Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #16
    Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

    Algselt postitas EGERT
    Milline ? ;D
    Postidest on mulje jäänud, et oled matat või mingit arvutiteadust õppinud

    Aga seda maletajate asja ei teadnudki.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #17
      Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

      Algselt postitas Pahvak
      Äkki peaksid maletajad raha peale hakkama mängima, siis poleks nii ebapopulaarne.
      Asi pole selles kas mängida raha peale või mitte, vaid hoopis selles, et õpid, õpid, õpid seda malet ja siis paned põhimõtselt kõigile vendadele ära, kes sinust vähem on õppinud. Algajad males ei saa kunagi tugevamatele mängijatele vastu, sest males pole õnnega midagi pistmist. Pokkeris seevastu on aga fishil alati vähemalt mingigi võimalus võita ja see toob ta alati lauda tagasi, sest kellele siis ei meeldiks võita? Fishile jääb pettekujutelm võitmisest ja kui ta kaotabki, siis saab alati kõik bad lucki kaela ajada, males pole sul mingit bad lucki.

      Mulle iseenesest male meeldib ja olen ka veits uurinud avanguid ja värke, aga pole lihtsalt viitsind süveneda rohkem, sest mida ma taon sinna alla seda aega, kui sealt mingit erilist tulemust niikuinii vastu ei tule, pokker on selles suhtes kordades üle malest.

      Edit: ma pole selles chess hustlerimisega eriti kursis, keegi kes teab, võiks öelda mismoodi neil asi käib? Kujutan ette, et mingi 2 minutit kummalegi ja läheb lahmimiseks või midagi umbes sellist, selliselt juhul ei pruugigi parim vend alati võita.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #18
        Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

        male on jah kuradi keeruline, siin pole seda värki, et hõumgeimis jood ennast ära ja river toob soodsa lahenduse. Vähemalt mitte enamasti ;D Tundub selline tõsiselt tarkade meeste ja wannabe-intelligentide, kes kõrtsis üritavad tarka muljet jätta mäng olevat.

        Ainus eestlasest tüüp, kes elatas ära ennast malega peale nõukogude aega on vist Ehlvest, tema kohta on päris huvitav olnud artikleid lugeda.

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #19
          Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

          Algselt postitas Fortune
          Edit: ma pole selles chess hustlerimisega eriti kursis, keegi kes teab, võiks öelda mismoodi neil asi käib? Kujutan ette, et mingi 2 minutit kummalegi ja läheb lahmimiseks või midagi umbes sellist, selliselt juhul ei pruugigi parim vend alati võita.
          Ei ole, tavaliselt 15 minti näkku või rohkem :)
          Tehakse ka selliseid kaheminutilisi, aga siis juba suht by-the-book mäng. Standard on sel juhul kasutada neljakäigulist šahh-matti ja loota, et juhm vastane ära ei taba.

          Comment

          • tdx
            Grinder
            • Oct 2008
            • 768

            #20
            Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

            Põmst saab teha küll ju sellise 'tabeli', mis ilmselt võtaks ca 150 lehekülge, kuna näiteks situatsioon kus sa oled raisinud CO'st TJs preflop ja oled headsup QT3r flopil vs villan (BTN), siis su action sõltub täielikult vastase stattidest. Ilmselt 60/2/2 tyypi vastase vastu me vbetime, 18/17/6 vastu, kellel cbet raise%=35 potcontrollime etc. Reaalselt me räägime boti ehitamisest siin juba, millele ehitamisele PLUSS maintainimisele kulub nii palju aega, et sa võiksid selle asemel juba 3 limiiti kõrgemal crushida.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #21
              Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

              lihtsam on mängima õppida, kui kulutad sama aja mängu õppimisele

              Comment

              Working...