Rulett
Collapse
X
-
Re: Rulett
Algselt postitas vsiu100 Vaata postitustobv level is obv(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Algselt postitas Wolferk Vaata postitustKle tainapea,sulle teadmiseks,ma olen neid turniire mänginud kümneid kordi.Ja mul ei ole kunagi läinud 20-30 rebuyd ühegi turniiri peale.Sest seepärast,et ma ei lähe iga "lambi" kaardiga all-in,nagu ilmselt sina ja paljud teised.Kõige rohkem on mul läinud 4-5 rebuyd selle turniiri peale.Tavaliselt on läinud 0-2 rebuyd(seda ka seepärast,et ma ei ole alati juurdeostu teinud,kui olen stacki ära kaotanud).Täiesti edukalt võib ennast rahadesse mängida vaid sisseostu(1.1$) ja add-on`iga(1$).Kuidas on sellisel PokerStars turniiril sada korda raskem rahadesse jõuda,kui Triobeti turniiril??? Kallekusta,ometi keegi,kes saab asjadest õigesti aru,nagu mina.Siiski väike parandus.Tõenäosus=kergus. Tõenäosus(kergus) võita ei olene turniiril osalejate arvust,sest rahadesse jõuab alati 10% mängijatest.Ma ei saa aru,kuidas te sellest lihtsast ja loogilisest asjast aru ei saa???
Ja selleks ma siia tulingi,et saada kinnitust,kas ma saan sellest asjast õigesti aru.Ei teadnud kuhugi mujale minna,kust saaksin vastused nendele küsimustele.Öelgu siis keegi,kust ma saaksin vastused nendele küsimustele?
Mõni admin võiks öelda,kuidas asjad tegelikult on.Kas tõenäosus(=kergus) turniiril rahalistele kohtadele(10% sisse) jõuda oleneb turniiril osalejate arvust.Loogika ütleb küll,et ei olene.
Tänan!
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Algselt postitas Wolferk Vaata postitustIdioot!!! Sul ajud pehmed või? Mismõttes 10% nii kõva mängumees...??? Arvate,et olete mingid pokkeriprod,sest teil on rohkem raha mängimiseks või te olete mängimisega rohkem raha võitnud(teil on rohkem lucky olnud)??? Kui nii mõtlete,siis te olete ikka küll haledad kujud.Kaarte oskab iga titt mängida.Vahe on selles,kellel on lucky ja kellel mitte.Kes ajab raha kokku ja kes mitte.Ja ilmselt te olete need,kellel on seda roppu moodi.Ja siis ülbitsete nendega,kellel on asjad vastupidi.Häbi teil olgu!!!
Olen vaadanud küll TV-st seda Euroopa Pokkeriturneed.Väidetavalt on need miljonärid seal pokkeriprod.Kust otsast??? See et neil on raha sellistel turniiridel osaleda,ei tee neist pokkeriprosid.Pokkeriprod on need,kes hästi mängivad.Ja hästi mängimine on lihtne.Iseasi,kui palju kellelgi õnne(lucky) on.Need väidetavad pokkeriprod mängivad paljud väga halvasti.Mängivad palju nõrke käsi ja isegi siis,kui laud neile abi ei anna.Blufivad kohtades,kus seda teha ei tohiks.Enamasti sellised mängijad(fishid,donkid) kaotavad ja siis oigavad,et miks nad nii lollisti mängisid.
3xTurbo rebuy turniiri võib mitut moodi mängida:
1) Mängid vaid häid käsi ja hoiad sellega raha kokku.
2) Laristad rohkem raha mängides palju erinevaid käsi mingi turniiri etapini,lootes korralik stack kokku koguda.
