Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #46
    Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

    Nüüd võib PLO5k minna, saab 15 minta mängida. GG

    Comment

    • Heroiin
      Bännitud
      • Jul 2012
      • 198

      #47
      Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

      imre teeb badugis head tööd, kahjuks pikk maa veel minna, aga loodame parimat.
      E: Kuigi mul pole selle mängu reeglitest aimugi, tunnike jälginud ja tundub et mingi madal käsi on hea käsi, siis hoolimata sellest on hea vaadata kuidas kaasmaalase stäkk kasvab :)
      Last edited by Heroiin; 11.09.12, 23:07.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #48
        Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

        4 kaarti kõik erinevast mastist, mida madalamad, seda paremad.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #49
          Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
          4 kaarti kõik erinevast mastist, mida madalamad, seda paremad.
          ja kõik erinevad kaardid

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #50
            Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

            Event 30 53/1091 ja 632.78$. Nüüd lähen vaatan kus ma ennast oksa saan tõmmata.....

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #51
              Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

              WCOOPi esimene cash olemas praegu positsioon 6/249
              ja out 140 midagi
              Last edited by kivisaba; 16.09.12, 01:06.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #52
                Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                bukkwild on 700$ HU donkamendil veel sees. 5 tunni pärast jätkub

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                  16 järgi, bukk sees veel.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #54
                    Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                    GG 10th 5.7k

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #55
                      Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                      täna peaks Svenzalt ka tulema korralik cash. NL-turniir on.

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #56
                        Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        täna peaks Svenzalt ka tulema korralik cash. NL-turniir on.
                        Lol, lõpeta juba see. Sa oled 4-5 korda juba korrutanud.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #57
                          Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                          Imre WCOOP-53 PL Omaha H/L hetkel 7/40.

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #58
                            Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                            3/27 atm... Peab hakkama reilima :D

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #59
                              Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                              imre out, kahjuks, 14/932

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #60
                                Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                                mnjah, somm pani event-50 kinni(1050$ Holdem) ja teenis 193k.

                                Comment

                                Working...