Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #16
    Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

    Algselt postitas Dreamcatcher Vaata postitust
    2014, volüüm 6-8h päevas 4-5xi nädalas. Minu arvates soliidne :D

    FYP

    Comment

    • Dreamcatcher
      Räme Fish
      • May 2014
      • 10

      #17
      Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

      PM Hyperid eelised üksteise ees on väikseks jäänud. Kõik võivad push/fold/call mängu programmidega selgeks õppida. Bernardc aga üritab selgeks teha, et millal stateegijas võtta -EV pushe ehk siis 4-5 handedis ei ole vaja karta vaid tuleb ka -EVga nuppe lükata, et saab stäki ülesse ja pärast juba korralikke +EV shotte võtta. Enamus teooriast räägib, et kuidas Post-flopi mängus eeliseid võtta. Kuidas mängida regularide vastu ja nende elu keeruliseks teha.. kuidas mängida random kalade vastu jne. Kuna juba paljud fishid ka oskavad suhtkoht õieti pushida ja callida, siis 2014 on edasi liikunud postflopi skilli peale väga palju. Bernardc üritab selgeks teha, et kuidas ära tunda postflopist nõrkust ja seda väga agresiivselt bluffida. See on põhi teema.

      Add more credibility to your site - get a premium domain today. Straight-forward shopping experience.

      Comment

      • JohnnyDolce
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2009
        • 454

        #18
        Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

        Sôprade vôi foorumikaaslastega kolme peale selline asi osta on standard, aga asja teeb ebaeetiliseks see, et sa oled selle juba ära ostnud ja nüüd seda edasi müües on see iseenesest eraldi äri. Ehk sa ütled küll, et jagad kolme inimesega, aga tegelikult võid müüa ka 25-le inimesele kui turgu on. Isiklikult pole midagi selle vastu ja eks suured firmad panevad ka 10 sendisele särgile oma logo ja müüvad edasi, lihtsalt ebaeetiline.

        Comment

        • Rens-
          Jube Noob
          • May 2014
          • 112

          #19
          Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

          Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
          Sôprade vôi foorumikaaslastega kolme peale selline asi osta on standard, aga asja teeb ebaeetiliseks see, et sa oled selle juba ära ostnud ja nüüd seda edasi müües on see iseenesest eraldi äri. Ehk sa ütled küll, et jagad kolme inimesega, aga tegelikult võid müüa ka 25-le inimesele kui turgu on. Isiklikult pole midagi selle vastu ja eks suured firmad panevad ka 10 sendisele särgile oma logo ja müüvad edasi, lihtsalt ebaeetiline.
          +1 to this, lame imo.

          Comment

          • Dreamcatcher
            Räme Fish
            • May 2014
            • 10

            #20
            Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

            Nojah.. uhke just olla ei saa. Samas teen seda, et endal oleks kulutused väiksemad ja gämblerist sõpru ka ei ole, kellega sheerida.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #21
              Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

              Crushin 5% roiga 22-100seid / 30k mängu.. ei saa kurta.

              2014, volüüm 6-8h päevas 4-5xi nädalas. Minu arvates soliidne :D

              Nojah.. uhke just olla ei saa. Samas teen seda, et endal oleks kulutused väiksemad
              eriline koi oled ikka

              Comment

              • marcoloco
                FPP Pro
                • Nov 2010
                • 203

                #22
                Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                Algselt postitas Dreamcatcher Vaata postitust
                Jagada kolmandatele isikutele materjali enam ei tohi!!!
                See on veel eriti hea. Piraat-DVD müüjad võiksid ka panna filmi tiitlitesse kirja "See film on Kadaka turu omand ja ilma loata kopeerimine on rangelt karistatav"

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #23
                  Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                  Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                  See on veel eriti hea. Piraat-DVD müüjad võiksid ka panna filmi tiitlitesse kirja "See film on Kadaka turu omand ja ilma loata kopeerimine on rangelt karistatav"
                  lol'd

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #24
                    Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                    Mul bernardi pakett olemas, aga ega sul Pastilaa full ringi stardipaketti ei ole?

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #25
                      Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                      kas mitte alguses pakett ligi 1000 ei olnud-päris kirves hind nüüd hind vist alla tulnud sest info vananeb

                      Comment

                      Working...