Sweat sessionite/ühissesside teema.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #31
    Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

    Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    panin tagasi värvilise peale, arvasin et kradi pilt laggib täiega
    laggiski :D

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #32
      Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

      laggis jah :D

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #33
        Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

        sess kestab?

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #34
          Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

          hetkel enam mitte, kui keegi väga tahab, siis võin teha ühe sessi, kuid ise väga midagi ei plaani.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #35
            Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

            no kui peaks täna veel mott tulema siis viska sessi ID üles

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #36
              Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

              863607463

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #37
                Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                863607463
                Jubedalt LAGib, tegid kõvat table selectingut ja vaatasin, et 3betid päris suurelt 2 pealt 7 peale.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #38
                  Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                  Krt kahju, et lag on - praegu on parem kui enne küll.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #39
                    Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                    krt ma ei saa aru miks ta lagib, ükski asi nagu koormata ei tohiks, vbla seepärast et 3 inimest korraga vahib

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #40
                      Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                      Lihtsam on neid ühissessioone teha läbi skype. Lepid ühe inimesega kokku ja vahite. Kui on kompetentne mängija pole vahet, kas vaatab 1,2 või 3 inimest. Skypega on pilt stabiilne vähemalt.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #41
                        Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                        Teeks ka kerge sessi 45man ja 90man ft-s
                        555-555-123
                        addige kas msn või siis skype ka muidu niisama passida jääb põhi laks saamata :D

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #42
                          Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                          mul pani sujuvalt et connection to host feilis

                          E: vandalarile pani session ID on vale :@

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #43
                            Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                            Ma pole veel üles pannud a ma panen- btw kuidas skypega seda videot sheerida saab?

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #44
                              Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                              mikogo pani pange jah, mul ka ei taha enam ära ühendada, järg kord võib skypes proovida

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #45
                                Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.

                                Ok panin üles, aga skypega võiks proovida edaspidi kui see parem peaks olema
                                555-555-123
                                Last edited by Vandalar; 04.04.11, 22:03.

                                Comment

                                Working...