Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Simmo
    Grinder
    • Dec 2009
    • 760

    #31
    Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

    Ma sõnastasin kergelt mööda. Lihtsalt mis ma oma mõttega öelda üritasin, et stacki suurust arvestades poleks ma seal ise emandatega otsa vajutanud juba sellest lähtudest, et 5bet päris õhuga sealt ei tule. Nupud läksid sisse ees olles, no problem... Sa oleks ise samamoodi sisse lükkanud oma nupud muttidega seal 5beti peale? Good luck shootoutil.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #32
      Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

      niimodi on suht lamp kommenteerida kätt aga üldiselt kui saan suure stäki peale QQ vs AK sisse ei kurda.

      Shootoudis hu

      Comment

      • BentleyMulsanne
        Bännitud
        • May 2012
        • 499

        #33
        Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

        Eks ta ole müntama peab turkadel. See ei ole soovitus lihtsalt isiklik arvamus, XX<QQ vs AK deep(!) olles sisse saada on IMO kõige halvem variant nendest prestäkkimistest, kus küll siiski ise ees oleme. Liiga close. Antud olukorras mina 5bet shoveks seal ainult, kui read teeb vähetõenäoliseks AA/KK ja AK puhul foldequiti laes on(mis samas tähendab, et ka käed mida me domineerime foldivad samas spotis 5beti peale. Muidugi ei ole kuldne reegel mul, et eelistan deep olles QQ`ga AK vastu minemist vältida. Oleneb olukorrast(paljudest muudest faktoritest), teatud olukorras minumeelest ainuõige ja muudes LEAK. Kuna puudub taustinfo siis ei olegi võimalik rohkem kommenteerida.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #34
          Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

          Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
          Eks ta ole müntama peab turkadel. See ei ole soovitus lihtsalt isiklik arvamus, XX<QQ vs AK deep(!) olles sisse saada on IMO kõige halvem variant nendest prestäkkimistest, kus küll siiski ise ees oleme. Liiga close. Antud olukorras mina 5bet shoveks seal ainult, kui read teeb vähetõenäoliseks AA/KK ja AK puhul foldequiti laes on(mis samas tähendab, et ka käed mida me domineerime foldivad samas spotis 5beti peale. Muidugi ei ole kuldne reegel mul, et eelistan deep olles QQ`ga AK vastu minemist vältida. Oleneb olukorrast(paljudest muudest faktoritest), teatud olukorras minumeelest ainuõige ja muudes LEAK. Kuna puudub taustinfo siis ei olegi võimalik rohkem kommenteerida.
          Ty. Asi sai palju selgemaks.

          Comment

          • Kaitz20
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 289

            #35
            Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

            Pokerstars ilmselt eeldab, et ma panen varsti mõne WCOOP turna kinni, kuna soovitab 10 300$ High Rollerit. Katsun homsel 109$ siis hittida ning peale pühapäevast poolmaratori siis soovitud turnadest osa võtta. Muidugi on huvitav ka see, et kust kohast saab Pokerstars infot selle kohta, et mul on järgmine nädal puhkus ja võimalus kõiki väljapakutud turnasid mängida :D

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #36
              Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

              mul kästi pmst kõiki evente mängida aga teen täna 320 10 min lvlit

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #37
                Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                WCOOP-13 6 Max KO

                7 alles ja nr 2 stack on vana rex kellega 180 mane madistasin - ulme :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Eestlane «Mr Right 000» võitis netipokkeri maailmameistrivõistluste kõrvalturniirilt

                  Kuidas siis see kahesilma vahele jäi? Või ikka ei jäänud, sest ma ei ole kõiki foorumi teemasid jõudnud läbi lugeda.

                  Eestlane «Mr Right 000» jõudis $320 NLHE WCOOP kõrvalturniiril finaallauda, napsas kaheksanda koha ja võitis $12 000. Täpsem info ja käekulg uudises. Kas tegu on meie foorumi kasutajaga?

                  http://www.pokkeriprod.com/2012/09/08/eestlane-mr-right-000-voitis-netipokkeri-maailmameistrivoistluste-korvalturniirilt-12-000/

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #39
                    Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                    kohe hakkab laulupidu

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                      Järgmine finaallaud. Kuna nimi nii kole, siis mina keeldu pealehele sellist nime panemast ja jääb tegemata. Eestlasel oli ka korra finaalis chip-lead aga seda kõigest mõneks sekundiks :)



                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #41
                        Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                        fantast nimi ju.
                        igakord, kui sellist nime näen, mõtlen, et kui tegelane peaks sm kinni panema, kuidas siis seda kajastatakse.....
                        või näiteks ept ft-sse saama. seal armastatakse ka ingl.k. uudistes ja pressikates tihti kasutada Mauno"persepilu"Orav kirjapilti.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          fantast nimi ju.
                          igakord, kui sellist nime näen, mõtlen, et kui tegelane peaks sm kinni panema, kuidas siis seda kajastatakse.....
                          või näiteks ept ft-sse saama. seal armastatakse ka ingl.k. uudistes ja pressikates tihti kasutada Mauno"persepilu"Orav kirjapilti.
                          SM natuke longshot aga Online Eesti Meistrivõistlustel on see täiesti reaalne.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                            standard ranka urkasaidi nimi ju?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              standard ranka urkasaidi nimi ju?
                              :D

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #45
                                Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012

                                Kiidan nii solid nime valimist

                                Ma ikka mõtlen vahepeal, et kui mingi Vanaemanikkuja või Anaalvandaal peaks Sunday Millioni kinni panema ja järgmisel päeval oleks Õhtulehe esiküljel uudis: "Anaalvandaal võitis netipokkeri turniiril $100.000"

                                Comment

                                Working...