Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga
Collapse
X
-
Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga
Yea näinud seda kätt, kingsofcardsilt superbad play...kingsofcards never ever ei flati seda turni J-ga ja teiseks ta ei beti riverit millegi muuga kui missed drawga. Ainuke asi mida ta yritas antonius foldima saada on 8 high missed flush draw , aga seda oleks antonius niikuinii shovenud, et kingsofcardsi missed drawlt ära saada...
Comment
-
Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga
[X] level 46Algselt postitas Ajuvaba
Comment
-
Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga
Riveri call pole midagi müstilist, pot oli juba suur jne (river call oli ju ainult 1.1MEEK kah:).
Pigem ma vaatan, et turni c/r Antoniuse poolt on asi, mida raske mõista.
Ja see, et miks siis kingofcards turnis ei
1) foldinud > shovenud > callis turni
Nii, et kogu poti ehitamise töö tehti ära turnis.
Comment
-
Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga
Ainuke mõte, miks seal callida tal on, et riveris shoveda kui ei hiti. Kuid ta ei saand ju arvata et mingi metsik fold equity seal tal oleks:S
Comment
Comment