Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?
1. Tabel on õige. Vaadata ainult ülemist (pushing) tabelit. Calling tabel ei tööta. Sõltub liiga palju vastasest.
2. Jah on küll. Loe: http://forumserver.twoplustwo.com/18...ubukov-560408/
3. effective stacks ehk enne blindide postitamist. Kui sa postitasid SB milleks on 20 ja stäkki järgi 180 siis on su effektiivne stäkk 200 ehk 10BB ja saad shoveda kõikide kätega, millel tabelis on arv 10 või suurem.
4. HEM peaks näitama aga mida vähem robotlikust seda parem. Arvutage ikka peast, pärastk ui näed, et oh 30BB ja 470 stäkk siis 15-16BB vahel ja tuleb insta.
Andsin enne lingi aga see peaks ka selge olema: http://forumserver.twoplustwo.com/18...ubukov-560408/
Siis väike info tulevikuks. Kui mõlemad mängijad kasutavad NASH-i siis on see 0EV. Kui BB mängija ei kasuta NASH-i ja callib sind korrektselt siis BTN-i shoveja muutub -EV-ks kui stäkid on 8BB või sügavamad. Alates 8BB või madalamd on buttoni pealt nash alati +EV aga ei pruugi olla kõige suurema EV-ga.
Kuna inimesed (eriti dongid) ei calli perfektselt ja meie algajal ei ole erilist skilli siis NASH on hea juhtnöör aga võimalikult kiirelt peab sealt tabelist välja tulema ning oskama kasutada õigel ajal NASH-i, chubukovit kui ka enda loogilist mõtlemist. Näiteks AA-ga 8BB deep on mõtkekam minraisega või limpida (unsutasin lisada, et 10BB või shortimalt KK+ limp on mitte adjustiva aka fishi või halba regulari vastu kõige suurema EV-ga mäng) kui openshoveda ja seetõttu NASH ei anna max_ev-d kätte. Kui aga vastane adjustib ja teab, et sa never ei shove AA-d siis su shoving range läheb nõrgemaks ja vastane saab adjustida.
Reaalsuses seda ei juhtu ehk lasku NASH-i järgi aga teadku, et kaotab nii mõnedki suurema EV-ga spotid.
Algselt postitas tolmuahv
Vaata postitust
2. Jah on küll. Loe: http://forumserver.twoplustwo.com/18...ubukov-560408/
3. effective stacks ehk enne blindide postitamist. Kui sa postitasid SB milleks on 20 ja stäkki järgi 180 siis on su effektiivne stäkk 200 ehk 10BB ja saad shoveda kõikide kätega, millel tabelis on arv 10 või suurem.
4. HEM peaks näitama aga mida vähem robotlikust seda parem. Arvutage ikka peast, pärastk ui näed, et oh 30BB ja 470 stäkk siis 15-16BB vahel ja tuleb insta.
Andsin enne lingi aga see peaks ka selge olema: http://forumserver.twoplustwo.com/18...ubukov-560408/
Siis väike info tulevikuks. Kui mõlemad mängijad kasutavad NASH-i siis on see 0EV. Kui BB mängija ei kasuta NASH-i ja callib sind korrektselt siis BTN-i shoveja muutub -EV-ks kui stäkid on 8BB või sügavamad. Alates 8BB või madalamd on buttoni pealt nash alati +EV aga ei pruugi olla kõige suurema EV-ga.
Kuna inimesed (eriti dongid) ei calli perfektselt ja meie algajal ei ole erilist skilli siis NASH on hea juhtnöör aga võimalikult kiirelt peab sealt tabelist välja tulema ning oskama kasutada õigel ajal NASH-i, chubukovit kui ka enda loogilist mõtlemist. Näiteks AA-ga 8BB deep on mõtkekam minraisega või limpida (unsutasin lisada, et 10BB või shortimalt KK+ limp on mitte adjustiva aka fishi või halba regulari vastu kõige suurema EV-ga mäng) kui openshoveda ja seetõttu NASH ei anna max_ev-d kätte. Kui aga vastane adjustib ja teab, et sa never ei shove AA-d siis su shoving range läheb nõrgemaks ja vastane saab adjustida.
Reaalsuses seda ei juhtu ehk lasku NASH-i järgi aga teadku, et kaotab nii mõnedki suurema EV-ga spotid.
TC

Comment