*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Algselt postitas lenC
    ma ei näe mitte midagi antnx posti all peale selle et ta on 7k kätt mänginud.
    klõpsa piltidel.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #17
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Selle positsiooniga on niimoodi, et NL10 ei saa mängida positsioonilt rohkem, kui mujalt. Põhjus lihtne; kuna enamus mängijaid ei tea positsioonist midagi, siis kui sa oled buttonil, siis on sul eespool 7 võimaliku tõstjat ja käte range muutub väga väikeseks, millega callida ja reraiseda. Utg pealt avatakse tunduvalt rohkem, kui NL100+. Ma olen teinud kõik tabeli järgi ja statid on samasugused, buttonil mängitud käte arv on samasuur, kui utg.
      Olen hakanud uurima reraise kohta positsioonis olles ja usun, et NL10 tuleks seal ranget laiendada, loomulikult peaksid seljuhul paremad postflop oskused olema.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #18
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Algselt postitas alaska
        Selle positsiooniga on niimoodi, et NL10 ei saa mängida positsioonilt rohkem, kui mujalt. Põhjus lihtne; kuna enamus mängijaid ei tea positsioonist midagi, siis kui sa oled buttonil, siis on sul eespool 7 võimaliku tõstjat ja käte range muutub väga väikeseks, millega callida ja reraiseda. Utg pealt avatakse tunduvalt rohkem, kui NL100+. Ma olen teinud kõik tabeli järgi ja statid on samasugused, buttonil mängitud käte arv on samasuur, kui utg.
        Olen hakanud uurima reraise kohta positsioonis olles ja usun, et NL10 tuleks seal ranget laiendada, loomulikult peaksid seljuhul paremad postflop oskused olema.
        TULE TAEVAS APPI

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #19
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          ??? Paluks pikemalt.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #20
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            [img width=432 height=164]http://www.hot.ee/alaskanever//stats.JPG[/img]

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #21
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Tigrano point on selles, et olgu limiit mis tahes. Positsioon on üldse kõige alus ja su põhiline relv pokkeris teiste mängijate vastu.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas alaska
                Selle positsiooniga on niimoodi, et NL10 ei saa mängida positsioonilt rohkem, kui mujalt. Põhjus lihtne; kuna enamus mängijaid ei tea positsioonist midagi, siis kui sa oled buttonil, siis on sul eespool 7 võimaliku tõstjat ja käte range muutub väga väikeseks, millega callida ja reraiseda. Utg pealt avatakse tunduvalt rohkem, kui NL100+. Ma olen teinud kõik tabeli järgi ja statid on samasugused, buttonil mängitud käte arv on samasuur, kui utg.
                Olen hakanud uurima reraise kohta positsioonis olles ja usun, et NL10 tuleks seal ranget laiendada, loomulikult peaksid seljuhul paremad postflop oskused olema.
                Ma ei vaadanud positsioone eraldi, kuna 840 ja 3000 ja isegi 7000 kätt on liiga vähe, et eraldi positsioone vaadata. Positsioonide eraldi vaatelmiseks on vaja vähemalt 30,000 kätt.

