Re: Ametlik WCOOP teema: 2-23. september 2012
Ma sõnastasin kergelt mööda. Lihtsalt mis ma oma mõttega öelda üritasin, et stacki suurust arvestades poleks ma seal ise emandatega otsa vajutanud juba sellest lähtudest, et 5bet päris õhuga sealt ei tule. Nupud läksid sisse ees olles, no problem...
Sa oleks ise samamoodi sisse lükkanud oma nupud muttidega seal 5beti peale? Good luck shootoutil.
Ma sõnastasin kergelt mööda. Lihtsalt mis ma oma mõttega öelda üritasin, et stacki suurust arvestades poleks ma seal ise emandatega otsa vajutanud juba sellest lähtudest, et 5bet päris õhuga sealt ei tule. Nupud läksid sisse ees olles, no problem...
Sa oleks ise samamoodi sisse lükkanud oma nupud muttidega seal 5beti peale? Good luck shootoutil.
Või ikka ei jäänud, sest ma ei ole kõiki foorumi teemasid jõudnud läbi lugeda. 

Comment