Sweat sessionite/ühissesside teema.
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.
hetkel enam mitte, kui keegi väga tahab, siis võin teha ühe sessi, kuid ise väga midagi ei plaani.
Comment
-
-
Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.
Jubedalt LAGib, tegid kõvat table selectingut ja vaatasin, et 3betid päris suurelt 2 pealt 7 peale.Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust863607463
Comment
-
Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.
krt ma ei saa aru miks ta lagib, ükski asi nagu koormata ei tohiks, vbla seepärast et 3 inimest korraga vahib
Comment
-
Re: Sweat sessionite/ühissesside teema.
mikogo pani pange jah, mul ka ei taha enam ära ühendada, järg kord võib skypes proovida
Comment
Comment