22€ Live freezout, bubble

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1

    22€ Live freezout, bubble

    22€ buy-in, 5€ terminator chip.
    Käimas on bubble, mängus on 156k nuppe ja minu stack on 70k+. Ehk siis suht monster chiplead. Mäng on tight ja keegi väga vastu ei hakka, varastan tihti ja kasutan oma stacki.
    Blindid on 800/1600 ja ma olen utg. BB'l on härra 12k stackiga, SB on veel väiksem, aga väga tihke vana.
    Betin UTG'lt 3300 A7o. Co callib, teised foldivad ja BB lükkab nuppe. Potis on 19800 nuppu, mul callida 9100.
    Märkuseks veel, et BB on suht regular ja teab päris kindlasti millal on hea aeg squeezeda. Samas ilmselt teab ka, et ma callin ta suht lightilt maha. Kas callite ja kui ei, siis millega callite.
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: 22€ Live freezout, bubble

    A7 utg-lt pre fold, pigem ava sealt juba T9s tüüpi käega kui sellega. muidu kui callid saad healjuhul vastu omale KJ-KQ või 22-66, aga ilmselt oled taga ikkagi.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #3
      Re: 22€ Live freezout, bubble

      callid maha ja hakkad imema :D
      Potis nii palju chippe, et pead vist callima.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #4
        Re: 22€ Live freezout, bubble

        palju mängijaid kokku, mis co stack?

        ez overshove imo, võttes arvesse ka bounty chipi......

        Comment

        • sorm
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1511

          #5
          Re: 22€ Live freezout, bubble

          Callid ja hakkad imema. Ainuke asi mida sa näha ei taha on AA. Muul juhul tõmmad kas A või siis 7 ja 30% sul ikka on. Matemaatiliselt peaks callima ja stack ju lubab ka natuke gamblida.

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #6
            Re: 22€ Live freezout, bubble

            Algselt postitas sorm Vaata postitust
            Callid ja hakkad imema. Ainuke asi mida sa näha ei taha on AA. Muul juhul tõmmad kas A või siis 7 ja 30% sul ikka on. Matemaatiliselt peaks callima ja stack ju lubab ka natuke gamblida.
            aga kui co shoveb? imed siis lihtsalt kahe vastu jah?

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #7
              Re: 22€ Live freezout, bubble

              Mängijaid alustas 22, hetkel oli alles 6, ehk siis 5 said raha.
              Co stack oli ca 20k+ (kindlasti alla 30k), BTN oli suuruselt 2. stack, CO kolmas.

              Antud CO vastu ma overshovet ei pea vajalikuks, ta ei calli nagunii, kui mina callin. Veel enam ei tee ta seal mingit muuvi ja ei shove 99% ajast omakorda üle. Ma olen selles ikka päris kindel kohe toda lauda arvestades.

              UTG'lt selle lehega avamise kohta...nagu ma ütlesin, siis ma sain isuga oma stacki ära kasutada ja mingeid 3bettoreid mul lauas ei olnud. Ainuke kes natukenegi vastu hakkas oligi see CO, kes ka pigem callis PF ja siis BB, kes shoves oma SB'd minu BB vastu kui folditud oli.

              Kui CO poleks callinud ja BB oleks shovenud, siis oleks easy fold olnud obv. Aga nüüd tuli juba matemaatika mängu. Ty Sorm, et minu arvutusi kinnitasid.

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #8
                Re: 22€ Live freezout, bubble

                Call obv, seda enam, et 6 alles siis utegee on tegelikult MP2.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #9
                  Re: 22€ Live freezout, bubble

                  No sänx rahvas, callisingi. Vastas oli A8s, aga flop 567, turn 3, river 3 ja shipppppppp.
                  Lauas arvati muidugi, et donkcall...

                  Comment

                  • MrRiver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 735

                    #10
                    Re: 22€ Live freezout, bubble

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    Lauas arvati muidugi, et donkcall...
                    Fishes gonna hate.

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #11
                      Re: 22€ Live freezout, bubble

                      Kui nägid A8s ütlesid: "Mis siis ikka, hakkame imema?"

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #12
                        Re: 22€ Live freezout, bubble

                        LOL, kusjuures...mul oli see repliik peas valmis mõeldud sobival võimalusel kasutamiseks. Aga ei tajunud suures tuhinas kullavaramut kasutada :D

                        Comment

                        • runnar
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 740

                          #13
                          Re: 22€ Live freezout, bubble

                          call ikka:
                          Every ace is sacred.
                          Every ace is great.
                          If an ace is wasted,
                          God gets quite irate.

                          Comment

                          • sorm
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1511

                            #14
                            Re: 22€ Live freezout, bubble

                            Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                            aga kui co shoveb? imed siis lihtsalt kahe vastu jah?
                            Jah! Nagu Tarmonaator ütles see väga vähetõenäoline, et too vana sealt pärast calli nüüd ärkab ja veel mingi liigutuse teeb.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #15
                              Re: 22€ Live freezout, bubble

                              Algselt postitas sorm Vaata postitust
                              Jah! Nagu Tarmonaator ütles see väga vähetõenäoline, et too vana sealt pärast calli nüüd ärkab ja veel mingi liigutuse teeb.
                              aga kui selline on juba plaan, et callid enivei 2 vastast maha, siis mulle meeldib overshove rohkem, kui call.
                              st nagunii calliksid 2 vastast maha, kui co stack 20-25k aga eesmärk pole teda poti saada ja fantaasiate ära hoidmiseks on overshove parem imo.
                              Last edited by vsiu100; 28.08.11, 23:56.

                              Comment

                              Working...