Sweat sessionite/ühissesside teema.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    Sweat sessionite/ühissesside teema.

    Siia teemasse võite kirjutada oma soovist kellegagi ühissessi teha. Võiksite panna siia panna ka umbkaudse kellaaja ja vastamine võiks siin teemas käia, et ka teised(soovijad) teaksid mis seis on.

    Suurepärane võimalus parandada oma mängu, saada uusi mõtteid limiidikaaslastelt ilma rahata!

    Üldjuhul käib asi läbi skype+mikogo.

    d/l:
    Garantie höchster Sicherheitsstandards durch 100% Hosted and Made in Germany.

    Start free Teams video calls instantly! Connect, collaborate, and communicate effortlessly. Enjoy features like video calls, chat, file sharing, and more. Perfect for personal use, freelancers, solopreneurs, PTAs, teachers, small businesses and social events. Get started today!
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #2
    Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

    Kas Skypega saab secondary monitori screeni jagada? Mikogo seda ei võimalda, betaga pidavat saama, aga ei õnnestu mul kuidagi kätte saada seda. Sheeriks oma donkamist hea meelega vahepeal.:)

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #3
      Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
      Kas Skypega saab secondary monitori screeni jagada? Mikogo seda ei võimalda, betaga pidavat saama, aga ei õnnestu mul kuidagi kätte saada seda. Sheeriks oma donkamist hea meelega vahepeal.:)
      TeamViewer'iga saab:

      Remote desktop access solutions by TeamViewer: connect to remote computers, provide remote support, and collaborate online ➤ Free for personal use!

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4
        Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

        Kui huvi on kellegil minu 45man või 90man SNG mängu sweatida, siis PM lepiks mingi aja kokku. Päris kõigile ei tahaks jagada ka seda, nii et võitvad SNG mängijad ainult.
        Kasutan Mikogot.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

          Algselt postitas leits
          sa ise oled ikka võitev, et päris "Kõigile" ei taha jagada?
          Asja mõte olekski selles, et saaksin oma mängu paremaks, mitte vastupidi. Pealegi see kõigile ei taha jagada on sellepärast, et siis vbl mõni satub samasse lauda ja kasutab ka mikogot jne. kui see siin foorumis avalikult ülal on.

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #6
            Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Asja mõte olekski selles, et saaksin oma mängu paremaks, mitte vastupidi.
            vot see on feil

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #7
              Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Kui huvi on kellegil minu 45man või 90man SNG mängu sweatida, siis PM lepiks mingi aja kokku. Päris kõigile ei tahaks jagada ka seda, nii et võitvad SNG mängijad ainult.
              Kasutan Mikogot.
              Mis buy in ?

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #8
                Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                NL50 FR Teamvieweriga, kes tahab railida, pm või msn.:)

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9
                  Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Mis buy in ?
                  $5.5

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #10
                    Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                    Keegi ei mängi kes lubaks railida, jube igav on..

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #11
                      Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                      NL50 FR jälle, Teamviewer. PM või MSN.

                      Comment

                      • lennuk
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 298

                        #12
                        Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                        Võin järgneva 1-2h jooksul mõnda nl5/10 meest sweatida .Kel huvi siis PM ja vaatab edasi.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #13
                          Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                          Keegi HU cashi viitsib sweatida? mulle sobiks preagu täitsa kohe või õhtu poole

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #14
                            Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                            hea meelega railiks täna mõnda 6maxi / HU / või MTT mängijat kuskil tunnikese. Limiit ei ole tähtis.
                            Teamviewer või Mikogo sobib ideaalselt.
                            PM

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #15
                              Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                              Lasen ka probably täna õhtul $5.50 45-man sng'si FTP's, on kellelgi huvi?

                              Comment

                              Working...