***Official tournament thread***

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #946
    Re: ***Official tournament thread***

    Haige volüüm, aga küll varsti tagasi üles liigub, võid kindel olla nagu Ansip ütleb.

    Comment

    • Dzuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 445

      #947
      Re: ***Official tournament thread***

      Vastane selgelt võitev regular OPR'i järgi, muud infot pole.
      Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 80/160 Blinds 20 Ante (8 handed) - Full Tilt Converter Tool from http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

      SB (t8,245)
      BB (t1,635)
      Hero (UTG) (t8,240)
      UTG+1 (t5,645)
      MP1 (t7,875)
      MP2 (t7,195)
      MP3 (t2,710)
      CO (t1,880)

      Hero's M: 20.60

      Preflop: Hero is UTG with K, Q
      Hero raises to t320, 5 folds, SB calls t240, 1 fold

      Flop: (t960) J, K, 3 (2 players)
      SB checks, Hero bets t520, SB raises to t1,520, [color=#666666][i]Hero ?

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #948
        Re: ***Official tournament thread***

        Seems like a fold. Kui on hea reg ja drawga siis paneb turnis pmst teise barreli alati ja paneme end raskesse spotti. Raise get it in oleks liiga light.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #949
          Re: ***Official tournament thread***

          Calliks ja ajaks blank turniga nupud imo, tundub tugev draw olevat.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #950
            Re: ***Official tournament thread***

            Algselt postitas reggie Vaata postitust
            Calliks ja ajaks blank turniga nupud imo, tundub tugev draw olevat.
            Miks tundub tugev draw olevat? Miks ei tundi KJ või set, aga tugev draw.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #951
              Re: ***Official tournament thread***

              hea regi vastu checkin flopi läbi.
              as played võiks teoorias foldi leida.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #952
                Re: ***Official tournament thread***

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                hea regi vastu checkin flopi läbi.
                as played võiks teoorias foldi leida.
                Täpselt sama mõte.

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #953
                  Re: ***Official tournament thread***

                  Miks tundub tugev draw olevat? Miks ei tundi KJ või set, aga tugev draw.
                  Kui tal pole just teadmist,et hero cbet on 100% vms siis KJ,33 ette checkida on sellisel märjal flopil suht kahtlane tegevus, sest..
                  hea regi vastu checkin flopi läbi.
                  samas mingi combordraw ATs,QTs on enamasti see, mida sellises olukorras näinud olen. Aga kui targemad arvavad, et targem oleks foldida siis oleks tõenäoliselt targem foldida.. iseasi muidugi, mis flopi sa sellise käega näha soovid kui siin foldid.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #954
                    Re: ***Official tournament thread***

                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    Kui tal pole just teadmist,et hero cbet on 100% vms siis KJ,33 ette checkida on sellisel märjal flopil suht kahtlane tegevus, sest..

                    samas mingi combordraw ATs,QTs on enamasti see, mida sellises olukorras näinud olen. Aga kui targemad arvavad, et targem oleks foldida siis oleks tõenäoliselt targem foldida.. iseasi muidugi, mis flopi sa sellise käega näha soovid kui siin foldid.
                    hea regi range võid siin panna lisaks KJ,33-le ka AA,KK, harvem ka AK,JJ(?). vs see range+combodrawd, ei ole sul pm ühtki head turni, kus ees oleks või siis valuet saaks, et callida ja turni korrektselt mängida.
                    KQ sisse ajada tundub pigem liialt light.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #955
                      Re: ***Official tournament thread***

                      Kui tal mingigi 3bet range on siis KK,AK,AA tõenäoliselt sinna siiski kuuluvad, muidugi ei tea midagi laua dünaamikast, miks BB short on jne aga ise jääksin enda plaanile kindlaks, et iga mitteärtu ja 8st väiksema asjaga ajaks tema väga suure tõenäususega tehtava panuse peale nupud turnis sisse

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #956
                        Re: ***Official tournament thread***

                        Algselt postitas reggie Vaata postitust
                        Kui tal mingigi 3bet range on siis KK,AK,AA tõenäoliselt sinna siiski kuuluvad, muidugi ei tea midagi laua dünaamikast, miks BB short on jne aga ise jääksin enda plaanile kindlaks, et iga mitteärtu ja 8st väiksema asjaga ajaks tema väga suure tõenäususega tehtava panuse peale nupud turnis sisse
                        tänapäeval on väga pop flat AA,KK-ga, eriti vs utg avang, kuna utg-d 3bettida oleks liiga strong(rohkem käib see küll ip kohta, aga AA,KK ka oop).

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #957
                          Re: ***Official tournament thread***

                          Rahulikult võib foldida ja ära anda selle poti. Vsiu kirjeldas rangei ära. Check raise tugeva drawiga? Not much sense. Pigem 33/KJ/AA/KK.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #958
                            Re: ***Official tournament thread***

                            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                            Rahulikult võib foldida ja ära anda selle poti. Vsiu kirjeldas rangei ära. Check raise tugeva drawiga? Not much sense. Pigem 33/KJ/AA/KK.
                            Tugevate drawdega ainult c/c kaua turnasid ei mängi
                            Last edited by Rigged; 07.10.13, 21:48.

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #959
                              Re: ***Official tournament thread***

                              Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                              Tugevate drawdega ainult c/c kaua turnasid ei mängi
                              Ja ei mängigi, lihtsalt ainult c/r eriti valuet ei hakka ka saama. Aga noh see olen mina ja ma ei ole enam turniiri mängija :P

                              Comment

                              • Dzuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 445

                                #960
                                Re: ***Official tournament thread***

                                Nice arutelu tekkis.
                                Pm ma ise olen suur gameflow ja feeliga mängimise fänn.
                                Fakt, et tegemist on multitableva võitva regulariga, siis minu arvamus on, et oleme siin alati taga või saame napi flipi monster draw vastu.
                                Flopi reraise suurus on nii suur juba, et see peaks olema ilmselge indikaator, et siin ta alla andma enam ei hakka, ehk siis tal on obv midagi, mis on antud olukorras parem kui meil.
                                Teiseks, meile jääb veel kõvasti mänguruumi ja ma võin 100% kindel olla, et tekib parem koht, kus rahad sisse ajada.
                                Minu jaoks on see fold. Tänud arutelu eest.

                                Comment

                                Working...