                Ma vaatasin attempt to steal statti saada aru üleüldiselt positsiooni mõistest (kõige parem positsiooni iseloomustamise stat imo) ja see oli tal enamvähem sama, mis PF raise. Ja steali % ei olene üldse sellest, kui loose sul laud on. Vaid sellest, et kui tal tekkis olukord stealida, siis ta kasutas seda olukorda ära ainult 10% juhtudel aga peaks kindlasti 20%+ kasutama.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #23
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Panen siis enda graafiku, õnneks nii miinustes ma pole olen teinud 3buyin multitableid. korra esimeseks korra teiseks.
                  graafik on muidugi jube, 3500 seal kandis kõige madalamas punktis võtsin eilseid loetud nõuandeid kuulda. Algus oli küll hea aga see muutus kiiresti, hakkasin liiga rapsima mõtted ainult et raise raise raise.
                  Kuidas mängin: paaridega üldiselt teen raise ja surun kõvasti, kj first pos viskan maha või vahest harva call. BB callin raise kui üks on RR.
                  AQ AJ TT üldiselt sama et callin blinidel. pean enda nõrkuseks et ei suuda lugeda kuidagi väga harva kui midagi täppi läheb. ning vahel kui ei saa küll pihta millelegi siis ei suuda betimist ära lõpetada kuidagi ikka pushin ja pushin kuigi tean et olen taga.. aga eks vaikselt hakkab ka see harjumus ära kaduma..
                  eks siis andke igatmoodi tuld .. :P
                  käsi natuke vähe küll
                  graafik siis selline (hetkel bakroll 80dollarit)
                  [img width=150 height=86]http://img171.imageshack.us/img171/2307/karmdp1.th.jpg[/img][img width=1 height=1]http://img171.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #24
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Phhhh 6 max ... Nii kuidas sa praegu mängid ... 100% kindlalt kaotav mängija... sa oled nii nit , et natukegi parem mängija ei anna sulle absoluutselt actionit, kui ta kindel ei ole, et tal on käsi, mis sind biidib...

                    11/3 on 6max kohta vist kõige nitim mängija, keda ma olen näinud. Raised JJ+ ja AK.... postsioonist pole sul õrna aimugi..... callid 22-TT set mine eesmärgil, tõenäoliselt foldid igat floppi kui setti ei saa...veel callid AJ...AQ vahest AT ja KQ. Muud kaarte vist ei mängi...

                    Hetkel polegi sulle midagi muud õelda, kui et hakka mängima ~18/14...seal hakkad alles õppima seda mängu....alguses kaotad hunniku pappi, aga ära muretse ...hiljem võidad tagasi :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Algselt postitas Davy
                      Phhhh 6 max ... Nii kuidas sa praegu mängid ... 100% kindlalt kaotav mängija... sa oled nii nit , et natukegi parem mängija ei anna sulle absoluutselt actionit, kui ta kindel ei ole, et tal on käsi, mis sind biidib...

                      11/3 on 6max kohta vist kõige nitim mängija, keda ma olen näinud. Raised JJ+ ja AK.... postsioonist pole sul õrna aimugi..... callid 22-TT set mine eesmärgil, tõenäoliselt foldid igat floppi kui setti ei saa...veel callid AJ...AQ vahest AT ja KQ. Muud kaarte vist ei mängi...

                      Hetkel polegi sulle midagi muud õelda, kui et hakka mängima ~18/14...seal hakkad alles õppima seda mängu....alguses kaotad hunniku pappi, aga ära muretse ...hiljem võidad tagasi :)
                      See mees räägib tõtt!

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #26
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Algselt postitas ranka
                        See mees räägib tõtt!

                        oligi arvata et midagi sellist tulemas on. uuel nädalal uue hooga siis .aga mitte enam selles stiilis .

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Edu!

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #28
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Panen oma 8k käelise sampli ka siis siia. Kõik antud käed mängitud toweris ning nüüd peaks ehk juba midagi välja joonistuma.

                            [img width=800 height=228]http://img222.imageshack.us/img222/5827/graafik8kktthd7.jpg[/img]

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Mina ei oska muud öelda peale selle, et oled väga tight ja tundub, et positsioonist jagad ka. Nüüd soovitan liikuda samm edasi ja hakata rangesid avama, eriti LP.

                              Comment

                              • pendula
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 155

                                #30
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Laadisin Holdem Manageri triali omale alla ja tutvun sellega. Plaanis ära ka osta kui katsetusaeg läbi saab. Lisan siia oma viimased statid ka. Ei tea, palju 1.6K käte pealt mingit pilti saab, aga kui midagi väga mööda, siis hakkab ehk silma.
                                Püüan mängida ranka tabeli järgi. Mäng käib üles-alla praegu.

                                Comment

                                Working...