Re: HU korner
Raise`i call flopis oli kindlasti +EV minu jaoks , muidu ma poleks seda teinud. Tegu oli võitva regiga, kellega ma olin juba enne mänginud eelnevalt ja erinevalt Privadorist, kes kardab metagame`i nagu tuld ( tsiteerine vsiu-d :D), tunnen , et see ongi kust mu edge hakkab tulema suuremates limiitides !!
Raise`i call flopis oli kindlasti +EV minu jaoks , muidu ma poleks seda teinud. Tegu oli võitva regiga, kellega ma olin juba enne mänginud eelnevalt ja erinevalt Privadorist, kes kardab metagame`i nagu tuld ( tsiteerine vsiu-d :D), tunnen , et see ongi kust mu edge hakkab tulema suuremates limiitides !!
Comment