Sweat sessionite/ühissesside teema.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #121
    Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

    Keegi NL-100 FR on huvitatud?

    Võib mõlemat pidi.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #122
      Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

      kuna praegu suht väike action MTTsngdes siis võin jagada screeni ja stratti arutada kellegiga keda huvitab. PM pakkumine kestab ca 2h

      kasutan teamviewerit btw

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #123
        Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

        Keegi 6maxi hetkel pelab ? sooviks sweatida

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #124
          Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

          nvm, ei saa tööle kuidagi mikogod.
          Last edited by KristjanLaas; 27.03.12, 17:44.

          Comment

          • joker
            Julm Donk
            • Feb 2013
            • 61

            #125
            Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

            keegi 6max mängija oma mängu lubaks pisut jälgida ? 30min-1h, 25-100nl, mingit juttu pole vaja, lihtsalt sooviks näha mängukäiku.

            Comment

            Working...