300
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                CO: t201208 1 BBs - VPIP: 29, PFR: 20, 3B: 0, AF: 1.3, Hands: 55
                                BTN: t1273318 1 BBs - VPIP: 39, PFR: 30, 3B: 15, AF: 2.0, Hands: 23
                                SB: t265933 1 BBs - VPIP: 23, PFR: 23, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 13
                                Hero (BB): t415622 1 BBs - VPIP: 21, PFR: 18, 3B: 7, AF: 3.4, Hands: 38854
                                UTG: t712286 1 BBs - VPIP: 35, PFR: 24, 3B: 15, AF: 2.3, Hands: 55
                                UTG+1: t579395 1 BBs - VPIP: 31, PFR: 31, 3B: 14, AF: Infinity, Hands: 13
                                UTG+2: t737111 1 BBs - VPIP: 28, PFR: 20, 3B: 10, AF: 1.8, Hands: 92
                                MP1: t526088 1 BBs - VPIP: 25, PFR: 9, 3B: 4, AF: 1.8, Hands: 55
                                MP2: t315750 1 BBs - VPIP: 29, PFR: 20, 3B: 0, AF: 1.3, Hands: 55

                                Pre Flop: (t0) Hero is BB with A Q
                                1 fold, UTG+1 raises to t16000, UTG+2 calls t16000, MP1 calls t16000, 2 folds, BTN calls t16000, 1 fold, [color=red]Hero?

                                Comment

                                Working...