Seega,V4LD0,hoia oma idiootsus ja sarkastilisus endale.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: Rulett
Kunagi proovisin sama süsteemi - panin 100€ kontole ja sain selle vist 800 €-ni ja siis tuli 16 korda järjest punane. Mõtlesin, et ebareaalne, aga nüüd olen kavalam ja hakkasin kordamööda punane-must panema, sain vist mingi 400 €-ni ja siis tuli mingi 14 korda nn vale värv. Kõige rohkem ajas tilti tegelt soft, kui olin juba jõudnud 128 € ja vajutasin spinni, siis laual midagi ei toimunud ja tuli kiri "ühendus katkes" vms ning kui uuesti sisse logisid, siis oli see 128 euri kontolt kadunud. Siis kirjutasin supporti, et mis toimub, sain vastuse, et kuigi sul näitas, et ühendus katkes, siis meil süsteemis toimus ikkagi spinn ära ja sa kaotasid :) Ühesõnaga kogu see süsteem tundus rigged ja peale 200€ auku panemist ei viitsinud enam päris rahaga katsetada.
Proovisin veel playmoneyga erinevaid süsteeme, aga lõpuks ikkagi tuli see kriitiline laks ära, kus enam kõrgemat panust ei saanud teha
Comment
-
Re: Rulett
Väga õpetlik ja samas loogiline jutt! Tänud! Uskumatu,et AINULT 2% mängjatest mängib ruletti pidevalt süsteemi järgides.Aga 98% mängijatest loobivad korrapäratult ja ebaloogiliselt mängides raha niisama tuulde.Tõsi,ruletti mängides peab olema palju kannatlikkust,kui mängida süsteemi järgi.Algselt postitas Rigged Vaata postitust
Sa viitad oma artiklis 2 ruletisaiti.Aga kas nendes on ruletti Martingale süsteemi järgi mängida parem(ohutum),kui Triobetis? Triobeti veebilehelt(https://www.triobet.ee/eng/casino) leitavad rulettide panuste vahe on 500-kordne. Nt: 0.1 kuni 50 ning 1 kuni 500 jne. Järelikult,kui mängimist värvile alustada min.panusest,siis saab iga eelnevat panust duubeldada koguni 9 korda.Kas sinu artiklis viidatud ruletisaitidel on võimalik rohkem kordi järjest duubleid teha?
Üks küsimus veel.Sa kirjutad oma artiklis Martingale süsteemi kohta: "Kui ma võidan, alustan uut tsüklit 1-eurose panusega vastandvärvil" Miks vastandvärvil? Miks mitte samal värvil??
Comment
-
Re: Rulett
ebareaalne, no kaua võib ühte levelit ajada :D?Algselt postitas Wolferk Vaata postitustVäga õpetlik ja samas loogiline jutt! Tänud! Uskumatu,et AINULT 2% mängjatest mängib ruletti pidevalt süsteemi järgides.Aga 98% mängijatest loobivad korrapäratult ja ebaloogiliselt mängides raha niisama tuulde.Tõsi,ruletti mängides peab olema palju kannatlikkust,kui mängida süsteemi järgi.
Sa viitad oma artiklis 2 ruletisaiti.Aga kas nendes on ruletti Martingale süsteemi järgi mängida parem(ohutum),kui Triobetis? Triobeti veebilehelt(https://www.triobet.ee/eng/casino) leitavad rulettide panuste vahe on 500-kordne. Nt: 0.1 kuni 50 ning 1 kuni 500 jne. Järelikult,kui mängimist värvile alustada min.panusest,siis saab iga eelnevat panust duubeldada koguni 9 korda.Kas sinu artiklis viidatud ruletisaitidel on võimalik rohkem kordi järjest duubleid teha?
Üks küsimus veel.Sa kirjutad oma artiklis Martingale süsteemi kohta: "Kui ma võidan, alustan uut tsüklit 1-eurose panusega vastandvärvil" Miks vastandvärvil? Miks mitte samal värvil??
Comment
-
Re: Rulett
Mismõttes ühte levelit? Mida sa sõnaga "level" üldse mõtled?Algselt postitas bauss Vaata postitustebareaalne, no kaua võib ühte levelit ajada :D?
Comment
-
Re: Rulett
double barrel level alert!Algselt postitas Wolferk Vaata postitustMismõttes ühte levelit? Mida sa sõnaga "level" üldse mõtled?
Comment
Comment