Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dreamcatcher
    Räme Fish
    • May 2014
    • 10

    #1

    Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

    BernardC on üks maailma parimaid 6-max hyper sng coache saadaval. Ilmselgelt 9. tundi seminari ei räägi enam, et kuidas mängida ABC pokkerit vaid sisaldab materjali ABC play + leveli stateegijaid. Soovin seminari jagada umbes 3 inimesega, et tuleks odavam ja oleks 100dolla nägu. Endal materjal juba olemas, et 100dolla ja sheerin. Jagada kolmandatele isikutele materjali enam ei tohi!!!
    Last edited by Dreamcatcher; 21.05.14, 16:44.
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #2
    Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

    bän

    Comment

    • eyestabber
      Grinder
      • Feb 2010
      • 505

      #3
      Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

      Selline asi peaks ikka keelatud olema jah avalikus foorumis.

      Comment

      • Dreamcatcher
        Räme Fish
        • May 2014
        • 10

        #4
        Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

        Ei ole see asi nii hull midagi kui võetakse õppematerjali 3-4 peale :)

        Comment

        • Dreamcatcher
          Räme Fish
          • May 2014
          • 10

          #5
          Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

          Samas bän oleks mõistetav. Aga teisalt jälle on see minu ´business´ võimalikult minimaalsete investeeringutega läbi lüüa.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #6
            Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

            ja need videote tegijad pole scammerid? Küsitakse hirmsat pappi, aga ostja ei tea kas nende videotega üldse saab midagi peale hakata või on juba nii moraalselt vananeud ei biidi ka 7-seid!

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #7
              Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

              Algselt postitas Dreamcatcher Vaata postitust
              Ei ole see asi nii hull midagi kui võetakse õppematerjali 3-4 peale :)
              Põhimõtte küsimus. Imestan et mõni moderaator ei ole postitust veel ära kustutanud. Tunnistan et olen natuke silmakirjalik kuna olen ise ka võtnud tihtipeale tuttavatega mitmepeale, aga avalikus foorumis seda teha on teine asi imo.

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #8
                Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                ja need videote tegijad pole scammerid? Küsitakse hirmsat pappi, aga ostja ei tea kas nende videotega üldse saab midagi peale hakata või on juba nii moraalselt vananeud ei biidi ka 7-seid!
                Privador sa oled ikka imelik. Keegi ei garanteerigi kunagi et kui need videod ära vaatad oled x% ROIga võitja. Pead ikka enda pead kasutama! Ja kui saad isegi väikse killukese informatsiooni mis sinu mängu natuke paremaks teeb ning ROId veidi tõstab siis teenid kiirelt oma investeeringu tagasi.

                Comment

                • Dreamcatcher
                  Räme Fish
                  • May 2014
                  • 10

                  #9
                  Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                  Bernardc on 6. aasta karjääri jooksul üks kaotav kuu olnud ja enda hinnang on selline, et mõtlen uuel tasemel. Crushin 5% roiga 22-100seid / 30k mängu.. ei saa kurta. Ma sitta kokku ei osta vaid õpin parimatelt.
                  Last edited by Dreamcatcher; 22.05.14, 12:51.

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #10
                    Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                    Dreamcatcher tall?

                    Comment

                    • Dreamcatcher
                      Räme Fish
                      • May 2014
                      • 10

                      #11
                      Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                      Privaatsem coaching aga paraku kallis.. 500 ikka kuus üksi. Ulme. Aga materjal värskem ja personaalsem.

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #12
                        Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                        Algselt postitas Dreamcatcher Vaata postitust
                        Bernardc on 6. aasta karjääri jooksul üks kaotav kuu olnud ja enda hinnang on selline, et mõtlen uuel tasemel. Crushin 5% roiga 22-100seid / 30k mängu.. ei saa kurta. Ma sitta kokku ei osta vaid õpin parimatelt.
                        Pane graafik ka baller.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                          Andu ütles selle kohta kuldsed sõnad: Maksa täis raha ära ja on tunduvalt tõenäolisem, et sa midagi ka õpid sellest.

                          Pean nõustuma, olen ise kord maksnud palju ja saanud ka poolmuidu, süvenesin üldiselt ainult nendesse, mille eest palju välja käisin.

                          Comment

                          • Dreamcatcher
                            Räme Fish
                            • May 2014
                            • 10

                            #14
                            Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                            2014, volüüm 6-8h päevas 4-5xi nädalas. Minu arvates soliidne :D

                            Comment

                            • Micro Grinder
                              Räme Fish
                              • Jan 2013
                              • 13

                              #15
                              Re: Jagan raha eest Bernardc 3*3h seminari / Beating 6-max hypers 2014

                              Kus kohas see seminar muidu originaalis müügis on ja kas tõesti on hinnaks ca 400$?

                              Comment

                              Working...