22€ buy-in, 5€ terminator chip.
Käimas on bubble, mängus on 156k nuppe ja minu stack on 70k+. Ehk siis suht monster chiplead. Mäng on tight ja keegi väga vastu ei hakka, varastan tihti ja kasutan oma stacki.
Blindid on 800/1600 ja ma olen utg. BB'l on härra 12k stackiga, SB on veel väiksem, aga väga tihke vana.
Betin UTG'lt 3300 A7o. Co callib, teised foldivad ja BB lükkab nuppe. Potis on 19800 nuppu, mul callida 9100.
Märkuseks veel, et BB on suht regular ja teab päris kindlasti millal on hea aeg squeezeda. Samas ilmselt teab ka, et ma callin ta suht lightilt maha. Kas callite ja kui ei, siis millega callite.
Käimas on bubble, mängus on 156k nuppe ja minu stack on 70k+. Ehk siis suht monster chiplead. Mäng on tight ja keegi väga vastu ei hakka, varastan tihti ja kasutan oma stacki.
Blindid on 800/1600 ja ma olen utg. BB'l on härra 12k stackiga, SB on veel väiksem, aga väga tihke vana.
Betin UTG'lt 3300 A7o. Co callib, teised foldivad ja BB lükkab nuppe. Potis on 19800 nuppu, mul callida 9100.
Märkuseks veel, et BB on suht regular ja teab päris kindlasti millal on hea aeg squeezeda. Samas ilmselt teab ka, et ma callin ta suht lightilt maha. Kas callite ja kui ei, siis millega callite.
Comment