Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #1

    Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga



  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    wow

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #3
      Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

      skill?

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #4
        Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

        nice, aga minu arust see siit foorumist l2bi k2inud juba..

        Comment

        • Foux
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 486

          #5
          Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

          zOMG

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #6
            Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

            Yea näinud seda kätt, kingsofcardsilt superbad play...kingsofcards never ever ei flati seda turni J-ga ja teiseks ta ei beti riverit millegi muuga kui missed drawga. Ainuke asi mida ta yritas antonius foldima saada on 8 high missed flush draw , aga seda oleks antonius niikuinii shovenud, et kingsofcardsi missed drawlt ära saada...

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #7
              Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

              [ ]1.5 milli eeku

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

                Ta ei saa midagi riveris esindada, mille ta turnis flatiks?

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #9
                  Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

                  A kui ta oleks turnis shovenud siis oleks Antonius ju ikkagi callinud?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

                    [X] level 46

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #11
                      Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

                      tra ma ei saa sellistest vanadest kunagi aru

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #12
                        Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

                        Algselt postitas Dogers
                        tra ma ei saa sellistest vanadest kunagi aru

                        i have news for u.. u never will :)

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #13
                          Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

                          Riveri call pole midagi müstilist, pot oli juba suur jne (river call oli ju ainult 1.1MEEK kah:).

                          Pigem ma vaatan, et turni c/r Antoniuse poolt on asi, mida raske mõista.
                          Ja see, et miks siis kingofcards turnis ei
                          1) foldinud > shovenud > callis turni

                          Nii, et kogu poti ehitamise töö tehti ära turnis.

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #14
                            Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

                            Ainuke mõte, miks seal callida tal on, et riveris shoveda kui ei hiti. Kuid ta ei saand ju arvata et mingi metsik fold equity seal tal oleks:S

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

                              Turni checkraise pidi olema mingi meta, äkki oli pidevalt kaks barrelit lasknud eelnevalt...

                              Comment

                              Working...