Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sada
    Julm Donk
    • Nov 2008
    • 52

    #1

    Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

    Tekkis selline mõte ,et teeks ühe suure exeli tabeli kus oleks kõik käes olevate kaartide kombinatsioonid nagu AA,AK,AKs,AQ j.n.e ja teistpidi võimalik hittimine nagu rida, mast, mastitõmme,kahepoolne reatõmme, aukureatõmme,set, trips kõrge,trips madal,top paar, 2.paar,3.paar, ülepaar,2ülekaarti, 1 ülekaart,kaks paari,kaks paari(paardunud board) j.n.e Hiljem täidaks kastid siis fold,call,raise kirjadega.Hiljem vaataks siis mis kaartidega mida teha :D Sest tüüpilisel kahe mehe raisetud flopil on meil sisuliselt ainult 2 varjanti callijana,kas oleme positsioonis või mitte.Agressorina on nagunii 99% bet.
    Võibolla on see jalgratta leiutamine, et midagi sellist juba olemas, võibolla lihtsalt loll idee ;D Aga ootaks siis asja kohta kommentaare.
    Tegelikult alustasin juba tabeli tegemist ja mõtlesin ennast 100bb stäkiga tundmatu raiseja vastu cold callijaks ja "juhe jooksiski kokku" juba selle peale, et millal peaks üldse reraisema?
  • CTXrix
    Grinder
    • Oct 2008
    • 689

    #2
    Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

    Kahtlane ettevõtmine - flopist alates läheb juba väga situatsioonispetsiifiliseks ära...nii detailset tabelit aga teha ei anna. Samas, eks see mingil määral oleks algajale ka hea, ükskõik kui algeline tabel.

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #3
      Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

      Seda ei tuleks üldse mitte excelis teha. Kui sa veidike programmerida oskad, võiksid üritada Javas või C's kirjutada kõikide kaartide kohta, mida mingis positsioonis mängitakse, simulatsiooni kõikide võimalike lahenditega. Ehk siis maakeeli teha Monte Carlo simulatsiooni.

      Selle järgi võiks klassifitseerida standardolukorrad (sest 100% sa ei suuda katta), millest arvutatakse juba tõenäosused ja matemaatilised ootused, mille järgi tuleks tegutseda. Implied oddsid peaksid just sisse tooma raisemisega. Ja selle järgi on teha raske tabelit, aga mingi "loogiline puu" näiteks?

      Või no miskit umbes sellist. Ma ei oska hetkel päris täpselt mõelda.

      Kunagi ju on keegi üritanud teha programmi, mis mängiks pokkerit, aga kuna see oli 100% matemaatilisele ootusele ja pidi mängima "õiget" mängu, oli seda üsna lihtne ära kasutada ja ei töötanud.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

        Egert, ma ise teen vahel harva MC simulatsioone R-ga, kuna seal on kood selliste asjade tarvis imo lihtsam ja graafikuid väga mugav teha. Maitse asi muidugi :)

        Egert oled TÜ mat-infi inimene või Tallinlane?
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • sada
          Julm Donk
          • Nov 2008
          • 52

          #5
          Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

          Ok situatsiooni taha pugemist kartsin kohe ;D, aga hakkame siis algusest pihta oletame flopis tundmatu agressor ja me hittisime mille?Et raiseda?Või ei ole kasulik mitte millegagi raiseda?

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

            Ma teen algust, pane kirja. 55, preflop raise UTG, kaks callijat, board 7 8 T , meie tegevus check fold. ;D

            Comment

            • EGERT
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1042

              #7
              Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

              Algselt postitas Pahvak
              Egert, ma ise teen vahel harva MC simulatsioone R-ga, kuna seal on kood selliste asjade tarvis imo lihtsam ja graafikuid väga mugav teha. Maitse asi muidugi :)

              Egert oled TÜ mat-infi inimene või Tallinlane?
              Mkai. Ma ise olen tükk aega mõelnud, et peaks seda R'i uurima. Matlab on oluliselt levinum ja selline meinstriim värk, võiks ka alternatiive uurida. Aga R'iga saaks nö interaktiivse puu ehitada, või ei toeta see UI loomist?

              Ma olen Pärnust pärit TÜ esimese kursuse majandaja :)

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

                mõttetu idee, bidiid maksimaalselt nl5-e ja kujutan ette et üle 3-e laua mängida ei saa korraga?

                Investeeri aeg mujale.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

                  Algselt postitas EGERT
                  Mkai. Ma ise olen tükk aega mõelnud, et peaks seda R'i uurima. Matlab on oluliselt levinum ja selline meinstriim värk, võiks ka alternatiive uurida. Aga R'iga saaks nö interaktiivse puu ehitada, või ei toeta see UI loomist?

                  Ma olen Pärnust pärit TÜ esimese kursuse majandaja :)
                  Teine mulje jäänud :). Aga R-l vist mingit UId küll ei anna teha. Ta on jah rohkem statistikaprogramm.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #10
                    Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

                    Isegi exel jookseb selle tegemise peale kokku kindlalt


                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #11
                      Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

                      Mõttetu ja põhimõtteliselt võimatu, sest kui pokkerit saaks mingi tabeli järgi mängida, siis oleks see sama ebapopulaarne nagu male.

                      Comment

                      • sada
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 52

                        #12
                        Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

                        Algselt postitas alaska
                        Ma teen algust, pane kirja. 55, preflop raise UTG, kaks callijat, board 7 8 T , meie tegevus check fold. ;D
                        algus oli "tundmatu betib 4bb" millega raisida ? Ometi te ju käemängus annate mingeid vastuseid?

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

                          Algselt postitas Fortune
                          Mõttetu ja põhimõtteliselt võimatu, sest kui pokkerit saaks mingi tabeli järgi mängida, siis oleks see sama ebapopulaarne nagu male.
                          Äkki peaksid maletajad raha peale hakkama mängima, siis poleks nii ebapopulaarne.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #14
                            Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

                            Algselt postitas Pahvak
                            Teine mulje jäänud :)
                            Milline ? ;D

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #15
                              Re: Kas flopis on võimalik tabeli järgi mängida?

                              Algselt postitas Pahvak
                              Äkki peaksid maletajad raha peale hakkama mängima, siis poleks nii ebapopulaarne.
                              Chess-hustlerid pool maailma täis :) Ylon Schwartz on ehk üks neist, kes ka kaardisõpradele teada :)

                              Comment

                              Working...